Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mégjó hogy figyelek ... SRY
Szentendrei úton a SHOX-ba! Aranyár, de legalább van!
Örömmel megyek!
Csak most 3 nap nem voltam pc közelben, mert sok családi hülyeségen vettem részt meg színházi előadáson így eléggé lemaradtam a türténésekről... Mikor lesz?

Igazolás nemszükséges, majd igazol a hiányom, hogy nem vagyok bent!
Ezeken e képeken vagy mindenkinek új ruhája van vagy űberül tisztítva vannak. Ha az utóbbi, akkor ki mit használ? Valaki már adott nekem tanácsot, csak elfelejtettem és én meg űber lusta vagyok kikereseni 10000 oldallal visszább!
Jössz a ringre? Írok neked igazolást :-)
Hi!
Nekem a 400-as banditám volt ilyen és nálam az alapjárati fordulatszám volt kevés, ráadásul a benzinszűrő és a légszűrő is szmotyis volt.
Én ott kezdenék kapirgászni. Ezek tisztítása indőn kívül semmibe nem kerül.
Hi!
Faszák lesztek együtt! Látom MIVV dobod van , én sokat szemeztem egy dual slip-on-nal "aZezresemre", mert szerintem nagyon szép hagjuk van ezeknek a doboknak, csak ezis marha drága...

Grat, remélem élőben is megcsodálhatom majd mind a látvány és mind a hangot is.
Ismét regisztráltam.
Én már regeltem is júni 5-re.
va nekem is kb 15 fotóm
majd feltolkom a fotóalbumomba és gyönyörködhettek
nagyon odabaszós volt a tegnapi nap
jún.05 ismét ott leszünk
na jó lett a netem
a hétvégén a 4es elég forgalmas, meg veszélyes is
Engem az első időben szivatott a kitámasztókapcsoló, vagy hogy a pöcsben hívják. Szóval az a kapcsoló ami nem enged elindulni amikor a kitámasztó lent van. Csak egy ötlet. Adtam neki wd40-et és elmúlt.

Én kuplungot csak elindulásnál használok. Felfelé soha, lefelé is csak 3-tól lefelé.

A fényszórót passzolom... :-)
Moto.hu
Árulnak AGV bukókat. akkor lehet hogy van plexi is.
Csutka, teljesen kockás lesz a gumid ez ilyen autópályázásoktól.

Egyébként nagyon jó volt ez a pályanap, bár mint mondtam, én sose leszek a rabja.
Szevasztok!

Reggel eldobtam a sisakomat,csak úgy...Viszont hálából az meg ledobta a plexit.Szóval tud valaki boltot bp-n,ahol lehet venni agv sisakra plexit?(és nem a shox)
kösz előre is...
Jó képek!
(a francba, hogy nem tudtam menni.... Most értem vissza Aachenbe, halálra untam magam az autópályán.... )
Ezt a váltás közbeni leállást én is tapasztaltam, kb 1000 km-re jut egy eset. Valószínű (szerintem) pontatlan váltásnál üreset fog, és ettől áll le. Nagyjából akárhova váltásnál előfordulhat, de nekem legtöbbször araszolgatásnál, 1-2 közötti váltogatás során csinálta. De volt 5-ből 6-ba váltásnál is, ahogy írod, na az elég fura dolog menet közben... Szerintem nem kóros, mi vagyunk bénák...
Még egy adag
Sajna kevésképet csináltam, mert én is gurultam.
Hali, megjöttem én is.

Karbantartás, sör, kaja és jöhet a pc.
Azért ez durva, hivatalosan nem is adhatnánbak el semmit, ha nincs magyar nyelvű használati hozzá.
Tozsó kérésére és mindenkinek akinek nincs meg
Z1000 és Z750 2007-2008 kézikönyv: http://www.kawasaki.hu/content...

A kiválasztott kézikönyön, jobb klikk, cél mentése másként. pdf-ként megnyitva, nem lehet menteni.
Sorry...
Ez a helyes:
hali, mindkettőt, de sajnos nem engedtek elkolbászolni. De hamarosan beszerzek egy sisak kamerát, akkor még jobb lesz.
Tényleg király volt. A videót én is megnézném. A gyors vagy a lassú zsakaszt vetted fel, és hova teszed fel?
Én a 47-esen szoktam Szeged felé menni, és szerintem elég jó az út...
A 4-est nem szeretem, mert túl zsúfolt (számomra)