Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! mivel már sötét van, holnap fényes nappal csinálok szívesen ha adsz egy mail címet el is küldöm.
Szia!
Képet esetleg tudnál küldeni a nyeregtáska tartó konzolról?
Sziasztok! Volna egy eladó Givi hátsó doboztartó konzolom Z750-hez 2007-es évjárathoz(az évjáratokat nem tudom, hogy melyikhez jó még). És egy oldalsó nyeregtáska tartó konzol 2010-2013-as Z 1000-hez szintén Givis. Mind a kettő használt, de nagyon jó állapotú.
ne titkolózz baszki :D te hol szerezted a festéket? ill ki fényezte?
több évnyi szopózás után az én narancs színemmel....elkérhetem a szaki kontaktját? tesztelném.....
Az új karbon 550-600 euró!
Símán kikeverik, ha van gép hozzá!
Nekem az első sárvédőhöz (zx6)10 perc alatt megvolt.
8N a kódom a gép rögtön kidobta, hogy Kawasaki 2007- metallic candy lime green.
A factory kódot irtuk be!
http://www.troli.no/kawa.htm
Hátsó féktárcsa sem stimmel és még sok egyébb
Profi fényező simán kikeveri ezt a gyöngyház metál színt, én is vettem egy hasidomot a motorra, mondta a fényező szaki, hogy ezt akárki nem tudja megfesteni, de ő simán megoldotta, ugyan olyan lett, mint a gyári fényezés :)
De ez a motor nem Tiszakesziből való? Mármint az első Magyarországi tulaja? Mert az teljesen át lett festve! Annak megtudhatod a szinkódját, mert az nem teljesen gyári! ;) Ha az, telefonon elmondom kié volt. :) Nála lehet érdeklődni!
Nekem már egy ilyen narancsot próbáltak kikeverni! Nem sikerült! Tudomásom szerint, tartalmaz egy olyan pigmentet, amit a "környezetvédelem" miatt ki kellet vonni a forgalomból! :( De lehet, azóta ezt már tudták helyettesíteni. :)
ezt a színt szerintem senki nem fogja neked előállítani. persze próbálkozni szabad.....
Ha Miskolc is jó, akkor őket tudom ajánlani!
http://miskolclive.hu/adatlapo...
OK.Srácok eddig ok,de hol tudnám ezt kikevertetni?Szabolcsban lakom esetleg Debrecen vagy Miskolc is jó lenne nekem csak tuti ez a szin legyen.Nyíregyházán már voltam 3 helyen is de itt nem birnak vele.
2006 előtti kis Z nek a deknije van rajta...de a kód az stimmel ;)
Szia, én ugyan még nem használtam, de mindig ezt ajánlom, ha felmerül a kérdés. Viszont tudtommal a 2008as narancs Z750-nek fekete a blokkja meg a segédváza, úgyhogy nem tudom, hogy a 08as Pearl Wildfire Orange szín stimmel-e.
http://www.motorradlack.de/wp-...
Erre a narancsra gondolok
Sziasztok.Egy 2008-as narancs sárga z750 -em van.Festeni kellene de nincs hozzá színkód.Esetleg megtudná mondani valaki hogy mi a színkódja vagy hogy hol tudnák nekem ezt a szint kikeverni.Köszönöm.
típus hiba nincs, csak általánosságok ami minden motornál
illetve javaslom a keresőt a megfelelő kulcsszavakkal használva szinte mindent meg tudhatsz azonnal
mert a 8 év alatt szinte mindent kitárgyaltunk kb 100x
ha nem találsz valami konkrétumot akkor lökjed
Sziasztok Hornet után egy Z1000 ben gondolkozom 2006 os kiadásban tudnátok rola pár dolgot írni nekem mire figyeljek oda vételkor esetleg stb előre is köszi :)
Akkor azt hiszem én maradok a gyárinál
semmi, normál használatra teljesen megfelel a keresővel mindent megtudhatsz,
ez a legegyszerűbb tuning, a versenyző kollégák kissé kissé harapósabbá tudják tenni a paripát
2004-es Z750-hez szeretnék vásárolni egy használt, jó állapotú Cordura nyeregtáskát.
Akinek feleslegessé vált, jelezze!
Köszi
Van kpl szettem ha érdekel Adatlap!
Miért mi a baj a gyári kiosztással? :D