Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem feltétlenül hengerfejes!
Attól is lehet ha sokszor van hidegben indítva.
Sziasztok! Kéne nekem egy kis segítség. Van egy 2006os z750em. Az előző tulaj csúszott egyet vele a jobb oldalán. Amikor leszedtem a jobb oldali dekliket megrökönyödve tapasztaltam hogy a dekliben egy részen cappuccino jellegű az olaj. Elképzelhető hogy hengerfejes a gép? Talán más lehet a jelenség? Hogy tudnék a végére járni komolyabb bontás nélkül?
hali a borulás gátlót le kell nullázni zakó után ha még nem volt
de úgy vettél motort hogy nem indítottad be
Ha az lenne nem is tekerne.
Kipróbáltam mind a 3 kulccsal, egyikkel se indul. Valami elektronika tilthat le szerintem. Óra nélkül be kéne indulnia?
Szia
Lehet probléma egy nem betanított indító kulcs is.
Hali! Van "vészleállító" az indítógomb fölött, azt kapcsold át a másik állásba és hátha elindul.
Sziasztok! A napokban vásároltam egy sérült Z750-et (2008), Lényegében egyben van a gép, az eleje sérült (teló, fejidom, óra), blokk, leömlők stb. rendben vannak. Valami miatt nem indul, teker, van kompresszió de nem. Mi lehet a probléma? Borulásgátló, benzin pumpa?

Előre is köszönöm a segítséget!
Szia!

E szám legyen benne onnantól átmegy.

Szép napot
Küldtem mailt! Nem sietek sehova :)
Hali Skacok,

Kérdésem lenne, esetleg nincs valakinek elfekvőben egy 2005-ös modellhez való gyári dobja? vagy akár kölcsönbe egy műszaki erejéig:)?

Sajnos nem fog az Akra dobommal átmenni úgy fest a szitu, mert nincs hozzá DB killerem sem:(.

Előre is köszi midnenkinek:)
:)

Gábor

Szép napot , széles utat
A barátomék e-mail címe: henuka@citromail.hu
Köszi a türelmedet!
hi nekem ez van(MOTORCYCLE ALARM by META SISTEM LEGOS1/LEGOS3) nagyon jooo ha már csak 2 cm -t megmozdul a moci már visiiit! 1000 m ig jelez a távjelzön(ha nem több)...ha a mocit megmozditják...2x távirány 1x nagyhatotávu visszajelzö rengeteg funkcio....Üdv
sziasztok !
par dologban szeretnek segitséget kérni.
2008 as z750 be milyen gyertyát vegyek??
meg fékbetéteket kell cserélnem milyet vegyek? utcán használom legtöbbet de pályára is szeretnék vle menni!!
köszi szepen
tudsz adni egy mail címet? a tied vagy a barátodét? és akkor megírok mindent.
Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani jófajta riasztót motorra? Távindítás meg ilyesmi nem érdekel. Mint riasztó legyen megbízható és hatékony.

Köszönöm!
Ha jó árban tudnád adni, szerintem türelmes lenne a barátom...:D Ha megadod a telószámod, felhívna. Köszi
Sziasztok!

Meg tudná valaki írni nekem, hogy 2008 évjáratúba milyen izzók kellenek? Helyzetjelző, féklámpba, index? Lehet kicserélném ket LEDesre.
Köszönöm, úgy legyen!
Gratulálok! Sok balesetmentes kilométert kívánok vele!
Köszi szépen a segítséget. Hát valami ilyensmi tippem volt nekem is, de így a biztos. Igen jól emlékszel ott van a csavar :D
Hali z-sek!milyen ledes rendszàmtábla világitást ajánlotok ha integrált a hátsó lámpám,és csak a farok idom aljára tudom fogatni?ledcsik szalagba elég cigány,azt próbáltam.....viszont csak laposabba gondolkozhatok,mert gondolom ha rendszám tábla kicsi részébe beleér megbasznak jardok!
Sziasztok!

Bátorkodom újként bejelenteni, hogy kb 1 hete 2008 Z1000 tulaj lettem. minden porcikáját imádom. Néha elgondolkodom, hogy inkább vele alszom mint az asszonnyal (de ez nem az asszony gyengeségére utal:) )
Hali! Nekem elvileg lenne. Az a kérdés mennyire sürgős neked a dolog?