Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, éd van is ilyen ellenállásom (4db) ha vkinek kell
Üdv. cimbikék!

Nem elektronika kell hozzá,hanem vagy másik indexrelé,de amiket lehet kapni,azon valószűnűleg nem olyan csatlakozásúak,mint a gyárié,ezért kicsit mókolni kell és kb3-4000 Ft
Vagy van kimondottan ledes indexekhez ellenállás,amit csak be kell dugni az index elé a vezetékbe,pofonegyszerű 1420 Ft / db és annyi kell,ahány idexet raktok fel.
Jobb is egyszerűbb is
Talán tudnak segíteni a dologban http://motorparts.hu/.
Amágy azt nem tudom kell e hozzá, de engem is érdekelni fog majd.
Valaki tudna nekem mondani egy boltot bp-n,ahol lehet venni led-es irányjelzőhöz elektronikát?
Vagy nem is kell hozzá?
A Narancs Gyöngy átka
sajnos ez a narancs szín átka...
30E a motorosállat néven regelt úriembertől, de kell konzol is, az nem tom mennyi. Most szopok a fényezéssel, remélem jó lesz. 3 helyen nem tudták kikeverni előtte.
Hogyért is volt neked az a pöpec hasidom?
Nekem is már nagyon kéne egy... Srácok, kinek kell még hasidom? Remélem minél többen jelentkeztek, mert akkor megoszlanaka költségek és jóáron jó hasidomunk lenne!
Szia! Elég volt a biccentés is. Kabát régebbi és nyári használatú. Francba, hogy nekem nem jó a vasnap.
Sziasztok!

Hallottam egy érdekes dolgot. Az lehet hogy ezek a gépek (Z750) a 93-as blokkból lettek átalakítva- Állítólag rádobtak egy injektort és kész. Ez igaz?
keleti régi Propuls, Janika 4 fél5 körül ott leszünk a ringen
Na ma reggel megkérdeztem a párom a vasárnappal kapcsolatban és áment kapott a Project.
Így regeltem. Remélem beférek még. Ja Lassú csop.
Ki merről megy majd?

Üdv
Az uj Z mar automata szivatos? A regi kezi volt...
Sziasztok!

Csutka,nekem is csinálja néha,de csak kb. 50 indításból egyszer.De ha nem várom meg azt a 10másodpercet,amíg ráadja az automata szivatót,és adok neki kis gázt,az enyém is mindig lefullad.Nem tudom miért lehet,talán egy kis alapjárat emelés segít...
Üdv Bivaly uram! (ha a biccentésem nem lett volna elég mééély...)

Új kabát?
Sziasztok!

Nekem mostanság kezde csinálni a moci (Z750S), hogy idönként rájön az ötperc és alig húz, tart pár másodpercig eléri nagy nehez a 8 ezres fordulatott és utána mintha átszakad a szüzessége elindul. Egy dolog van ami nem gyári ami okozhatja aza K&H sport szürő, másnak volt ilyen tapasztalata.

Üdv, széles utat!
Szia Soma !

Érdekelne az ausztriai kiruccanás. Jössz vasárnap a Hungaroringre ?
Ott esetleg beszélhetnénk róla. Az általad említett környéket nem ismerem, de ha van hegy és kanyargós az út, az már tökéletes. Régi vágyam a Grosglockner és a Mondsee környéke motorral, de ez kicsit mesze van Graztól.

Üdv, egy régi passzív fórum olvasó
Helló!

Nekem akkor csinált ilyet amikor már gyenge volt az akksim.... hidegen indítottam ment egy kicsit és leállt...
Én vagyok az akinek szar akksival adták el a tesztmotort.Miután ki lett cserélve érdekes egyszer sem állt meg...
A nagy könyv szerint 12ezrenként ellenőrzés és az állapottól függően csere. Nekem ellenőrzés nélkül kicserélték 12-nél iridiumosra, az pedig 18ezer km után lesz megint cserélve, mivelhogy tovább bírja.
Üdv!
Én is ott leszek vasárnap!
Lehet hogy a magyar levegő nem tetszik neki
Ha már gyertyatémánál vagyunk: valakinek van tippe miért nem indul a mocim rendesen mostanság? Újabban (1-2 hete) majdnem minden reggel nehezen indul, beröffen, de pár másodperc után lefullad (akkor is, ha adok neki gázt). Ezt csinálja 1-2-3-szor, és utánna minden OK. Aksi elvileg jó, alapjárat elvileg jó, a gyertyákat most ellenőrizték. Télen sose csinált ilyet, pedig ácsorgott a hidegben eleget. Most hogy 20 fok van, fázik reggelente?
Ha érdekel valakit:

"Június 4! Pannónia-Ring nyíltnap. Szeretettel várunk minden motoros érdeklődőt!


2008-ban is támogat minket a Kawasaki, így legközelebbi, szombathelyi kereskedésük egy rendkívüli akcióval vár már májustól minden felénk látogatót:

2008-as Z1000 kipróbálható!

Ár: 2.695.000,- Levásárolható kedvezmény: 115.000,-

540.000,-- Ft-tól azonnal átvehető Fehér színben

2008-as ZX-10 kipróbálható!

Ár: 3.390.000,- Levásárolható kedvezmény: 115.000,-

680.000,-- Ft-tól azonnal átvehető Zöld színben


Kawasaki Magyar Szombathely"
akkor megelégszem 1 jó pólussal is! A lényeg, hogy fasza meleget csináljon
Megy a bónusz!

Hát az NGK nem gyárt 2nél több pólusút motorokhoz, az iridiumosok és a platina elektródások meg mind 1 pólusúak!

Sorry