Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jogos. Ott a pont
Na ugye!
Hát ilyesmik nem állnak a rendelkezésemre. Marad az élőben hallgatózás ha esély nyílik rá
Egyébként meg marad rajta a gyári.
Az élethú hanghoz kellene egy 2x100 W-os Hi-Fi torony kellene, feltekert hangerővel és hozzá a motor hangról egy rendes minőségi magnófelvétel legalább 20 Hz-től 16 kHz-ig ! És akkor már kezdene hasonlítani a valósághoz!
Az kimaradt, hogy tapasztalatod alapján melyiknek volt a legjobb hangja? Tudom ez szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, csak kíváncsiság.
Pár videót láttam néztem már neten de azok nem igazán adják vissza az élőben hallható hangot.
Majd én is szeretnék rá de egyelőre marad minden a gyári. Úgy is az a fontosabb szerintem, hogy először összehaverkodjunk a motorral aztán a hangján ráérek agyalni később is

Jelcsától van a kipufogó, de volt már rajta Leo gp, G.p.r, leo karbon, miww suono, lehet kihagytam valamit, de az Akra marad legalábbis a motor eladásáig kb 100 eft ban lehet.
Cserélgettem és Jelcsa beszámította az előzőket, mondjuk pénteken találkoztam vele véletlen
Jaja szép darab. Élőben meg pláne
Az igazat megvallva ha minden jól megy holnaptól enyém a vas

Ááá igen az Akra kipufogó. Szép darab. Én is nézegettem őket. Mennyibe volt ha szabad tudni és honnan?
Nem olcsó, de szép az biztos!
Legalább tudom hová lőjem be az ennyimét árilag, de az extrákat senki sem akarja megfizetni(amit úgyis megvesz, ha jól motorozható gépet szeretne)
1450000 tokkal vonóval, névre írva. Nem mondanám éppen olcsónak a többi fent levő hirdetéshez képest, de patent kis gépnek néz ki.
Olyan domború a matrica a tankon!
Úgy tűnik képek alapján egyben van a paripa nem találtam hibát vagy gyanús dolgot mit kérnek éete?
Köszi a képeket. Igen ilyesmi volt. Amúgy mikor végighúztam rajta a kezem akkor érződött domborúnak, viszont a matrica széleit nem lehetett érezni úgy mint a farokidomnál.
Hát a hirdetés már nincs fent viszont a hozzá tartozó galéria még él. Gondolom az lenne a lényeg.
Mindjárt csinálom, linkeld be amit kinéztél, ha fentvan.
Köszönöm szépen az infót és a képet is. Nagy segítség volt.
Ha nem túl nagy gond tudnál lőni egy képet a tankról is amin a felirat van? Amit én néztem meg élőben ott is ilyen ezüstös volt a kawa felirat. Kicsit olyan volt mintha a felirat kidomborodna. De a matrica széle nem látszott ill. nem is látszott, hogy matrica lenne.
Szia!
2007 zöldön sárga a Z a feketén piros.
Külön vannak fényezésen kívül!
Tankon ezüst a felirat a lakk alatt!
Fényképeztem a sajátom.
Közben találtam egy oldalt ahol egész jó minőségű képek vannak fent. Nem tudom, hogy ez mennyire hivatalos/megbízható forrás.
Viszont itt látszik, hogy a fekete valamint az ezüst színű kicsi Zénél a Z betű a farokidomon piros színű viszont a kawazöldön ilyen narancsos. Az mondjuk nem látszik, hogy egy nagy matrica vagy több kicsit.
Azért természetesen megvárom kawazsolti válaszát is. Ha esetleg valaki hasonló "problémába" ütközne, vagy van rá igény akkor természetesen megosztom a tőle kapott infót.
Köszi szépen a segítséget és a tippet is. Megkérdem.
amiket ebayen látok azok is mind egyben vannak. viszont lehet hogy valamelyik színnél narancs a Z betű. De kérdezd meg kawazsoltit, ő megmondja a tutit.
Köszi a válaszokat. Akkor most végképp elbizonytalanodtam a dolgon. Amit kinéztem gép azon a Z betű inkább ilyen narancssárgás viszont minden betű külön matrica :D
Köszi, de nekem 2007 z1000-re kell. ;)
Az szép ár érte én egy ezresért csináltattam az egész motorra valót egy itteni matricással ja és külön van minden betű!
2004-2006 ig egyben volt a matrica. Gondolom utána is. És piros volt a Z betű. a gyári 3500/db volt asszem.