Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A muzzy 4:1 rendszer?
a ruhat nagyon komolyan veszik! tenyleg nem engednek fel a palyara, ha nincs zart ruhazatod, vagyis:
csizma - nem felcipo! olyan, ami fogja a bokadat is!
kordura / bor nadrag
kordura / bor kabat
kesztyu
sisak
ez a te vedelmeden kivul az oveket is szolgalja es egyaltalan nem jatekbol megy ez igy... hetvegen a verseny rajtjanal volt egy csunya bukas, nem volt valami szep latvany, ahogy kb 40nel elzakozott a motoros es csuszott az aszfalton
Sziasztok!
A jövő heti esti menetre regisztráltam én is, remélem ki is jutok...
A szerelést mennyire veszik komolyan? Dzseki, csizma + térdvédő+ farmer vagy egyéb nadrág szóba jöhet? Persze nem huliganizmusból, mint korábban olvastam , hanem kényszerűségből.
Még mindig nem jött meg a ruhám...

Egy barátomnak van egy 2004-es Z1000-ről egy pár Yoshimura dob, Power Commander illetve üléspúp (fekete) eladó. Egyben láttam és hallottam. Megfordult a fejemben, hogy a Muzzy-tól megválok...
A PC illetve a púp elvileg kompatibilis Z750-el is. Ha valakit érdekel, üzenjen.
Köszköszkösz
na akkor ezt meg is beszeltuk legalabb nem jossz
És akkor én vagyok a bunko mi? Sosem foglalkoztatott ilyen dolog. Sebaj. "Tőled nem is vártam többet!"
en meg nem is csodalkozom, h nem erted ....
Sosem értettem ennek a lényegét.... Most az a cél, h összeverjék egymást? Vagy mi?
Köszi a válaszokat! Irígykedem a pályázás miatt, de ami késik...
amerikai foci
ez
mi lesz 8.án
remelem sikerult DuB kollegat osszeszednem es nem kell egyedul ucsorognom ott a sok nagydarab pasi kozott bar a multkor milyen szepen kihivtalak az oltozobol
Na majd akkor 8-án figyelj csak... bízom benne, hogy összeteszik a térdem addigra... presztízskérdés... Veszniük kell az aréna után...
Szfv.: J.S.I. - Új Csóri út
az se volt utolso latvany
Robis

Köszönet a kézikönyvért.

Üdv
Szerencsére engem sem.. csak az aréna kupán a pálya szélén üvöltözni...

de szerencsére még motorozni nem láttál
jaja mindig ilyen remek kepeket csinal

profi a fotósod hé hol van a kezed
csak nezd meg a kepeket az adatlapon
mértnem mondtad annak a fotósnak hogy nekem vannak jobb képek is rólad
ja a gubbasztós az jó lesz
aaaa, a homokban gubbasztos pont jo lesz
de nem a tieid mennek oda, hanem volt kint valami fotos faszi mondjuk azzal a fejjel o se tudott mihez kezdeni