Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy kis ízelítő h. kb miylen a hangja.
életben még morgósabb:)mint egy V2 néha úgy érzem

http://www.youtube.com:80/watc...
Köszi TomLamb az ötletet ki fogom próbálni aztán majd írok hoyg sikerült .

Amúgy a bratyók amerikából jöttek a magyar árhoz képest 50% os áron angol árhoz képest kb 30% volt a differencia........
Azóta is büntüdatom van hogy nem a magyar kereskedők bukszáját gazdagítottam az apróval...

Kicsit sokat kellett rá várni de megérte:)Igaz mindenféle el homológ papírt nem adtak hozzá:)

Isti
Kösszi szépen!

Én is megpróbálok odafigyenli és ügyelni. A gurulás meg nagyon is érdekel, de a párom ha levizsgázott csak az után mert addig én figyelek a kislányunkra, és a turák kilőve max melóba és vissza.

HI
Gratulálok hozzá. Csak okosan hajtsad. Remélem találkozunk és gurulunk.
Attól a sráctól amit belinkeltél. Használt volt, de kb csak 500 km-t mentek vele, egy tesztmotoron volt. 60ért hoztam el ha jól emlékszem...
Az klasz veszek én is ilyet csak elég húzós 100e körül van te hol vetted?
Kinek mi a túl nagy? Erőteljes, dörmögős, magas fordulatn motogp-s... Én furulya nélkül használom, az sokat tompít az ércességén és kevésbbé hangos vele. Nekem pont jó. :-)
és nincs túl nagy hangja, én most akarok venni az enyémre 2007-es évjárat.
Ma hozhattam el.

mosolygok mint a vadalma!
Hello! Bocsi a zavarásért, de jöttek ma szép pár 120/70 meg 180/55 használt gumijaim.
M3, pilot power, pilot sport, D208 meg van néhány 190-es hátsó is.

Ha valaki gondolja csörögjön!

Üdv.
Nem csak ma!
Bajcsin a járdán ma narancs Z, meg Szentendrén is láttam egyet!
Kivettem a furulyát, kellemeset durrog nekem is. Váltásra is néha de motorfékre szinte mindig bizonyos fordulatszámoknál. Engem nem zavar, sőt. Ahogy látom mostanság az autósok, gyalogosok hozzáállását, jobb is ha hallják már jó messziről, hogy jövök... Megmentett már párszor.
Ez egy nagyon régi hirdetés... tavaly szeptemberi... Egyébként az én motorom van azóta. :-)

üdv
knapet
Szia!
A dorrogás elkerüléséről már korábban (jó régen...) frts írt egy pár sort, melyben volt egy link is.
Ha van időd visszakeresheted. A leírás szerint a szekunder levegőt szükség szerint több lépésben le kell zárni.
Nekem az első stádium bejött: a motor bal oldaláról nézve a hengerfejek és a légszűrőház között van egy kb. arasznyi fekete cső, melyet a légszűrőházról lehúzol, majd a csonkot valamilyen strapabíróbb regasztószalaggal leragasztod, majd a csövet visszadugod. Anno azon a linken részletesen le volt írva, hogy az összes visszavezetést hogyan lehet lezárni / ledugózni.
Egy próbát megér, s nem egy nagy műtét, mivel a tank alatt be lehet férni ehhez a csőhöz anélkül, hogy bármit megbontanál.
Sziasztok!

Ha már újra a pufogásról témázunk !

FIGU komám! holnap itt lesz nálam a kipud (a lentebb említett carbon arrow),kellett gumit és egyebet rendelnem és mondtam,dobják má bele a dobozba!

Mirkonak is nagyon szépen muzsikál eme dob
Megtennéd, hogy nekem is átdobod?
tibor.fark@gmail.com
Szia megvan még a Leo Vince Sportdobom Z 750-re ? érdekelne.
az én jóskám is durran akkorát mint egy jobbfajta sörétes pukka
Józsikákkal....
Etét vagy reggelt !
az R-1 nek gyári dobbal is egészjó volt a hangja , volt szerencsém próbálgatni.
az a gáz csak, h a könyökömmel szétvertem a térdem, de én csak vigyorogtam rajta .
a 2bratyóval még f@szább lehet
FIGU
Akkor az enyémet imádnád....
Szeva Isti!
Publikus, h hol és mennyi volt a 2BRATYÓ dob .
Nekem is tetszik de elég borsos az ára, igaz nekem csak 1 kell de biztos nem a fele .
Asszem nekem ARROW carbon lesz, nagyon f@sza hangja van és occsóbb, és szintén tetszik.
A durrogás nekem szimpi, és megnyugtatásul írom ha a dobhoz hangoltatod a kiput akkor is visszadörren , ez a nyitott rendszer ajándéka .
FIGU
Add ide, elviszem én hangoltatni...
még valami!A régi dobokhoz képesti 95% os súlycsökkentés jelentős komolyan mondom azon gondolkoztam hogy fel fogom hozni a garzsából a régi dobokat és lemérem őket majd kiszámolom mennyit nyertem vele,
mintha kezesebb lenne az újakkal a gép egy hangyafasznyit....