Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali skacok,

Régebben is olvastam a forumot de eddig még nem regiztem. Láttam valaki kipufogó ügyében kért segítséget.Nemrég vettem hasonló two brothers dobokat a gépemre. Eddigi tapasztalatok:

-Elég hangos néha kicsit túl sok is a jóból főleg alacsony fordulatszámon feljebb mintha csendesedne de lehet csak átlépem a hangsebességet:)

-Fogyasztásban érzékelhető különbséget nem tapasztalatam.

-Erőben se nagyon ill mivel morgosabb kicsit mintha jobban menne de lehet ezt is csak bemesélem magamnak.

-Ami rossz hogy elkezdett durrogni legalábbis engem ez zavar, főleg hirtelen gázvisszaengedéskor:( ha figyelek rá kezelhető de nekem ez nem jön be, tudom be kéne hozzá állítani a befecskendezőt de erre se időm se kedvem nincsen.

kb ennyi.

Isti
Elküldtem
feri.fazekas@gmail.com

Köszinger előre is!
Pont lent voltam, mikor indultál. Valamelyik korábbi levélre reflektálva valóban kellemes lett a hangja
Éééénnn

Freko, ha írsz egy Email címet akkor igen


üdv
Zoli
Hali Mindenkinek!
Ki járt a munkahelyem előtt egy új ezüst Z50-el déltájt? (II. Kapás utca)
fasza kis gep. kicsit hosszabb turakra is alkalmas megfelelo plexivel felszerelve, bar az utasulessel vallatni lehet hosszu tavon... az alap "szelvedelem" 130ig elviselheto. tukroket alapbol nem art cserelni mert eleg "kenyelmetlenek". fogyasztas sztem teljesen elfogadhato. egyeduli problemam a motorral talan az, hogy az ules par szaz km utan elegge zsibbaszto. lehet ezen vmi puhitas segitene. (vagy egy bagster ules)
szerintem jo valasztas.
Szevasztok.

Elvileg (és gyakorlatilag is) egy 2007es 0km-es Z750 vásárlás küszöbén állok. Szeretnék egy pár megnyugtató sort olvasni, hogy igenis annyira jó a motor mint amennyire én gondolom:)

Előre is köszönöm
Szia Zotyó!

Asszem régebben Te mondtad,hogy van valamiféle rajzod a rendszámtartódról...Ha megvan még,átdobnád nekem emailbe?Kösz előre is...
ne érts félre
én nem csináltam semmi ilyesmit...én a gyári dobbal közlekedek...

én csak hallottam ezeket olyanoktól akik hungaroringen versenyeznek és rendszeresen állítgatják a mocijukat padon , nem vagyok szakértő
Nekünk nagyon nem jött be ( Zx-9 2003, és ZZr600 2002) Hidegen -kawához képest is- csattogós nehézkes váltó, nagyobb mechanikus hang amíg be nem melegszik, egyszerűen nem jött be.
Ha már Kawa, akkor csak a Fuchs Silkolene - abban még nem csalódtunk, és 10 körül megáll a 4L észter-syntech abból is.
80000? Téged csúnyán átvágtak.
Stevesaki!

Ezzel nem egészen értek egyet mert nem minden esetben nekem csak egy végdobom van és ez a gyári adathoz képest ami 106 paci szűkítővel 112 szűkítő nélkül 114-et mértek

De a hangja miatt is megérte volna felrakni

üdv,
Zoli
Tegnap voltam Big-Bang-éknál 6000-es szervizen. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Vittem az olajat, fizettem még 5500 Ft a szűrőért és a munkadíjért. Egy óra, fix und fertig!
Kiváncsi leszek a 10W50 Repsolra. A szerelők is furcsán néztek a kannára . Egy próbát megér, remélem.
Húzd rá ezt a kicsikére. Van benne dbKiller, tehát nyugodtan mehetsz a labancokhoz, vagy a taljánokhoz motorral. Itthonra meg kilököd oszt kűggyed.
Hali!
Na ez egy jó cső!
tesztpadi mérések szerint mindegy milyen sportdobot raksz fel a teljesítmény kb 5% al csökkenni fog.
ha teljes rendszert raksz fel akkor akár 10%al is csökkenhet...

ahoz hogy növekedjen a teljesítmény az elektronikát rá kell hangolni , ami kb 80.000ft + 2 tank benzin


(mi halandók sportdobot a hangja miatt használunk)
A fogyasztás 1-1,5 literrel nőni fog, a teljesítmény érezhetően növekedni fog mert megnyitod a gyári rendszert és eltünnek a megtorpanások folyamatosan érzed benne az erőt
udv,
kipufogovasarlas elott allok es kivancsi lennek a velemenyeitekre.
ime a kiszemelt termekek:

1. Two Brothers M2 V.A.L.E. Slip On System - Carbon Fiber (2005-06)
http://www.twobros.com/cgi-bin...

2. IXIL Euroline Oval Carbon
http://www.ixil.com/HTML/image...

mennyire hangosak ezek? mennyire befolyasoljak a fogyasztast / teljesitmenyt? van vkinek tapasztalata ezekkel? koszi
nulla 6 20 négytizen3harminc45
Kéne valami elérhetőség
Hello, sajna az ö villa szára is görbe.
A tegnapi ebay-es nem jött össze, szal ha tud valaki valamit, szivesen veszem.

Sneak
Hello King,

kár hogy eladtad, abban biztam még meg van.
Ebay-en van most egy, ha összejön kb 50000-böl itthon lesz, komplett telok, villahidakkal.
Ha valaki esetleg tud ennél kedvezöbben itthon, az kérem estig hivjon!
20/33-77-77-3
Egyébként én is ugy gondolom hogy az elsö futomü az olyan alkatrész,ami ha sérül akkor csere.....

THX

Sneak
Ok. Ha neked jó a parkolóházas fényviszony akkor gyere, bár nembiztos hogy beengednek. Ha nem, hazafelé megállok a mocid mellett.