Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát érdekes fogyi adatok ezek. Nekem eddig legkevesebb 4. 95 liter/ 100 km- ekkor 90- 120 és egyszer kétszer 160 volt a sebesség. Hidegebb időben- év elején meg kissé jobban hajtva 140- 180 közt 5.7- 5.9. Mikor nagy ritkán meghajtom- ez sem túl nagy tempó- 140- 240 közt- 200- és feletti sebesség csak pár km erejéig- akkor eddigi legnagyobb fogyasztásom 6,1 liter volt. Én viszont tuti nem hajtom agyon, ezt alá írom. 2006- os Z 750 S - full gyári rendszerrel.
Itt van néhány fogyasztásom, nem régóta vezetem: link
Ma úgyis megyek tankolni motorozás előtt, megnézem mennyit evett utolsó tankolás óta. De nagyjából 7 körülire tippelnék.
Nem hiszem hogy hozzá kéne, nézesd meg.
A dugó az más, Pesten csúcsidőben lehet hogy nekem is enne 10-et.
De a Kawával pillanatnyilag szinte csak városban járok, 5,3-at mértem utoljára. Persze vadulva meg lehetne fejelni 1-1,5 literrel, de a 8-10 az marha sok. Max a ringen tudom elképzelni.
Én "poroszkálok" csak, nem pörgetem, és úgy is megette a 8 litert. Na, de ehhez hozzá kell szokni.
Csak ha néha bekerül kicsit többi városi forgalom, dugóval. De akkor lehetőség szerint inkább nem nézem a fogyasztást
De gondolom annál többet nem nagyon, akkor sem ha nem figyelsz oda. Az mégis csak egy 1300kg körüli autó.
Az én 2.2-es Vectrám simán benyeli a 10-et
Ha odafigyelek, akkor elmegy 8.5-el...
Én nem tudom hogy vagytok képesek ennyi benyát megetetni egy ekkora motorral. A 2.2-es benzines kombi Astrám nem eszik 10 litert, pedig nem vezetek öregurasan.
Ha trollkodok városban akkor a 2004-es z750 is simán beszürcsöl 8-10 litert. De az élmény miatt megéri.
Normálisan közlekedve, elporoszkálva elvan a maga 5-5,5 lityójával.
2005-ös Z750 városban nektek is 8 liter körül eszik? :) Kicsit sokallom. Amúgy Nyíregyházáról van valaki még?
42-es Berik,gyönyörű makulátlan állapotban!
2011-es Z1000-nek 2 vagy 3 kulcsa van gyárilag? Azt tudom hogy a 2008-asnak 3.
lássuk!
Már találtam egy ezrest szóval semennyire.
Szia!
Merre vagy?
Ha pesti vagy környékbeli akkor adok
Szia újban! Adatlap
Sziasztok

Keresek 2db ilyen csavart ,az oldalso muanyagokat fogja.
Lenne esetleg valakinek elfekvoben?
Udv
Sziasztok!debrecenben,vagy nyiregyházán foglalkozik valaki tankpad készitéssel?
Kiváncsi vagyok az enyémet mennyire áraznád be? :-)
Köszönöm az infót.
Igen az is jól mér csak nem használja az egész skálát :)
OK a km jól mér, de a fordulatszámmérő is?Ugyanis a zx6r 17000 mér a z750 13000-ig. Vagy az mindegy?
Srácok nincs valakinek elfekvőben egy Z1000 leömlő? A dupla kipus változatra gondolok.