Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt az infót adták szerelő,ismerősök jobban eszi a tárcsát.
3 év 32e km EBC HH szinterrel és szinte nem is látszik a használat.
Mért lenne kuka a tárcsa?
miert is? mert az uvegesedett, kemény ny reteget ledovja magarol a szinter vetet es csak a puha koporeteg er a tarcsahoz?
Meg egy év alatt kuka a tárcsa:-)
mert egy nagy fekezes utan a szinteres ledobja a megegett felületet, illetve talan mar a 750ve is csak szinterest rakhatsz a teljesitmeny miatt, a legfontosabb hogy sokkal jobban harap
Tovább bonyolítom a szitut:

z750 2004-2006

z750 2007-

Tehát nem ugyanaz a szűrője az első és a második generációs Kis Z nek.
Az új 9mm-el hosszabb...

Vélemény? Mert mondjuk tőlem még soha nem kérdezte meg senki milyen évjáratú kis Z hez kérem :D
Miért rsgaszkodsz szintereshez?
Szia,
Suranyi Zoltán "suri" nekem Ő csinálta. Gödöllőn.
30 körül volt, szelep állítás, meg szinkron.
ebc, brembo. de, szinteres kell
Hali,tapasztalatból milyen betétet ajánlanátok?nem kell sinteres?
Sziasztok. szelep és szinkron állitás mennyibe kerül? Gödöllö környékén tud valaki jo szerelöt vagy inkább szerviz?
Köszönöm, ez lesz a sorrend
Szia!
Fenti lapos csavarhúzós csavarokat tekerd kifelé, ha nem elég akkor a hatlapfejű nagy "csavarokat" is kifelé tudod puhítani, lent a kirugózás gyorsaságát tudod állítani kifelé tekerésnél gyorsabb a kirugózás.
Pesten jársz beállítom, ha ráérek.
Szia!
Én első körben egy injektor tisztítót löknék bele, esetleg gyertya gyertyakábel+pipa kombónál keresgélnék.
egyszer egy műszaki kérdésre szeretnék építő választ látni
pl LuftAffe kérdésére
hogy ne csak a kufárkodás legyen
Sziasztok, új teló került előre.
Ez viszont iszonyat keményre van állítva úgy pattogok a jó magyar utakon mintha egy merev vázas Harley-vel motorznék.

Eltudná mondani valaki, hogy tudom puhábbra állítani?
Szia4 Tudok segiteni adatlap!
Sziasztok.2008-as z750nek a fejidomjára keresek azt a fekete háromszög alakú kis műanyagot.Hol tudok olyat venni vagy itt valakinek esetleg nincs véletlenül?
Én a fesz. szabályozóra tippelnék először... vagy esetleg a gyertyák... sokan elfeledkeznek róla, hogy olyan 25-30 ezrenként érdemes azokat is cserélni.

De majd megmondják a jobban hozzáértők!
Sziasztok!

Tegnap este egy pirosnál várakozásnál lettem figyelmes az egyenetlen alapjáratra, és hogy üresben alacsonyabb fordulaton dadog a motor (Z750/2010). Terheléskor semmi komolyabb hibajelenség, talán egy hangyányit gyengébb, bár nem teszteltem nyélgázon és magas fordulatszámon.

Alább egy rövid hangminta.

https://www.youtube.com/watch?...

Mire számítsak?
Köszönöm.
-1 et igen
Sziasztok, tudtok abban segíteni, hogy 2009-es Z750 esetén a gyári lánc elbír-e hátra 2 foggal nagyobb lánckereket vagy esetleg előre 1 foggal kiesebbet tegyek inkább?
Én a fuchsba szoktam néha sima adalékot rakni.
Én most xadozok 10w-40 4T MA nincs vele gond