Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy ismerős ismerőse Gyálon, a szín a Nagykőrösin lett kikeverve úgy, hogy otthagytam az indexidomot. Szemre, szóval ennek sincs meg a keverési aránya.
Hi,
Dögös lett a gép!
Ki csinálta meg a fényezést végül?
WOW! probalom DuB-ot elerni, hogy jojjon el velem
Hellloooo! Remek! Nagy só lesz, kint lesz a komplett újpest fc csapat és elnökség, önkormányzat... és a tábor utcai centerpályán játszunk, rendes lelátó stb... :-)
+ henger, fotengely, talptomites, hengerfejtomites, injector (karbi ), computer
+ lanc, lanckerekek
+ komplett futomu

a vegosszegbol pedig lehet venni egy zsir Z1000-t nehany kiegeszitovel....
Peter!
szervezem a tarsasagot a meccsre 8-an vagy max csak en megyek, DE MEGYEK
Mégsem adom el. :-)
Az nem volt sok érte... Akkor így kb 45ben van?!
Nem tudja valaki mennyibe fájnak a gyári idomok
Hát 15E lett mire ennyire eltalálták a színt.
Szerintem is nagyon jó lett...
Megkérdezhetem, hogy mennyiben volt a fényezés cakkonpakk
Szia Soma !

A felvázolt program tetszik, jelentkeznék a túrára. Az időpontban igyekszem alkalmazkodni, de a jun. 28 nekem nem lenne jó. (Bécsben foci EB lesz 06.7-29.)

Üdv, CsJ.
Kiszélesítem
Bivaly, nagyon szép lett. Lennt nagyobb az árnyék, azért sötétebb.
De ekkora tanktáskával, kis tempónál hogyan kanyarodsz?
Egészen jó lett. Kicsit sötétebb, de nem rossz.
...egy hátsó sárvédő azért nem csak esztétikai előny
Egyébként hasidomon már gondolkoztam én is, mert ha jól néz ki, akkor az ad neki egy agresszívabb megjelenést, de egyéb változtatás... Max. egy polírozott felni (illetve kettő, öhö) és egy egyenes és kicsit szélesebb kormány, amin még gondolkozok, de úgy komolyabban nem nyúlnék ehhez a formához, hiszen úgy tetszik, ahogy van. Ha meg már a motort nem tartok eléggé izgalmasnak, akkor veszek egy nagyobb gépet.
Hello Fuzsi!

A glocknerig nem akarunk menni, legalább is most nem. Az a terv, hogy kb. 400 km oda, szállás (van egy pár alternatíva) elfoglalás, ha lesz még idő és kedv, akkor a környéken csapunk egy-két kanyart és másnap egy másik útvonalon jövünk vissza. Szombaton megyünk és vasárnap jövünk. Még a dátum kérdéses. Az biztos, hogy júni 6-7 NEM JÓ!
Vasárnap megyek a ringre (tervezem).
Ja még valami:
King,indexkábeled,adaptered nincsen véletlenül? Mert a tutilámpa,amit Janika mondott,csak 2 hét múlva tudja hozni...
Remélem nem mindenki gondolkodik így...
Szasztok!

Kösz az infókat meg a linket irányjelző ügyben.Egész kikupálódtam A fene se gondolta volna,hogy kicserélni az irányjelzőket LED-esre ekkora macera...
King,akkor odaadod nekem azt a 4 ellenállást?Egy emailt írhatnál,és akkor megbeszélnénk a részleteket.Az emailem feri.fazekas@gmail.com.
Kösz még1x
A 750-es blokk a Z1000-es "butított" verziója, az meg a ZX9R-től öröklődött. Egyébként az a jó a 750-ben, hogy hengerfej-, dugattyú-, vezműtengely csere és már van is egy Z1000-es géped, mivel az alapok ugyanazok. Mindezt gyári alkatrészekkel elérve, semmi kókányolás.
Az a baj, hogy bár költséghatékonyabb lenne több hasidomot egyben rendelni, de mindenkinek UGYANOLYAN lenne. Akkor már nem is kell. Inkább hagyok rajta mindent gyárinak, aztán majd ez meghozza a gyümölcsét. Olyan 30 év múlva...
tutilámpa
Freko
itt nézz széjjel
Szívesen elküldöm postán ha kell !
most vasárnap sajna nem tudok menni a ringre!

Így néz ki !
Üdv. King!

Én gépész vagyok,szóval nekem az indexrelé elektronika .De köszi az útbaigazítást.Most kérdeztem,a gyári led-relét 8ezerért osztják.Szóval hogy lehet hozzájutni ezekhez az ellenállásokhoz nálad?Abszolut vevő vagyok rá.