Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello mindenki! segítséget szeretnék kérni valaki ismeri a kawasaki dx125a típúsu endúrót ajánlottak egyet megvételre fúrás dúgo gyűrü kell ennyi baja van valaki tudja h ez mennyiből van meg meg mennyi körül van a piaci ára? mert nemigen találok belőle eladót
Hali!
A fék áteresz csavar szerintem is 8-as, de nem biztos :D
A hűtőfolyadék cseréhez pedig mindenképpen szerezd be az alábbi kellékeket: még 1 ember a tank levételéhez, 2-4 doboz sör, minimum fél doboz cigi.
Leengedni a blokk alján kilépő csőnél a legegyszerűbb, ha lecsavartad a betöltő kupakját (amit a tank alatt találsz) és a kiegyenlítő tartály kupakját. Viszont ha jól emlékszem, szemből nézve a hengersort, akkor a jobb szélső hengernél van egy csavar, amit kicsavarva ugyan úgy ki lehet engedni a hűtővíz nagy részét.
Visszatöltés pedig aluhoz való fagyállóval és desztillált vízzel lassan feltöltve, hogy mindenhova eljusson a víz és minden légbuborék távozzon a rendszerből.
Üdv mindenkinek!
Kis segítségre lenne szükségem.
2006-os z1000 régi fékcsövét cserélném. A hossza megvan, de azt nem tudom mekkora a lukmérete! (8-as csavarra tippelek, de hátha kilyavít valaki).
A másik kérdésem... A hűtővizet hol a legcélszerübb leengedni? Meik csőnél kellene? (A blokk első felén van egy 6-os csavar az mire szolgál?? ) Lehet semmi köze hozzá, csak nem jöttem rá!
Köszönöm a segítséget.
Legolcsóbban Ebay-en találsz, érdemes fehéret venni és aztán a motor színéhez fújatni! ;)
http://www.ebay.com/itm/White-...
Sziasztok!2004-es Z750-re hol tudok üléspúpot szerezni vagy ha valakinek van eladó engem érdekelne.
Sziasztok !
Egy barátomnak szüksége lenne egy db. Denso gyertyapipára megfizethető áron. A moci egy Z750, 2006-os évjáratú. Ha valaki tud segíteni, akár az alkatrésszel, akár egy jó ötlettel, megköszönnénk.
Krisz0901,

Mint a Kawasaki hivatalos márkaszervize tudunk neked segíteni, hiszen több ilyen motort is csináltunk.
Hivatalosan csak olyan motort lehet visszafojtani műbizonylattal hivatalosan, amelyik valamelyik országban 23kW vagy 35kW-vel gyártották.
A költségére itt valaki irt vagy 300.000HUF-ot... na ennek a töredéke egy ilyen beavatkozás.
Sziasztok.ujjra itt ....Kis segitségre lenne szükségem,a minap felébresztettem a mocim(Z750 2004) a téli álmábol feltöltött akkuval ....és arra lettem figyelmes hogy ha magas fordulaton néha szabályzásig használom egyszerüen kialszik a világitásom tompitott és reflektor is,mikor a fordulat visszaáll ujra világit.Riaszto indexek minden müszer müködik.Akku sarut ellenöriztem meghuztam de nem orvosolta a problémát.Ha valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata kérem ossza meg velem.Fesztszab?Akku?Generator? :( :( Üdv És köszi!
már azóta rájöttem én is a dolgok menetére és sajnos a Z750 kiesik a fojtásos A2es dologból,szóval marad az ER6N :)
sajna nincs tapasztalatom, de egyszer használná valaki a keresőt
Z750beca az egyetlen
Sziasztok! Valaki hasznalt mar ENEOS 10w40 vagy 10w50 es motorolajat? Velemenyek?Eszrevetelek?
Sziasztok van egy eladó bal hátsó idomom z750 hez 2007- a képen látható hibával. Ár: megegyezés szerint!!!
Ez hasznos infó! Bár én is arra lennék kíváncsi hogy mennyi a hivatalossá tétel költsége.
Hali!

Emlékeztem, hogy hirdettek anno fojtókittet! A mirekmotors hirdette itt a topikban 2015. 05. 23. 21:54 -kor.
Pontosabban: http://mirekmotors.hu/motorsze...
Náluk érdeklődj, hogy pontosan mivel jár az "átalakítás" az ő díjukon felül.
Szia en eleve ugy vettem a 2008 as z750 et hogy 25 kw os papirjai vannak de a teljesitmenye termeszetesen nem 25 kw :))) van hozza folyto kitt em is injektornal kell valamit szerelni meg az ules van egy elektonikai doboz azt kell kicserelni es 25 ke os is a motor :D
Szerintem keress olyat amit eleve így hirdetnek. Nagyon ritka de van.
Mivel a motoroknál mindent a teljesítmény után fizetsz szerintem a papírozás része biztos nem leányálom.

Nem elég hogy a motort "fojtani" kell ami ezeknél a motoroknál már nem egy kisebb fúvókát és szűkítőt jelent a szívócsonknál hanem nagy valószínűséggel a vezérlő egységbe is bele kell nyúlni stb.

Honda esetében olvastam egy cikket ahol nem fojtani hanem ellenkezőleg a fojtást kivenni akarták.
Nagyjából 300000ft-os költséget írtak. Lehet ebben már a papírozás is benne volt, nem tudom.
Sziasztok!

Kicsit OFF !

A minap kaptam egy fülest, hogy létezik olyan, hogy szervízben fojtják a motorokat, az adott KIT-tel, vagy kipuredszeren keresztül, stb. Nos, ez mennyire hivatalos dolog illetve legális?
Így utána olvasva lehetséges, meg némi papírmunkával és futkozással megoldható ( ez legyen a legkevesebb ), de ez megérheti? Mert A2-es jogsihoz szeretnék Kawasaki Z750-est venni. Esetleg ( nem, mint reklám, hanem mint segítség ) tudnátok nekem olyan szervízt ajánlani, ahol ezeket megoldják? Mert rengeteg keresgélés után sem igazán találtam ilyet .

Válaszotokat előre is köszönöm!
Bocs elírtam az évjáratot. Az enyém 2006-os.

Az ültető szett 2007-es évjárattól gyártottakhoz jó. Z750L-hez

Itt vannak az infók: http://www.vh-motorradtechnik....
Sziasztok!

Lenne egy "ültető" szettem eladó. Pár "kutyacsont" és hozzá rövidített sztender. 2004-2006-os évjárathoz.

A cuccról itt van infó: http://www.vh-motorradtechnik....

Ha valakit érdekel a charlye73@gmail.com e-mailcímen keressen. Postázom ha kell. Ár 25000ft.
Sziasztok 2006 os Kawasaki Z1000 re keresek dobokat ha esetleg valakinek van eladó irjon robertkiss9467@gmail.com
Eladó 2004-2006-os Z750-hez DPM Race sportlábtartó. A bal oldali csúszásnyomos. Ár: 39000FT
Érd.: 30/9068005
Eladó 2004-2006-os Z750-hez DPM Race sportlábtartó. A bal oldali csúszásnyomos. Ár: 39000FT
Érd.: 30/9068005
Szép darab! Gratula hozzá!
Az új gépem :)
Imádom az új sportmotor oldalt....
munkaerden@gmail.com

Köszi!