Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most lebuktál
szóval oda mennek a képeim rólad
melyiket választottad? a csücsörit ?
viszont nem bunko.
János! Te minden jó csajra nyomulsz? Ez hihetetlen
Jólvanna
borso inkább hozzámvaló
te se leszel mar ertelmesebb
Jól állt neked a kis 250-es! Igazán hozzádvaló
majd egyszer ha már felnősz hozzá
neeeem akarom tudni a reszleteket
igen igen tudom
na TE aztan tudod, mi?
pedig jobb az érettebb
meg szep! ha mar egyszer hajlando voltam felkapaszkodni a motorra
hozzatennem egesz nap borruhaban rohadtam ES az osszes tobbi kislany mindenki 22 alatti ez rettenetes erzes
akkor ez most amolyan ajánlás Szavazz Borsora
na de hugomra is kell majd őt is lefotózták
aaaaaaaaaaaaaa , ez meg csak hagyjan
ravettek - na nem kellett tul sokaig rabeszelni - hogy vegyek reszt a 250Ninja reklamarcanak keresese kampanyban, uh a fejem is felkerul hamarosan a honlapra aztan lehet szavazni
masokra
Hát pedig én Vecsésen lakom és alapvetően pesten járok. 20-25 km egyben. Jövés-menés. Nagy ritkán 10 km egyben. Niylván amikor elindultam Miskolcra egy autót megnézni akkor teljes menetfelszerelésben tettem. Nem vagyok a magam ellensége.
addig jó nekünk még csak a képeket...
inkabb a kepeket, mint engem
reméljük feldobják őket
Pedig a bőr ruha az igazi! Én is azt hittem, hogy szobadísz marad a ruhám, aztán a harmadik felvételkor rögtön ki is lyukasztottam, azóta a szívem csücske, és közben rájöttem, hogy tök jó kényelmes, és mindenféle időjárási viszonyoknál megfelelő. Jó, nagyvárosban nem túl praktikus, de túrázáshoz, stb, ideális.
annyuk a ....
alitolag fent lesznek a www.kamoto.hu oldalon es szeritem egy reszuk kikerul a kawasaki.hu -ra is, de ma meg sehol semmi nem latszik
Borso annyuk
amiket csinálgattak fotósok képeket, azt hol lehetne elérni te csak jártasabb vagy ebben
tyuuuu, akkor ossze kell szednem magam