Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gondolom elég, én krovával cseréltem lánckereket + 1 méter gáz cső
Lanckerék lazításra valaki?
330 newtonos levegő kulcs elég lesz hozzá?
Én csere útját jártam volna be, mert ha leveszed a hátsó ülést és elnézel az első felé az idom alatt, akkor hasonló kaliberű sötét csavarokat látsz két oldalt. Oda be lehet rakni a két fényes fém színűt, mert ott úgy sem látszik, a két sötét meg mehet a lámpához.
Végre valami jó hír!
Köszönöm!
Köszi azért .ideiglenesen megoldottam mert találtam direkt csavar bolt ban feketét ,söt még fekete kupakot is raktam rá.Kicsit szebb lett.De irhatod az ötletet utánna járok .
az alsó villahíd nem változott semmit 03 és 06 között
Sziasztok!

Egy nagyon láma kérdésem lenne, ahhoz aki cserélt már láncot. Az első lánckerék melyik irányba forgatva( szemben állva vele) lazítható le? Folyton elfelejtem...
Köszi!
Kicsit megkésve, de sikerült áttúrnom 2 garázs és egy műhelyt, de nekem is csak vagy fém színű van, vagy lerongyolt fekete 8-as fejjel...
Viszont tudok ajánlani alternatívát, hogy honnan tudsz olyan csavart keríteni.
Köszi mindenkinek a javaslatot, ötletet, de nem vagyok híve a jó lesz így is sufnituningnak, mert tapasztalatom szerint vagy valami nem passzol vagy csúnya lesz. Nincs kedvem próbálgatni melyik stimmel a legjobban, ezért keresek gyárit(utángyártottat) persze- ahogy a gyári - fekete színben nem horror áron. :)
Ha valaki ilyesmit tud megkösszönném. mert hosszabb túrán a vállam a terheléstől elkezd fájni. Más nem tapasztalt hasonlót?
És az egész befogót nem lehet kicserélni?
Megemelni nem lehet ket megfelelo meretre esztergalt alu pogacsaval?
A kieneloben fixen van a csavar?
Bocs a belevaut csak toprengek hogy lehet megoldani.
Mert nem fogod tudni a kormányt beletenni, ha egyáltalán a kiemelő beleilleszkedik a kormányba, mert ferdén van bemarva!
Üdv újra!

Tudja valaki, hogy a 03-04-es z1000 alsó villahídja mennyire csereszabatos a 05-06-os z1000 alsó villahídjával? Mert a 07-08-as már sajnos túl sok dologban tér el. Válaszokat előre is köszönöm.
Miért nem?
Koszi.
Telorol vagyok,lehet azert.
Masnak is volt,hogy nem jott be a Motul 7100?
Akkor bármilyen 22mmes (ha jól tudom) kiemelő jó neked.
Nekem sajnos nincs ilyen ismerősöm, sem tervező, sem cnc-s. :(
Gyári kormányom van. Azért nem ártana ha forma és a szín is stimmelne, de majd próbálok keresgélni.
Nálam működnek a linkek.
Az első SILKOLENE PRO 4 SAE 10W-40 XP
A második SILKOLENE PRO 4 PLUS SAE 10W-50. Fuchs Olaj mindkettő.
Hat csak a főoldalt adja be mindkettonel.
meglepne ha ettől az olajtól lenne hagosabb
Sziasztok.
Jelenleg Motul 7100 at hasznalok,de eleg hangos tole a valto.
2000 km-el ezelott csereltem,de nem varom ki a csereperiodust.
Mit ajanlatok helyette?
Szerintem olcsóbb ha csináltatsz. A formát meg tudod mutatni így képen is akár, de ha van ismerősöd, aki valami tervező progival megtervezi az még jobb. Aztán valami cnc géppel csak ki tudják marni.
Milyen átmérőjű a kormányod? A standard az 22mm,ha akkora akkor bármilyen kiemelő jó hozzá, tehát ne típusspecifikusat keress.