Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat persze, hogy emlekszem! A "kikrosszositott" ETZ-k es Simsonok hazaja voltunk. Oszinten mondom, hogy sosem tetszett es sajnos ultem is utaskent ilyen Simsonon. Azota az en farkam sem all igy! Gyakorlatilag elb...tak azokat a motorokat. Egesz gyerekkoromban Simsonra vagytam. Sosem lett. Aztan az ETZ-kre fajt a fogam. Sosem lett. Ma mar egyiket sem banom. Vensegemre vegul vettem egy ETZ-t epites celjabol, de nem hajlitgattam a vazat az ules alatt.... hanem elhajitottam messzire es csinaltam neki masik vazat. Es persze nagyszeru farokidomot uvegszalbol, amit a Yamaha R1-es fara inspiralt (2002-t irtunk akkor).

Mi van a Tieddel? Mit allapitottal meg? Seggbe volt rugva?
Egyébként nem tudom, emlékszel-e azokra az időkre, amikor boldog-boldogtalan megtörte a Simsonok, illetve MZ-k seggét, mert nagy divat volt.
Az én farkam nem áll ennyire!
Na, latod Setzer, ez az a motorstilus, amirol beszletem. Az allo-farku gepek!
Hali!
Én a júniusi időpontokra regisztráltam, majd akkor. Igaz ma motorral vagyok, ki tudnék nézni, de időm sajnos nincs.
Pocsék, de félelmetes.
Uh, ez nagyon csuf...
Uffff!
Nemtudom Tis hogy vagytok vele, de szerintem ez az égnek álló far-rész ez valami fantasztikusaan BORZALMAS! Mire jó ez? Olyan így a moci mint azok az amcsiban látható mexicoi gengek idétlenül ugra-bugrálós autója.

Visziont a hűtővédő COOOL! Na és kupuff... FANTASZTIKUS! ;) Csak azért mert nekem is ilyen van Vajon egyel hogy szólhat?
Valaki jön ma a ringre? Az a bajom, hogy nem tudok 18 óránál előbb odaérni a meló miatt. Szerintetek van rá esély, hogy szerezzek matricát, mint későn érkező? Kik mennek? Ha mennek intéznének nekem vinnyettát!? Megadnám az adatokat, ott meg csak aláírom, vagy passz, csak találgatok.
Élménynek nem rossz, viszont ahhoz, hogy élvezd a pályázást, inkább válassz először egy kisebb pályát (euroring, oder kakucs). A Hungaroring túl hosszú kezdésnek.
Szerintem.
Z1000-es blokk Z750-es vázban, kompresszor és egyéb nyalánkságok. kár, hogy a fejidom eltűnt, meg ez a hülye kormány.... de azért persze kipróbálnám

Z750
Sziasztok!

Csuti, lehet tegnap kirohantam, de elég sokat voltam a fricceknél és tudom, hogyan közlekednek . Mentségemre legyen mondva tegnap én is behánytam egy kis borocskát . Csütörtök óta cefrézgetünk: céges továbbképzés, tollas verseny, grill, és grill tegnap is.
Azt hiszem, hogy megtaláltam a környék (Fehérvár) kanyargós részeit. Hát nem kell a hegyek közzé menni.
Szfvár-Sárszentmihály-Sárkeszi-Nádasladány-Ősi
-Berhida-Veszprém-Hajmáskér-Öskü-Várpalota-Szfvár. Nagyon kellemes, nagyon jó út, kevés a forgalom, hatalmas széles kanyarok és Várpalota után hazafelé ki lehet kormolni a 8-on a csövet. Nekem majdnem másfél óra volt kényelmesen, nézelődve. Próbáljátok ki, esetleg együtt ?

