Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon tutin néz ki
Azt meg szabad tudni, hogy a mocin az milyen tankpad és fékkar? Mert ahogy látom a kar az nem gyári.
Köszi.
Az egész olcsónak tűnik így.
Köszi szépen! Akkor megnyugodtam :)
Penge!
Előtte és utána.
Az egyik legszebb dobok! és nagyon szépek szólnak is!
Gratula hozzá, nem fogod megbánni... :)
Holnap jó idő esetén fel is kerül.
Na,megjott.
Az én forgalmimban is ZR 750 szerepel.
Megkérdeztem az okmányirodába, utánanéztek és azt válaszolták, hogy a pontos típus megnevezése ZR 750.
130 postaval es osszekoto csovel egyutt.
Meg szabad tudni mennyi lesz így az ára hogy Olaszból rendelted? Mert találtam magyar oldalt ahonnan lehet rendelni de ott ilyen 300k.
Köszi.
Meg is rendeltem Olaszból.
Elvileg ma vagy holnap meg is érkezik. :)
értem
kuplungtól mmég nem hallottam nyikkanást,mondjuk nem is mentem sokat...
sőt kifejezetten keveset
Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne főleg a 2007-s kicsi Z tulajokhoz, hogy nektek a forgalmiban a motor típusához Z 750 van odavésve vagy ZR 750? Mert nekem ZR 750 van odaírva és kíváncsi lennék, hogy az tényleg ZR vagy csak nekem elszabták?
Előre is köszi!
Baj nem volt vele csak az hogy a K betűvel oldala le volt zuzva aztán mire mentem az enyémért a birka előző gazdája azt is eldöntötte.... Meg amit vettem abban is 13 ezer km volt de egy milla helyett 870 ért. Akkoriban meg ebből a csávó nem akart engedni. Plusz Győr környékén lett volna ez Lábatlanon volt. Kissé közelebb.
Hidegen induláskor ha megnyikkan a kuplung környéke az nem hiba hanem jellegzetesség! Jellemzően 2006 és utáni kis Zéknél jön elő.
én is azért vettem le hogy had elvezzhessem a formályát,de majd visszakerül mert hát azért praktikus
amúgy amikor elküldted a barátod hogy megnézze ezt a motort akkor mi volt a baj hogy nem ezt vetted meg??
Én is kaptam ilyen pizzas doboz tartót hozzá első dolgom volt leszedni es eladni szerintem nagyon haza vágja a motor kinézetét..
Ha az S utasules kenyelmere vagy kíváncsi akkor elmondom hogy elég kényelmes az a picsányi párnázású ülés! Illetve lenne mert nagyon lejt előre plusz a lábtartók az égben, hosszú távon ez lesz a szűk keresztmetszet. Páncélseggu mazochista utassal össze jön a napi 7-800 km de utána egy hétig nem akar majd felulni rá. Sokan át alakittatjak az ülését lehet jól eltalálni. Alap a vastagabb parnazas ami kicsit lejjebb viszi így a lábat. Kezdő utasok szoktak még rajta feloldalasan lelogni de ez szokás kérdése.
Összességében használható de nem egy Gtr 1400 utas ülés!
Ezt a gépet nézettem meg haverral régen de az eredeti akkori gazdája második volt ha jól emlékszem - 1millaert árulta még akkor. Nekem is wilbersek vannak benne amire nekem kell így pont jó!
kawahori és mennyire vagy megelégedve vele??Utasüést mennyire lehet elviselni mert az asszonykámnak ki van bérelve... :)
780-ra tartotta az előző gazda és ebből egy pcit tudtunk csak alkudni...de adta a dobozt egy kipufógóta ami már fent is van,meghát azért nagyon rendben van a gép :)
ja meg az első telóban keményebb rugók vannak és amikor cserélték akkor olajat meg szimeringet is cseréltek...szóval szerintem nagyon szuper lesz!!!
Gratulálok a géphez! Mennyiért sikerült megcsipni!?
Szia. Szép a gép. Nekem is ilyen van.
Sziasztok.

Tud valaki ajánlani csizmajavító helyet ahol valóban jól dolgoznak?
Előre Köszönöm.