Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valszeg fel kell csavarozni a dekli oldalára
Srácok, szerintetek ezt hogy kell rögzíteni a gépezetre?
Hát ez nagyon viccesen néz ki.
Jó kis egyensúlyozás volt.
Csutka, köszönöm a csatlakozót, ma reggel átvettem a párodtól.
Világjáró túramotor.
A gombát az aszfalton koptattam le... (meg a kipu védőbigyóját, a kipu végét, az indexet, tükröt, kormánysúlyt, fékkart, meg a könyökömet... De az idomok nem értek le, juhééé, *5 RomaTech bukógomba, asszem 49 euro (a gyári 66e Ft lesz, megkérdeztem...) ) Úgyamúgy tréningen sikerült előadnom egy olyan jútyúbos lendületes aszfalton megpördülős mutatványt. Soha rosszabbat... Most legalább tudom, hogy fel tudom állítani a mocit, ha muszáj...
Jópofa dolgokat árulnak, ha kell valakinek valami, nézze ki a honlapon, és írjon egy mélt. On-line meg tudjuk rendelni, és június közepén jövök haza bőrönddel, akkor haza tudom szállítmányozni.

Naná, hogy motorral jöttem. Elég viccesen felmálháztam szegénykét... Ez nem az a tipikus túramotor...
Igazából nekem azt mondta hogy annyit amit a képen látok. Semmit. Tök gyári. Miért adod el a tiédet és mennyiért, ha szabad kérdezni? Nem vált be? Amúgy mennyibe kerül egy 6ezres szervíz?

Amúgy nekem tanuló motornak kellene (6-8 éve motorztam nsr-rel + 1-2 alkalommal tavaly egy xx-el, de ez azért kevés). Sajnos rendőr barátaink rákényszerítettek a motorra ( B jogsi ugrott).
Hali!

Én is eladom szerintem a motort. Cserélek. Baja szerintem nem nagyon lehet, max ha rosszul járatták be. Azzal számolj, hogy ha viszonylag sokat mész akkor heteken belül máris kötelező szerviz 6000-nél.

Mit lehet tudni a motorról? Az enyém 2007.októberi 3600 km-el, van rajta streetfighter rendszámtartó, minindexek elöl-hátul, LeoVince GP dob. Persze a gyári cuccok is megvannak. Csak kíváncsi vagyok, hogy 1,68-ért mit ad. Ja és az enyém fekete.

Üdv
knapet
Én is mindíg gázzal váltok vissza. Nagyon szép így a hangja. Meg így tanították nekem még régen.
1,68 m-re tartja a srác. De hasznaltauto.hu-n meg lehet tekinteni. Csak nehogy megelőzzön valaki.
én is gázzal dobom vissza
Háháháá! Akkor bizony nincs pardon! Röfögtetés 1000-rel!
Mennyiért veszed?
Sziasztok!

Motor vásárlása előtt állok és kinéztem egy 2007es z750-et. De fogalmam sincs hogy mire kell figyelni ilyenkor. Nem vagyok egy műszaki zseni. Valaki tudna tanácsolni valamit? Vagy inkább szerelővel menjek? Mondjuk nem mintha lenne valami baja egy alig 1 éves motornak (4500km), de ki tudja. Biztos ami biztos. Előre is köszi.
Üdv. Miki!

Naná,én is úgy szoktam váltani
A műszaki és tapasztaltabb csapathoz intézném a kérdésem.

Szerintetek jó az, ha gázfröccsel váltok vissza? Én azt vettem észre, hogy akkor mindíg olyan szép "klatty"-anósan kapcsol sebességet és nem csattan semmikor.
Hehe, anno énis érdeklődtem ezen a téren itt pesten, de nem volt ilyen. Mennyél bowdeneshez, vidd az eredeti szálat és a csövét és mondd, hogy olyan hosszúságú, vastagságú és erősségű szálat gyártsanak bele. A kis gömböcöt el ne veszítsd, mert azzal fogják majd lezárni. Ha 1-2cm-rel hoszabb vagy rövidebb sikerül no para, mert azt még be lehet állítani de a többet már nem.
Hello Uraim!
Ki tud nekem Pest es Szekesfehervar kornyeken / kozott olyan boltot mondani, ahol van raktaron Z1000hez valo kuplungbovden?
Koszi a segítseget!
Egyébként hogy sikerült elkoptatni a gombát?
Szia Csutka!

Nekem szerintem kéne egy 2006-osra láncvédő, mert ami van nekem már nem tetszik.
Így ha érdekel valakit egy Z1000-res láncvédő (kép alul) akkor 7000.-ért el lehet vinni! vagy megegyezünk ha valami nem tetszik a hibátlan darabon.
Gratula FIGU,

nagyon szép lett. A hangja finom mély morgós?
Estét!
Robis, King itt a képek.
Király dobj 1 mailt, h külön cső összekötő nélkül vane és mennyi?
FIGU
Hali Csutka!
Nekem, meddig vagy itthon .
Ja és motorral vagy ?
FIGU
Köszi!
...és mikor is találkozunk?
Hétvégén jó idő lesz és én menni akarok valamerre.
Hát Soma,fogggalmam sincs,h jó-e rá! Sztem jóval nagyobb az esély arra,hogy nem,mintsem,h passzoljon rá!
ha majd lesz megint Z-találkozó,összepróbáljuk!
És méretezünk mindent,h legyen mindenkinek gombáj !