Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gondolom. pont holnap fogok a dohány u. felé menni, ha minden igaz
Jah, ha gondolod, megállok majd valamikor ott és megnézheted a külömbséget.
Óóóó.. Bármikor amikor ott állsz és nem mész hamarabb haza mint én
A dohány utca 14-ben foglalatoskodok napi 8 és fél órában
Meg Z1000-re!
ÚÚÚÚ, mikor szoktad sasolni? Ezek szerint más a két narancs. Akkor max. hasonló lesz, vagy marad a fekete.
Nagyon bivaly a hasidomod Bivaly!
Én megtudom ondani, hogy hova menyj Lambó Orange színre, de az a tiedtől nagyon elüt (mert szoktam látnia gépedet élőba a Bajcsyn) és drágább is.
Egy kis segítség az alkatrész beszerzéshez.
http://kuryakynnl.com/oem3.asp...
Hát ha vki megerősíti, hogy a két narancs kódja ugyanaz, akkor kellene. Viszont úgy hallottam, hogy a kód önmagában kevés.
na viccet félretéve
ha hasonlót akarsz akkor színkód tuti kell
nekem a 04-06ig való narancs kód megvan, ha kell megadom
tenkjúú
De valószínű ezeket meg kellene szerezni...
Gyömrői fényező a srác és szintén motoros...
Godányi Zsolt: 06-29-330690
Ja, megadhatnád. Nem kellene kód, meg keverési arány? Ha über drága, akkor inkább lemattítom és marad fekete. Úgy is tetszik.
Én a multkorában jártam utána, hogy mennyibe fájna a fényezés...
Sajna iszonyat drága már csak a festék is hozzá (Nekem Candy Lime Green kellett volna), ami azt jelenti, hogy 2dl-t majdnem egy 20-as ért kevernének ki...
Plusz még a fényezőt is meg kell fizetned...
A pofátlanabbja, ha hagyod átbaszni magad, szerintem 40-50ezret is elkérhet cakkon-púder...
Ha utánajársz megúszhatod 25-30ból... - szerintem
Tudok neked ajánlani egy fényezőt, ha érdekel. Az enyémet két éve fújta, az eddig a fórumon elhangzott árakhoz képest elég barátian. És két év után is elégedett vagyok vele...
Hali,

ez a hasidom á, nem hangzik rosszul. Meg tudod hekkelni, hogy régi (2004/2006) Z750-re is passzoljon?
Üsd agyon! Úgyis te vagy a nagyobb....
Kösz, ez igazán jól esett!
fehérre le kell alapozni aztán ráfújni a gyári színű festéket
Az említett hasidom:

Vki tud nekem segíteni, hogy hogyan lesz ebből pont kawa narancs, vagy kukásnarancs, vagy lambónarancs, vagy...?
Az enyéme ércelődtetek, hogy Kama3 sárga a lamborghini orange-om
Üdv!

Hát sajnálom a szitut !
Kár ,h nem tudtam neked időben gombát gyártani, de még mindig nincs kész az eszterga padom !
Amint tudok,már csinálom is neked a gombákat! És mindenkinek akinek csak kell !

Szerencsétlenségemben én meg nemrég adtam el a komplett telókat vkinek ! Szívesen adtam volna inkább neked ! egy felső villahidam maradt meg a féknyergek meg a hátsó villa!
Szerintem se állj neki egyengetni,ez elég rendesen elment,sajna , mindeképp cserét ajánlok de szigorúan alsó villahíddal együtt (legalább) ,talán a felső még jó! Kb 100 ropi körül van bontókban!
TyííííííííííDeRandaa!
Ez nem valami természetes jelenség kopás terén, vagy igen
Hello,

Sajnalom az esetet! A kepen levo teloszar kiegyenesitheto, de:
- nem lesz tokeletesen egyenes
- az anyagban mikrorepedesek, nyulas es egyebek maradnak, ami miatt sosem lesz mar olyan merev, mint eddig volt
- valoszinuleg csak nem vetted eszre eddig, hogy a kormanykiflik is elvetemedtek

Ezek miatt es amiatt, hogy a Z elso teloja amugy is pocsek cseret javaslok. Csak jeleztem, hogy meg lehet javitani olyanra, hogy lehessen menni vele es meg rugozzon is. De az egyenesfutastol, a merevsegtol es a preciz csillapitastol el kell bucsuzni. Azert menni lehetne vele. A balsorsnak koszonhetoen - ez valami atok - nekem eddig majdnem minden motoromon el volt menve az elso villa. Megis mentem valahogy. (A Ninja is el van csavarodva egy hajszalat.)
Hi,

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segitséget, valszeg keresni foglak benneteket.

Firehorn:
Én egész jol megusztam "csak" a medncém fáj, meg a bal csuklom, da balesetis haver azt mondta megmaradok.
Egyébként tényleg egész jol meguszta a moci is meg én is.Pl becsuszhatott volna a motor a korlát alá, vagy nem a kerék megy neki a korlát lábának....jobb bele se gondolni.

Stevesaki:
Biztos keresni foglak.Bár nem a lábtarto tört le, hanem az az öntvény konzol ami tartja.

ilyen a telo szár.Szerintettek?
még jó h nem mondtad, azt nem jegyzik sehol