Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs, az előző válaszok Neked szóltak, mellényúltam.
Üdv
Ja, tfon: 20-946-22-15
Szia,
nekem ugyan 2007-es 1000-em van de kerestem a szélvédelmet, több félét.
Vettem egy Biondit, az egészen jól szuperált és rém egyszerű a csere: 4 csavar ki, aztán vissza. Közben beszaladt dupla kereséssel egy 2010 utánira való, a kormányra szerelendő Puig, amiről azt mondta a kereskedő, hogy felszerelhető a 2010 előttiekre is. Valóba, az eredeti kicsit fent hagyva, arra rá, fel lehetett szerelni, kissé "legós", variálgatós játékkal és jól véd. (Persze nem túramotoros szinten egyik sem!) Ez így bonyolultabb kicsit, meg nem tökéletes esztétikailag, elsősorban a nyeregből, mert látsz egy konzolt. Viszont működik. Ha felhívsz, elmondok mindent, esetleg összefutunk - én tatai vagyok - ha nem, küldök képet e-mailen, vagy viberen.
Üdv, Tamás
Sziasztok! Motor eladás végett maradt 07-09-es Z1000 hez szelepfedél tömítés garnitúrám komplett + egy légszűrőm. Bontatlan csomagolásban, ha valakit érdekel: húsz-2634801
Szerintem korrekt!
Hívd bátran, Ő fog tudni segíteni plexi dologban!
06-30/252-2900
Jó napot motortársak!
A napokban tulajdonosa lettem egy Z750-esnek (2006-os).
Lenne egy pár kérdésem ha nem lenne gond!
1- A benzin szintjelző össze vissza jelez, ennek mi lehet az oka?
2- A duda működik, de ha üzemmeleg a motor akkor csak néha vagy nem is szól a duda. Az lehet, hogy a melegtől csinálja ezt vagy csak cserére érett a duda?
3- Szélterelőt szeretnék rá, de lövésem sincs meik falyta kell hozzá. Többfélét is találtam ezért nem tudom meik lehet a jó. Ha esetleg valakinek van róla infója tudna nekem képet vagy linket küldeni?
Köszönom: Attila
Fiúk ötletek?
Gyújtás ráadásakor jelzi, hogy üresben van?
Engem már agyaltatott egyszer.
Köszi. Holnap felhívom,
Talán a szegecselés is megoldás lehetne, de aki foglakozott vele, már nem csinálja.
Nem csinál semmit. Köszönöm. Üdv
Esetleg érdeklődj Jelcsánál!
Kawa alkatrészek
Sziasztok!
Első féktárcsákat szeretnék venni 2004-es Z750-hez használt, jó állapotút. Ha tud valaki segíteni, megköszönném az infót.
Hali!
Nem kapcsoltad át a vészleállítót véletlenül? Én anno megsz@pattam magam vele esés után, 1 hétig szentségeltem hogy nem indul, mire rájöttem, hogy átkapcsolta valaki.
Helló. 2010 es Kawasaki z1000 nem indul a mester és a potkulccsal se. Tudna segíteni valaki?
Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, h hogyan lehet a potkulcsot betanitani 2010-es Z750-en?
Hi.pontosan melyik Fuchs?üdv
már csak egy idö . Kell :) no meg persze joo idő...
Sziasztok!
Vadi Új Abus lakatok, láncok a bolti ár kb feléért
Steel o chain 110cm 7eFt
Steel o chain 85cm 5eFt
Steel o chain plus 110cm 8eFt
Steel o flex granit1000 12eFt
Granit quick maxi 12eFt
Strada 34/55 maxi 8eFt
üdv. Sajnos 4 hétig állt a vasam .. Ma mentem egy karikát és azt vettem észre hogy induláskor dadog egy kicsit, a fordulatot szépen veszi.. kb 100 km mentem vele de a helyzet rosszabb lett. Most már az alapjárat is ingadozik , és a dadogás is maradt. Ötletek ?
Köszi szépen, ezt biztos nem találtam volna ki. Akkor nem probléma, hogy csak egy van belőle, mondjuk huzalból is.
A hátsó ülés alatt van az ellendarabja a vázon (legalább is a 2007- Z750-nél így van), a sisaktartó huzalok hurkos végét tudod beakasztani a kis fülbe, majd az ülés vissza és így elvileg otthagyhatod a motorn mind a két sisakot. (ha mered) :)
Sziasztok,
ezt találtam a nem sokkal ezelőtt vásárolt z1000(2007)-em ülése alatt. Van valakinek tippje honnan eshetett ki. Kawa szervizben rákérdeztem, de csak a vállukat vonogatták.
Köszi
Részemről mehet a dolog!
Én is a szomszédban lakom. Egyszer gurulhatnánk hárman együtt !