Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok,

felavattam ma Z-t
2.5 év együtlét után megnéztük közelebröl milyen az aszfalt.
Én szerencsésen megusztam, a moci nem annyira.
Szal ha tud valaki segiten alkatrész ügyben, szivesen veszem.
A károk:
-tank horpadt, koopott,
-elsö villa görbült,
-farokidom rotty,
-fejidom bal oldala rotty,
-balos lábtarto rotty.
-balos dekni kopott kicsit.


Ma nem láthattalak a lepencei úton, illetve esztergomban?
Hali! Ha láttál még egy "csúnya" fekete R1-est is akkor mi voltunk (kacsorjani, drbig és én)!
Sziasztok!
Nem járt közületek valaki tegnap délután 16 óra körül Egerben?
Felnémeten találkoztam (végre) egy ezüst és egy narancs Z-ssel is.
Azt nem, mert bele kell tenni a zárszerkezetet és egyéb távtartó fülek is kellenének bele.
Ha van olyanod, max bevonom szénnel, de gyártani nem fogok olyat.
üdv.
2007-es R1-re hátsó 'üléstakarót' tudsz csinálni?
Szevasztok Z tulajok!

Az imént próbáltuk fel Bivaly Z1000-esére az általam csinált Z750-es hasidomot (gyári forma) és jelentem, hogy mindkét típusra tökéletesen passzol.
Képekkel ő fog tudni szolgálni, amint hazaért, mert az ő gépével készültek a fotók.
30e környékén lesz a fényezetlen idommal, konzolokkal, patentekkel, gumigenyókkal a gyári 90e helyett (már csak a konzolok ára képlékeny picit, emiatt nem fix még az ár).
Ja, a 2007-es és 2008-as évjáratról van szó.

Üdv!
ja, még mielőtt elfelejtem...
láttam egyik nap egy 2008as z750-et...
és olyan durva dolgot vettem észre hogy majdnem besz@rtam, csak az egyik elsó telón volt állítócsavar

mindíg hallom hogy 2007-től fordított teló és hogy ez milyen jó stb...
basszus... ezen a gépen allítólag az egyik telója a rugóstag a másik pedig a lengéscsillapító :D

ez most komoly?

hát ekkora pöcs megoldást még életemben nem láttam, akkor már sejtem hogy miért húznak el a Z-k 2007 től jobbra v. balra...
Hali!
Milyen ez a MOBIT-os téma? Láttam őket Kakucson, de mit csináltok az oktatáson ? Tudom ez hülye kérdésnek tűnik, de bójákat kerülgettek, meg ilyenek?
Sziasztok! Nem tervez valaki valamere mai gurulást Bp?
Szia!
Gondolom nekem szólt a levél Bocs, hogy csak most reagálok, így hétvégén nem nagyon ülök a gép elé elég a munka során ...
Köszönöm az ajánlatot, már folyamatban van egy ruha, csak a hazaérkezése kicsit körülményes.
Tegnap voltam a MOBITT képzés első napján, s találkoztam egy sráccal fekete Z750-el, aki a fórumot csendes figyelőként olvasgatja, mivel nem nagyon volt lehetőség társalgásra, felfedhetné majd kilétét...
Az király. Csak poénnak szántam. Korábban volt erről szó. Arra már nem emlékszem, kinek lett ilyenre fényezve, talán Steve-é vagy Kacsorjanikáé. De pont erről ment egy poénkodás. Nekem egyébként tetszik. Jó feltűnő.
aaaz kemény...
1 hátsó gumit bírt csak ki az első....
biztos sokat gurultál első keréken :)
vagy tibi már elnyomta valakinek olcsóé
Az én voltam, amennyiben a kukásautók is pearl blazing orange színnel vannak fújva.
majd továbbadják jó pénzért
Fekti Tibiék szerint kuka volt az első is. Én csak a kopásjelzőt néztem. Ők egyből mondták, hogy a profilja tré és, hogy "gödrös". Szóval Májeréknél csere és ott is hagytam. Pedig szívesen odaadtam volna.
Csak vicceltem. Persze hogy narancs.
max 250 körül...
annál jobban nem nagyon megy este :)
Szisztok! Egy nagy kérdésem lenne:
A "régi" Z-knek milyen a fénye icaka? Milyen tempókat lehet menni vele értelmesen sötétben?
gondolm narancs
kukás?
Urak, Május elsején fél 12-kor, ki jött velem szemben a Grassalkovich úton, kukás színű régi Z-vel?
azt félig kopott qualifiert nem akarod akkor nekem elpasszolni?
már el is kelt úgyhogy már nem aktuális