Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látod itt kezdődik a motor ennyivel kedveskednek nekünk mint hű vásárlóknak
a yamasakitól ezt hol kapod esetleg álmodban
Ott leszek. Felmenni tuti nem akarok a páláyra. Viszont brutál telével készülök akkor. Az 5 óra nekem tökéletes, nincs kötött munkaidőm.
irigykedj csak...
Nemértem ezeket a kawa napokat.... Ennyire nem veszik a ződséget', hogy motivációként ingyen felengednek ringre?! Vagy mivan? Vki szerezzen már nekem egy kicseszett matricát....
ertem
jovo heten csutortokon lesz kawas esti motorozas, 18-20 ora kozott. javasolt elotte regisztralni (www.kawasaki.hu) es akkor feljohetsz, hamegis kedved tamad
en 5 korul szeretnek kierni, de meg meglatjuk addig, hogy alakul
Mikor leszek ott leszek!? Szóval érted...
Látnád az én ruhámat, szót se szólnál....
egy baratom remelhetoleg kijon velem, ugyhogy csatlakozhatnal utkozben!
Hát én akkor is óvatos duhaj vagyok... inkább fotózok, meg nézek ki a fejemből. De oda meg vissza szívesen gurulok bárkivel. Főleg veled...
azért nem panaszkodhatsz, elég jól nyomod neki mentem utánad tegnap és probáltam tanulni
engem kb ugy kellett felpofozni a palyara, most meg legszivesebben mast se csinalnek, csak vennek egy odavalo motort es egesz nap csak koroznek
aki mar volt, az mind vigyaz a masikra tegnap egyetlen eses volt csak, de ott is a tulaj maga miatt esett el
Egyszerűen gyűlölöm a bőr ruhákat. Tudom-tudom... de akkor sem az én világom. Van persze dzsekim, nadrágom, de kivettem már az összes bélést de még mindig belerohadok. Most néztem egy farmer formát protektorokkal. Térdvédőt és bokavédős cipőt veszek, meg kesztyűt is. Ja meg persze sisakot... ja és amennyire lehet, nem keresem a bajt.
dehogyis nem vagyok en se olyan ugyes, se olyan gyors csak jar a szam, mert viszonylag keves lany mereszkedik fel a palyara
de ha poloban motorozol, akkor nem biztos, h tul sokaig meglesznek azok a vegen meg egyszer valaki nem vesz eszre es akkor aztan csak lesel majd ez nem jatek
ja és a hungaroringig simán elgurulok, de, hogy a pályán nem fogok esni kelni... az rohadtul nem zavar ha valaki gyorsabb nálam, mert konkrétan innen mindenki gyorsabb lenne nálam... de az esést nem élné túl az egóm...
És azóta van pár újabb tetoválásom... nem véletlenül nyomom most pólóban...
Te csak pályán motorozol? Túlságosan direkt lenne ha kérdezném, hogy mikor merre meg ilyenek?
de ha mondom!
en mar ugye lattalak, a tobbiekkel ellentetben
Sajna ez volt az egyetlen időpont, amikor idén menni tudtam (május 1. hosszú hétvége). De így is marha jó volt, szuper idő. Hát, síelő több volt, mint motoros...
Kikérem magamnak...
Elég korai időpontot választottál a hágókhoz, gondolom nem volt nagy forgalom
Csak a környéken kavircoltam 2 napot május legelején, a magasabb hágók akkor zárva voltak. De így is sok szépet láttam. Van pár kép a fotóalbumok között. Tiszta Alpok-függőségem lett, úgyhogy tuti szervezek majd valami túrát valamikor, mondjuk jövőre, vagy azután, vagy 10 év múlva.......
Engem pl. nem frusztrált, hogy mindenki megelőzött. Nem is azért mentem, hanem azért, hogy kipróbáljam, mit tudok csinálni a kicsiZ-vel, zárt pályán. Ilyet országúton úgysem lehet, mert az útviszonyok nem engedik meg. De majd gyorsulok, csak had szokjam a kicsikét.
Huligan!
Jogsit ellenőrzik? Rövidnadrágban, sportcipőben, pólóban mehetek? Asszem mégis inkább fotóznék...
Még 2006-ban voltam, de ha tehetem idén megint megyek. Te is jártál már ott?