Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes kérdés...
Ennyi erővel a bal oldalára fektetve a motort, tölthetnél bele tíz litert is, mert akkor teljesen eltűnik az olaj az ablakból...
Üdv mindenki.
Nem tud valaki esetleg 750-eshez eladó hűtő és hasidomot?
`04-es évjárathoz.
A Z1000-é esetleg jó a 750-re?
Köszi
Köszi. Elég egyértelmű pedig a dolog de valamiért elbizonytalanodtam kicsit.
minek töltenél
pontosan a gyengébbek kedvéért van min-max szint hogy a kettő közé töltsék
ha túl töltöd szét k...ja a szimeringeket ha nincs szerencséd, stb
sőt ha ellenőrzöd az olajszintet, lehetőleg olyankor amikor a motort már leállítottad 10-15 perce, hogy minden olaj visszacsorogjon,
Ne.
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy egyenes àlló motornál nézem az olajszintet,nem jàró motornàl akkor minimum maximum kozott van az olaj szint. De ha beinditom akkor màr nem làtszodik az olaj. Toltsek még rà nyugodtan?
akkor jó
Valóban, a tanksapka fütyült, de nincs ott semmi eldugulva, teljesen természetes jelenség. Mondjuk a Zé nekem sose fütyült, de az Er5 új kora óta csinálta ezt nagyobb melegben. No para!
Hát lehet inkább nem nyúlok hozzá
Azon gondolkoztam, hogy kompresszorral jól megfújkálom rajta azt a kis lyukat (belülről van egy lyuk, gondolom az lesz az), aztán hátha megmozdul benne a kosz ami dugít.
Olyan hangja van, mintha egy kismanó dudálna benne
Mostmár nem lesz olyan nagy meleg, szóval valószínűleg nem fogja csinálni, de amikor dudált, beleraktam a kulcsot, elfordítottam, szisszent egyet, tehát kellett neki a levegő (vagy sok volt benne és kijött inkább).
Ha nyomás van benne az még jobb, de ha nem kap elég levegőt akkor ugye nagy gázon lehet nem tudja a benzint se kérni a tankból (bár a benzinpumpa csak kiszívja... )
Na mindegy, azért köszönöm!
Nem tudom a tied mennyire lehet hangos, vagy mennyire "dudálós" a hangja. Az enyém még aránylag halk.
De szétszedni szerintem csak úgy tudod, hogy körbe a peremcsavarokat kiszeded, aztán a belső oldalról kicsavarod a csavarokat. De amit csak ajánlani tudok, hogy a kulcsot hagyd benne a tanksapkában, mert ha kicsúszik és szétugrik valamiért véletlenül a zár... tuti agyvérzést kapsz.
Csak szerintem ha hangtalanul tenné akkor hatékonyabb lenne. Gondolom azért van hangja mert kicsi a keresztmetszet.
Ezen kívül elég idegesítő is
Az a tanksapkában van, de hogy pontosan hogy jutsz hozzá azt még nem néztem én sem. Viszont ameddig hallod szuszogni/sípolni/dudálni addig különösebb baj nem lehet vele, mert ellátja a feladatát.
Újabb kérdés. Többször volt már, hogy amikor hazaértem a nagy melegben, akkor fura dudálós hangot hallottam a tank környékéről. Valamelyik nap végre rájöttem, hogy a tanksapka próbál lélegezni
Kinyitottam és megszűnt a hang. Gondolom van rajta valami levegőző furat, ami el van dugulva,na az hol van, és hogy érdemes kitakarítani?
Biza, ez így van, de látom rájöttél magadtól is?!
Jaaaaa, mert nekem nem gyári láncvédőm van, hanem a sárvédős. Azon ott nincs fül, de meg van a gyári is, most nézem, azon ott is van fulfül.
Nem az egy másik furatba megy. Ez a villa belső felén van. Van fent láncvédőm és máshol rögzül.
Hali!
Az elsőre nem tudom a választ, de kétlem, hogy lenne magyar nyelvű... De a másodikra tudom, oda kell beszúrni a láncvédőnek a fülét.
Sziasztok,
Két kérdésem lenne
1. Magyar nyelvű futóműállítási leírás van-e 2008as z750-hez valakinek? Az angol manualban megtaláltam, de hátha van magyar.
2. A lengővillán van egy fül. Mi célt szolgál?
KÉP

Üdv
Helló, ha találsz rá embert engem is érdekelne. Van nekem is 2db polcon ami minimálisan deformálódott.
Köszi,így már szélesíthetem a keresési kört,nagyobb eséllyel találhatok.

Még valami,féktárcsa egyengetéssel foglalkozik valami ?
Üdv!
A két oldalsó vázmerevítő az ugyan az a 750nél-1000nél. A villa már nem. A felni sem. A fékek sem.
Köszönöm a hathatós segítő szavakat, lanckerek anya ügyben!
Az anya amúgy normál menetes és balra lazul LE, már ha valakinek erre szüksége lesz valamikor...
Igen,mind a két oldalon eltört.
Annyira sikerült elborítani, hogy a motortartó is kapott?