Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia

Èn pont az idèn teszteltem!
Én használtam régebben. Miért?
Sziasztok!

Közületek használ valaki fuchs silkolene pro4 10w40 et
A váz teljesen ugyan az szerkezetileg bár még 1000-es vázat nem láttam csak apróbb eltérések vannak benne a blokk szerintem simán átépíthető egyébként blokkon belül is csak néhány alkatrészt kellene kicserélni egy 750-esben hogy 1000-es legyen.
A 750-es vázba akkor belepasszol az ezres blokk?
a tank alatti résztől a villanyakig szerintem ugyanaz. kiflik már persze mások :)
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem 2005ös z 750 váz egyezik-e a 2003as ezresével? Vagy mik a különbségek, nekem az eleje lenne fontos. A tank alatti résztől az elejéig. Köszönöm a segítségeteket.
Az enyémet simán lehetett hallani és érezni ahogy a levegőt nyomja.
Köszi szépen a segítséget.
Igen a terv az volt, hogy tavasz előtt elviszem szervizbe és átnézetem meg kicseréltetem amit kell.
Azt a venti dolgot meg majd megnézem ha hazamegyek lehet csak elkerülte a figyelmemet. Amúgy ha bekapcsol mennyire jól hallható a hangja a motor alapjárata mellett?
Üdv! Az a szelepfedél, úgyhogy nem egyedi a problémád. :) Szerintem ez csak esztétikai hiba amíg ilyen szinten marad a szivárgás. Ha nagyon zavar tömítést kell cserélni. A tengelyen lévő rozsda sem hiszem hogy okozna bármi gondot használat közben, de idővel azért szétszedetném és a hibarendszerrel együtt átnézetném.

A ventillátor elvileg látható ha benézel a hűtő mögé. Vagy pedig járatod helyben amíg fel nem megy a víz 105 fölé. Akkor hallanod kell ha megy a ventillátor.
Sziasztok!

Érdekelni valakit 03-04es Z1000 eredeti kipufogó, illetve a képen látható 4 az 1-be Leo Vince sportdob? Illetve ha érdeklődés van rá akkor a komplett motort bontom.
Sziasztok,

Lenne még pár kérdésem a kicsi Z-vel kapcsolatban.
Az egyik, hogy a képen a felső rész amit bekarikáztam, arra lettem figyelmes, hogy használat után ott "izzad" a motor. Ez okozhat problémát? Ha az a rész a szelepfedél akkor a kérdés tárgytalan mert láttam itt fórumon, hogy nem egyedi eset, hogy néha gond van a tömítéssel.

A másik amit bekarikáztam ott azon a tengelyen van egy kis rozsdaszerűség nálam. Ez mennyire lehet gond. Illetve szétszedés nélkül mennyire lehet megállapítani, hogy mekkora a gond? Ha jól sejtem az a tengely kapcsolja a vázhoz a hátsó lengővillát. Ha esetleg nem jól tudom javítsatok ki kérlek.

A harmadik kérdés az lenne, hogy a venti meglétét le lehet valahogy csekkolni megbontás nélkül? Még eddig nem kapcsolt be de ahogy olvastam csak olyan 105 fok körül kapcsol csak be.

Előre is köszönöm!
Sziasztok

karcmentes 04-06 750 dob + cső. Gondoltam hátha valakit érdekel:

http://www.kepesmotor.hu/onroa...

Ha elmegy, akkor tavaszra kap egy akrapovicot. Ha nem, akkor marad

Üdv,
J
kawasaki z750 2007 utáni modellre karbon lengővilla sárvédő, használt, az első felfogató fül helyét ki kell alakítani és fúrni kell a csavar lyukat. bontott cucc, lakkozni és foglalkozni köll vele. posta mehet.
üdv
konzekvens véleményem plexi a csajoknak való
viccet félre bár ez nem vicc használd a keresőt minden témában rengeteget olvashatsz
Figu
Emelő: 06-20-971-5350
Plexi: 06-20-252-2900
Profi a két cucc.
Sziasztok,

Mivel hivatalosan is Z750 tulaj lettem így gondoltam hozzátok fordulok pár kérdéssel. Mivel hamarosan itt a tél így gondoltam, hogy beszerzek a mocihoz egy hátsó emelőt meg emelőszemet. Tudnátok valami konkrétat ajánlani? Ami kipróbált és megbízható? Mert láttam párat de az árak az ilyen 5000-től 10000-ig vannak az emelőszemnél is, a hátsó emelőről ne is beszéljünk.
A másik kérdés az a plexivel lenne kapcsolatos. Gondoltam rá, hogy fel kéne rakni valami plexit a későbbi túrázásokhoz, hogy jobb legyen a szélvédelem mert viszonylag magas vagyok (190) és azért ott már kapom a szelet rendesen nagyobb tempónál.
Az utolsó kérdés (egyelőre ) az lenne, hogy valaki csináltatott már zselés ülést a Z-re? Ha igen tudna mondani egy kb. árat rá és, hogy hol érdemes csináltatni?
Előre is köszi!

Üdv,
András
Sziasztok,
Netről rendeltem egy gen-X plexit. Kicsit hiányosnak találom a csomagot(bontott a cucc). Igazából plexi, két tartó konzol és 2db hosszú csavar. Plusz 4db csavar a plexi és konzol osszefogatasahoz. Nem tudom hogy mitől fog ez nekem stabilan állni.
Esetleg valakinek valami info ezzel kapcsolatban?
Előre is köszi a válaszokat :)
Hali,15 fok körül 65-68 max legalább is nekem.
Sziasztok, segítség kellene, 2009-es Z750 esetén nektek hány fokos a víz a mostani időjárási körülmények között, amikor országúton mentek, tehát van menetszél bőven?

köszi
Nagyon szépen köszönöm! Meg is lesem gyorsan.
2004-es Z750-hez való LENDKERÉK LEHÚZÓ szerszáma van valakinek eladó, kölcsönadó... vagy valami?
Készülnék a téli modokra :)
Úgy összehasonlításképpen azért EZEN a linken megtalálhatod, hogy milyen hangja van egymáshoz képest egy csomó kipufogónak.