Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Van egy blokkom, ha érdekel
Köszi szépen a segítséget!
ezt a fogyasztóvédőktől megtudod kérdezni, sőt ha jól tudom jogi tanácsot is ad a fogyasztóvédelem
hanyadik tulaj?
kereshetsz baleseti jegyzőkönyvet, biztosítós papírokat stb,
ha szerencséd van van valami nyoma a borulásnak
Még ha perelnék is nincs valami időkorlát? fél év év ameddig reklamálhatsz? hallottam ilyesmit is
Sajnos nem ő volt az első tulaja és hát persze tagad mindent, fogalma sem volt róla, nem ért hozzá, szerelőhöz hordta....abba belemenni, hogy itthon bepereljek valakit pffff...még ha lenne is belőle valami sose lenne belőle motor nem is értettem, hogy rakhatta így össze valaki, főleg ha szerelő...
Ez rejtett hiba az biztos, perelni lehet az eladót, /szerintem kelleni fog hozzá igazságügyi műszaki szakértői vélemény/
de sok függ attól is hányadik tulaj, kintről hozták e stb. mert ha pl. kintről hozta, vagy nem ő volt az első tulaj, valószínűleg tagadni fog mindent, hacsak nem találod meg a korábbi gazdákat, esetleg az Olasz biztosítós papírokat stb.
és sajna a Magyar bíróságok m....kos, k.....szott tetű lassúak,
a legegyszerűbb az lenne ha megegyeznél az eladóval,
Rápróbálok ott is Köszi! Én kicsit durvábbakat kívántam neki mikor megláttam ezt a kókányolás.
Éjjjjj, hogy rohadna le a keze annak-akinek volt bőr a képén így eladni ezt a motort. Valamikor mintha olvastam volna hogy ilyen esetben lehet perelni de talán van neki valami féle idő intervalluma? Jogi topicban lehet többet tudnának erről mesélni
Sziasztok! Remélem nem járt még így senki, de érdeklődnék tudok-e tenni egy ilyen esetben valamit. Tavaly vásároltam egy 2007-es 750-est, látszólag kifogástalan állapotban. Mostanra kiderült, hogy igen csak rosszul jártam, meg állt alattam a gépezet különösebb előjelek nélkül, nem gondoltam olyan nagy dologra, de mikor meg lett bontva szomorú látvány fogadott. Elviekben nem törött motornak a blokkja hegesztve volt valamikor valahol és így nem igazán illeszkedtek a dolgok, igaz 10ezret elmentem vele. Főtengelyen elnyalt a házban elég sok dolgot, így olaj sem jutott minden helyre, vezérmű tengely is el lett így nyalva stb.stb... Ha jól tudom ez rejtett hiba vagy ilyesmit mondtak nekem, csak azt nem tudom tudok-e kezdeni valamit vagy így jártam és kész? Előre is köszi a segítséget!
Szia! Már elvitték.
Szia

Megvannak még az emelőid?
Ha igen, akkor mennyi is lenne a kettő?
Szia Cicus!
Szia üdv itt!
igen Z topik csak ez van
csoda szép a paripa gratulálok
Üdv itt :)

Újonnan vetted a gépet? Nagyon jól néz ki....

Ha nem titok akkor évjárat/ár/ felszereltség adatokat megírnád?

Én is tervezem egy hasonló beszerzését....
Sziasztok, még új vagyok nálatok...
feltéve, ha ez a Z1000SX topik is...

Üdv Mindenkinek!
Szia.

A motorod típusa alapján a az első linken szereplő kell neked!

De, hogy őszinte legyek nyugodtan veheted bármelyiket a kettő közül!
A HF204-nek és a HF303-nak ugyan az a csatlakozó mérete!
A különbség csupán a hosszukban van, ergo több olaj kell egy picivel a gépbe ha a 303-at választod, de ez szó szerint elhanyagolható mennyiség.
Köszi szépen! Megkeresem.
nekem az svben van brembo, parszor megvasaltam miutan beleraktam, azota olyan mint a satu.
Ap racingről hallottam aránylagjókat.
Azt halottam brembo csak saját tárcsájával legjobb nem egy ismerősöm mondta sajnos eléggé visit,kemény betét.
vagy ha van jo ismerosod a bardinal akkor brembo utcai szinter (40%kedvezmeny)
Valamilyen szinten igazad van,akkor ebc hh?
No, ilyen szűrő hosszakkal végképp nem foglalkozom, foglalkoztam. Az Er5 re való Mann szűrő is rövidebb a gyáritól vagy6 mm vel, ráraktam jó volt azt használtam avval. Semmi különbséget nem vettem észre vele...
Én meg látom a tárcsát.Még ugyanennyit simán bir de 100e sem lenne elképzelhetetlen.
De még ha enné is,a tárcsa van értem vagy én a tárcsáért?