A tizedikés balhé nekem almás. Jön egy FZ-1-es cimborám + két feleség és megyünk a Villányi Bornapokra, illetve szétnézünk a Mecsek környékén.
Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon is, és motorozás terén is! ( kb 3000 km ) Kacérkodom a holnapi Hringezés gondolatával, remélem nem túl korai! Jön valaki innen is?
Szia emberek valakinek ötelete óccsó renszámtáblatartóra a böszme gyári helyett?
régi z-re (2004)

köszi előre is
Úgy néz ki, készült egy új fotó a Z-ről... Majd küldik Fehérvárról...
Láttatok már 30 éves bivalyt, amelyik kicsi? Na ugye. Állítólag tényleg jámbor vagyok. Sajnálom is néha.
Csuti: ha közlekedésben attrocitásra kerül sor, hamar lecsillapítom a delikvenst, de inkább továbbmegyek fejcsóválva. Ha egy mód van rá kerülöm a konfliktust, amíg lehet.
Itt a gyalogos tényleg szent, bár én még sose láttam ennyi autóst tökpiroson átmenni mint itt... Mondjuk lehet, hogy azok nem is a németek, hanem bevándorlók.
A magyar rendszám jó volt, úgy legalább nem néztek németnek... De hát így...
Hali!

Jah mindenképp kicseréltetem ,holnap már hívom is őket hogy rendelhetik az új aksit mert ez ugy szar ahogy van... (alap hogy garanciás csere)Csak azt nem értem ha tudják hogy szar meg, hogy nem indult a kereskedésben akkor mi a fasznak nem raknak bele egy ujat. Hátha jólesz mi..... Rám meg a szívbajt hozta amikor másnap beültözve kimentem a garázsba hogy akkor most jó idő van lehet motorozni és elfordítom a kulcsot .indítás, fordulatszámérő kicsap, és semmi csak crrrcrrr..

Egyébként ma is ugy motoroztam hogy délelőtt töltés, délután motorozás
Hali Jürgen!
Valami miatt írtad a tizedikét, vagy csak úgy?
Ha mind 1 akkor nekem a páratlan nap jobb lenne.
Ha nem akkor megpróbálok cserélni, ering is tuti, mert szóba volt kakucs is.
De lehet, h lemaradtam akkor bocs.
FIGU
Hali Soma koma!
Frappáns a belépő mi!
hogy ityeg a valahogy ?
ma sport nap volt, kosár versenyen voltam /játszani/,
4 csapat oda-vissza 10órától 15-ig győztünk simán
na ezt meg is ünnepeltük, és benyatam mán 1 kevés bort , hát ezé vagyok ilyen vicces.
és most megyek me szomjas vagyok
FIGU
Szoszi!

Akkor az eringes pályázás és egyben Z-s (és ex Z-s ) találkozó lehetne május 10-én szombaton délelőtt (nekem elég a délelőtti 4x30 perc pályázás mind fizikailag, ha komyolaman kenem, mind pénzügyileg) az eringen, csakhogy ne a messzi jövőben gondolkozzunk, ez még 2 hét. Majd az adott hét közepén lehet pontosítani az időjáráselőrejelzés szerint. Gondolkozzatok, jelezzetek, egyeztessünk, hogy minél többünknek legyen jó!
üdv,
Jürgen
Mondjuk Bivaly tényleg jókora darab ember, kicsit megszeppentem, amikor Kakucson leszólított finoman: "Ti nem a Sportmotor-ról vagytok?"
De szerintem jámbor ember
Jah és ott a motorosoknak sokkal nagyobb tisztelet jár mint nálunk. Mondjuk ott nincs is felhígulva a motorostársadalom mindenféle "veszek motort, mert van miből, illetve a szomszédnak van akkor én is veszek" fazonokkal.
Sőt az embernek nagyobb tisztelete van, függetlenü, hogy mivel közlekedik.
Jó estét, jó estét!

Csuti, ha Németországban motorozol próbálj meg germanizálódni. Ott a gyalogos az úr, a zebra szent dolog, a szabályok náluk azért vannak, hogy betartsák. Ha Angliában motorozol kénytelen leszel balra kis ívben fordulni. Mondjuk 'friccland" nem ilyen extrém, de náluk ez van.
Na akkor van gond, amikor a német motoros megérkezik szeretett országunkba. Itt elfelejt mindent. Szerintem Hegyeshalomnál újra bootol a motorok elektronikája is
Hali CoRo Z!
Szerintem a szivatónak nem sok köze van a dologhoz, ha jól tudom /majd a Király lektorálja/
a Z-ken a szivató nem a hagyományos módon működik ,
sőt nem is igazi szivató a szó hagyományos értelmében.
FIGU