Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Robis!
Valami szonda lehet, gondolom olyasmi mint a lamda szonda az autóknál .
Valószínű hasonló célt is szolgál, de King koma jobban tudja, vagy Cápa.
Tapasztalatom alapján nem igen kerül atuning csövekbe vissza, ezt pedig Knapet tudja mert neki a Leovincébe biztos nincs benne .
De kérdezd Kinget ha tetszik az ARROW baráti áron van és tuti, a hangja pedig nem kispályás .
FIGU
Bio benzinnel (E85) azért kell óvatosan bánni mert van néhány gumiból és egyéb műanyagból készült alkatrész az üzemanyagellátó rendszerben ami nem barája az alkoholnak ezeket kell kicserélni alkohol állóra valamint nem árt befecskendezést sem hozzá igazítani mert az alkoholnak kisebb az energia tartalma mint a bezinnek tehát többre van szükség belőle. Mindezek ellenére lehet spórolni az E85-tel az alacsonyabb adótartalom miatt.
Hali FIGU,

tudod, a végén lévő alu díszt levettem, hogy megnézzem, mi van alatta. És az egyik csavar (alu) beleesett a nagyobbik csőbe. Kíváncsi voltam. Azt hittem, hogy ki szét lehet szedni a gyári kipuffot. Ja tényleg, ha felteszek egy másik csövet, akkor mi lesz ezzel a bowdenes vacakkal, ami a gyári csőhöz közlekedik. AZ mi a túró egyébként?
Köszi a segítséget, dobok nekik egy e-mailt!
Freko te Zegi vagy egyébként?
Nyugi TomiZ,csak nincs fenn a weboldalukon.De hívd fel őket,a boltban tuti van,ha nem,rendelnek.Azért is hívd fel,mert a nyitvatartásuk sem szokványos...
szasz apja
sajnos nem tudok menni, melo is lesz meg jön a keresztlányom és nem hagyom itt
Írj nekik mail-t vagy ha teheted menj el a boltba... az oldaluk "phicit" hiányos
Itt csak ilyet találtam: http://www.danger.hu/danger.php?page=Vedelem/Bukogomba
Ez meg nem 12 900 Ft,meg csak Z 1000-re való!
Én is kérdeztem több helyen, de nem találtam. Ha jól vettem ki az előzményekből akkor amint kész az eszterga gépe akkor Kingmidas fórumtársunk tud ilyet csinányieeh.
Szerintem egy szaltó és kihullik... :-)) Úgy is valami extrém motoros nap lesz hamarosan az aréna plazában ha jól értettem a reklámot. Beállsz a sorba, kövér gáz és gyí...

Egyébként szerintem sem tud ott bajt csinálni, max zörögni.
Cső!

Én a múlt héten vettem a Danger Bikes-nál Valter Moto-sat. Van több színben nekik,raktáron is, 12.900Ft az ára.
Hi Robis!
Amint tudok teszek képet .
Ezért jó a sportdob , ott nem tud elveszni, nincs hova bújni .
Viccet félre ha nem tudod kirázni sem, /Nagyapám aszonta / megette a fene az egészet .
nagyon kell az a csavar ?
Mer ha nem hagyd a f@szba , nagy gáz nem lehet belőle, max kilövöd valaki szélvédőjét .
De áruld már el 1 vacsi új motorról milyen csavart szedegetsz le
FIGU
Nézzétek meg! akit érdekel egy eladó gatyesz!

http://motorcucc.extra.hu
Hi Srácok!
Valaki meg tudná nekem mondani honnan lehet rendelni bukógombát 2007-es Z 750 re?
Előre is köszi!
Gratula FIGU mester, de ne csak mond, mutasd is.
Tanácsot kérek, beleejtettem egy csavart a kipuffomba. Mit tegyek? Kivenni nem tudom, pedig levettem a dörrentőt, de nem akar kiesni sehol sem. SEGÍTSETEK!
Szeva King!
Nagggggggyon f@sza a dob még tegnap este felpattintottam nem bírtam ki.
Ma kicsit jobban leteszteltem, szerintem felül jobban tol, könnyebben forog 8000 felett ,
és az alapjáratot vissza kellett venni, mert feljebb ugrott úgy 200-al.
és már meg is szogálta az árát: csak szolidan toltam a belső sávban,
S 4-es audi aszitte nagyon gyors ,
/vagy nem figyelt/ kidobtam mindent, nagyfék visszadörrenés ,
és lám csodát úgy ugrott vissza mint a nyúl.
Szal skacok van 1 fasza ARROW carbon dobom ,
ami nagyon jól muzsikál és a gyári dob súlyának csak a 40%-a max, és nagyon szép.
FIGU
Ma voltunk a ráckevei motoros találkozón. Jó kis felvonulás volt. Tőlünk volt valaki narany régi Z1000-el? Piros bukóban? Ő is lemaradt az indulásról, mint mi, és tolta velünk együtt utánuk. Volt streetfighter show is. Majd rakok fel anyagot. Jó kis nap volt. Először féltem, mert elkezdett csepegni az eső, de gyorsan meggondolta magát. Imádom a kicsiZ-t Egyre jobban összeszokunk. Szépen mélyül a döntés és nő a kanyarsebesség.
kingmidas

szeritned az átoperáláshoz jó 2005ös zx6r első telója?
Na ma gurultam egy kisebbet. A guma szerintem elég jó, még sajna a szélén van 1 centi ami tiszta maradt, de nem voltam olyan helyen ahol jól meg lehett volna dönteni. Amúgy ha ezt a szezont kihúzza akkor jó volt. S következőre egy jobbat nézünk.
A gép nagyon zsír. Kicsit húztam az autópályán is, hát kapaszkodnom kellett, de nagyon jó esett.
Hát majd egy közös gurulás lesz a következő.
Nekem kifejezetten jól bírta. Gyári bridgestonenak bejáratós új motorral is 6000 km alatt teljesen vége lett. Viszont viper sport kb 9-10e km-t bírt intenzívebb használat mellett és ehhez képest nem mondanám, hogy sokkal roszabbul tapadna mint a bt012, de csatlakozom kingmidas utolsó mondatához
Tiszteletem !

VersionX !
Nekem volt ugyanilyen Avonom,új garnitúra ! ár érték arányban nem rossz,bár se nem nagyon tapad,se nem tartós,sőt szerintem hamar elkopik(főleg erős motoron) a kategória társakhoz képest.
Sajna 2006-ban felszámolták az itthoni nagykert ,tehát nem lehet azóta kapni,csak ami azóta vkinek készleten maradt,ami ugye már nem mostanában volt,szal friss gumit kifogni belőle nem hiszem ,hogy megy. Én szerettem azt a gumit,nincs vele végülis baj. De a következő a Michelin Pilot Power volt,ugyanannyiért vettem,sokkal jobban tapadt és tovább bírta !
Dehát kinek a pap,kinek a paplan
Szewa! Jössz vasárnap Kakucsra?
tud valaki valamit az EBC sinter fékbetétekről?
le akarom cserélni a mostaniakat, de nálunk majdnem 40.000 lenne szinteres fékbetét
ebayen árulnak komplett szettet előre 47euroért
jó az?
vannak ilyen buzi kis magyar játékok és azért adnak kreditet a játékosakiknak hogy reklámozzák a játékot.
és van is pár gyökér aki ezeket a linkeket berakja fórumokra hogy mindenki rákattintson és ő kapjon kreditet

--gyökerek---