Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm
A Louis oldalán van egy database nevezetű rész ahol szinte minden motor főbb adatai fent vannak, köztük a villaolajak szükséges mennyisége is!
Itt a link: The Louis bike database
Sziasztok!
Eladom az emelőimet.
http://www.jofogas.hu/komarom_esztergom/Elso_es_hatso_motoremelo__szinte_uj_34848040.htm?ma=1
Suzuki gladius 2012 es
Kawasaki z750r 2012 es
Haki doky!
Végül is nem megyünk osztrákba, szal szombaton egy belföldi túra lesz jó idő esetén. Adj egy elérhetőséget, aztán megbeszéljük a többit!
De találni a youtube-on is olyan videót amin ez az évjárat szerepel gyári állapotban, a fényezése ugyan nem fekete, de a váz elemeinek a színe stimmel azzal amit hirdetésben linkeltél.
Z750 2009
Szerintem voltak más színek is... de pl. a váz, segédváz, lábtartó konzol ellenőrzéséhez megfelel.
Köszönöm a linket hasznosnak tűnik :)
Akkor ez alapján ha jól értelmezem akkor amit kiadtak 2009-ben az egy ilyen zöld/fekete színkombináció de a vas maga ugyanaz.
És konkrétan miben szeretnél villaolajat cserélni?
Szerintem stimmelnek a színei!
Itt általában az adott évjáratokhoz tartozó színekről van kép...
Motorcyclespecs
Köszi a segítséget. Akkor lehet az lenne a legegyszerűbb ha elvinném egy márkaszervizbe és ott tuti meg tudják mondani. Legalábbis gondolom én.
Szia,
szerintem a lábtartó konzolnak szürkének kell lennie, úgyhogy stimmel a dolog, az átlátszó index búra is klappol, viszont a segédváz és a műanyag burkolat szerintem nem fekete volt 2009-ben. Lehet, hogy tévedek, de nekem úgy tűnik, mintha a 08-09 keveréke lenne. Talán egy 08-as, amin az index búra van lecserélve. Hátha van/volt valakinek, ilyen évjárata, bár gyanítom, hogy pont a 09-esből nem sokat adtak el anno itthon.
hali! szeretnék szimeringet cserélni első teleszkópoknál, de már hiányzik belőle olaj, tud valaki adatot a vissza öntéshez? mennyi kell bele száranként? köszönöm valakinek aki segít!
kawargo9@gmail.com
gsr 600. 1,300 ezer irányáron 2010 es 25 ezerrel
Z750 r nemsokára haza ér az 2012 es7000 kmes
Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a 2009-es Z750-nél milyen színű a lábtartó konzol? Fekete vagy ezüst? Alapvetően erről a motorról lenne szó. Ha valakinek van valami észrevétele így a képek alapján minden tanácsot szívesen veszek.
Előre is köszi!
ijjjjjj :( vasárnap kömüvesmelo itthon...a szaki csak hetevegen tud jönni....igy marad ,maradna ....a hétköznap....de talán tudnak nélkülözni...ez még kérdéses.
Hétvégén szabad leszek. Vasárnap megfelel? Ha nem zuhog az eső... Szombaton tervben van egy Bécs karika, de nem tudom mi lesz belőle tekintve a jelenlegi helyzetet...
Amúgy sajnos a héten delutanos vagyok. Adj egy elérhetőséget, aztán megbeszéljük.
hi fisi.a héten gurulhatnánk egyet?.sajna jövöheten elhagyom az országot :( no meg jo lenne konzultálni is tapasztaltabb mocisokkal...üdv
Sziasztok keresek Z 750 gyári kipufogó dobot 2004-2006 közöttihez. bármilyen állapotú érdekel.
tel.: 30/9068005
22 ezerért odaadom a kettőt. Nem otthon barkácsolt, profi minőség, és csak párszor használtam. Holnap csinálhatok képet ha érdekel.
Köszi szépen. Még nincs. Egyik ismerősöm szokott rendelésre ilyeneket csinálni haveri körökben csak ritkán van magyarban.
Esetleg mennyit kérnél értük?
Köszi szépen, a képeket ha eltudod küldeni azt megköszönöm.
Nézegettem sokfélét, de nem tudom eldönteni meik is lenne a legjobb, meg a felfogatási mód közül is van ami nem egyértelmű.
E-mail: daddy21@citromail.hu
Köszi szépen, felveszem vele a kapcsolatot.
Szia! Grat a vashoz! Motoremelőd van? Tudok adni elsőt-hátsót.