Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csere. De nem számolják be épkézláb áron. És nincs kedvem vitatkozni meg kufárkodni. Ezért inkább eladom valakinek aki ugyanúgy fogja szeretni mint én. Kereskedőnek nem akarok jót tenni.

MT-01-be lettem szerelmes... tudom, tudom szar Yamaha... de a szerelem ilyen.. vak, öl, nyomorba dönt... :-)
Szombaton megyek egy fényezőhöz, remélem megegyezünk és el is találja a megfelelő színt!
Úgy szuperál, ahogy egy hasidomnak kell.
Csak vicc volt. Persze, kérdés hogy a cég valóban elenged e.
Amúgy hogy cupperál a hasidomod?
Elfelejtettem, mikor is lesz? :) De ja, nagyon szándékszom menni! Fotózni megyek!
segáz
knapet miért adod el a z750-ET?
Szia! Bocs, ha ismétlek, nem voltam kb. 5 napig itthon, s nem olvastam mindent ezek szerint megfelelő alapossággal végig
ezt mondtam én is
Hello!

Igen, fix, hogy eladom. Feldobtam a hasznaltauto.hu-ra is, meg ide is az adok-veszekbe.

knapet

link:
http://www.hasznaltauto.hu
/2085102_kawasaki_z750_2007
Szia CoRo!
Ezt én már láttam és gondoltam rá, hogy beruházok rája. A rögzítése igen egyszerű és praktikus. A két furat, amivel rögzíted az a fekete három csavarral rögzített műanyag betét alatt van. Ha elcsúszol, akkor elvileg elégséges csak a műanyag részt cserélni...
16 előtt érkezem én is.
A fékemet megcsinálták, levegős volt.

Mi is megyünk este, szerintem én odamegyek 4 körül, hogy biztos legyen hely.
Coro Z boy! Akkor jössz a Ringre? Tudod elengedtek!
Hali!

Frontline: mivel nekem a munkámhoz kell elvileg a többi jogsi ezért csak a B-t vették el. Amúgy én sem tudom hogy működik ez az egész.

Knapet: szóval akkor már fix hogy eladod a géped? Mert ha igen akkor meg van rá az első érdeklődő. Csak az a baj hogy messze vagy.
de sztem a kopórész alatt van annak a 2nak csavarnak a helye ami a deknire felfogja, és a 3 csavar csak a kopórészt fogja fel
Köszi! Néztem a Romatech-es oldalt de amik ott vannak azok azért nem olyan jók mint ami a képen van a srác motorján...Ha ugyanolyat látsz csak akkor érdekel+ plussz kéne az ár is!
Viszont Valtermotos bukógombát rendelek és hallom te már tesztelted is..
köszi

Sneak
a színkódod elvileg: candy plasma blue: 725
Van olyan is, de olyan is, hogy csak jármű-kategóriától, alkategóriától, kombinált kategóriától vagy járműfajtától tiltották el. Ekkor kérelmére ideiglenes vezetői engedély állítható ki a többi be nem vont kategória használhatósága érdekében. Erről a határozatban értesítenek elméletileg.
FIGU, most nézem, milyen jó hátsó bukógombád van. Bárcsak nekem is lenne .
ez a Rizoma által gyártott dekli védő szett.
Szerintem nagyon szép, de drága is.
Hali!

Nem ismerem az előzményeket, de ha elveszik a B-t, akkor tudtommal lefelé elveszik mindegyik jogsit, így az A-t is.
És ez mi ez?
Nézd csak meg a csavarok helyét... 3 csavar egy egyelő oldalú 3szög csúcsainál. A Z deklién 2 csavar van és nem ilyen alakban!
Szerintem tök gyáriként nulla extrával ez az ár sok. A motor nekem nagyon bevált, de sajnos a napokban többször mentem egy Yamaha MT-01-el és hát elcsábultam... van egy nagyon jó ajánlat, de igazából idióta feltételekkel és áron számolnák be a kicsiZ-t. Ezért inkább eladom valakinek aki szeretni fogja és normálisan használja. Nehogy már a kereskedő szakítson rajta gusztustalan eszközökkel.

Árat még nem találtam ki. Van rajta kb 1,3 hitel ( merkantil 34ezer per hó, öt évre ). Szerintem ha valaki hitelképes és átvállalja ( van merkantilos kapcsolat, tudok segíteni ) akkor 400 kápéért viheti. Felextrázva plusz a gyári cuccok. Ja és van benne egy elég komoly pageres riasztó.

A 6ezres szerviz attól függ, hogy mit csinálnak, mi lesz cserés esetleg addigra. Sokak szerint pl a gyári gumi elkopik addig. Én nem vagyok egy Rossi, sőt, nálam 3400-nál sem kopott még a gumi. Szerintem 20-25 körül lehet.

Kb ennyi. A mociról, kipuffról, indexekről vannak képek az oldalamon.

üdv
knapet