Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az lehet a fékbetét fajtájától.
Annó én is egy keményebb betéttel vettem annak nem volt hangja.
Azt viszont nem akartam, hogy a tárcsám megegye, így tetettem bele egy puhábbat.
Ennek viszont én is hallom a hangját.
Koszonom.
Ma meghajtottam kicsit a gepet.
1,5 honapja vettem,idaig csak a garazsban nezegettem.Vegre maŕ jogsi is van,nem csak moci.
Egy vadallat.
Meg igy finoman vezetve is,mert rutinom meg nincs.
Viszont az elso feknek olyan fura hangja van.
180/55R17
Hát cicisnek szerintem ok lesz!
A mellény még megvan.
Váll és könyékvédő a mellénnyel egyben van. Csak ha akarod a gerincvédőt tudod külön kicipzárazni belőle.
És 176cm vagyok normál testalkatú.
Hali nekem is 25kwos a gázkarnál van egy fémdarab olyan fél kör alakú azt klell kivenni mert az teszi 25kwsá nem engedi a gázmarkolatot teljesem elforditani ez a gyári verzió ha buherálták akk nem tudom mert ha jól emlékszek a horneteknél a karbiba tettek valami pöcköt és az volt a folytás.tehát ha gyári a folytásod akkor a gázkarnál keresd vagy szerelönek mond meg.sajnos a pontos menetét nem tudom megmondani mert én igy vettem h az elözö tulaj már kivette de elmondta hogy remélem tudtam segiteni
Komáromban márkafüggetlen motoros találkozó, veterán bemutató is, baleseti téma, ügyességi, meg több más program. 3-kor fitness verseny ...
Átmegyek, hátha lesz márkatárs.
Fekete Kawa, UJD39...
Üdv
Mi a hatso gumi gyari merete?
Rendeltem egy hatso sarvedot,es szűk.
2012es.
Bakter... de legalább már ezt is tudjuk!
Minden féle megoldást találtam, de bovdeneset nem.
Egy bovdent kellett meghuzni,hogy kinyiljon.
Pedig annak a csavarnak ott kell lennie, de ahogy elnézem, a 2012-es modelleket, 2 csavar van. Itt megnézheted a típusok szerinti robbantott ábrákat.
Szia.
Hatsora kozbe rajottem.
Elsonek viszont nalam nincs csavar. 2012es moci.
Hali!
Gondolom túl sokat nem változott a 2004-es konstrukcióhoz képest a művelet.
Úgyhogy levenni a hátsót úgy, hogy a faridom alatt lévő lyukba beletolod a kulcsot (be van süllyesztve a zár), majd elfordítod és megemeled a hátsó ülés végét. Az így már úgymond szabad ülést megtolod az első ülés fele és le tudod emelni. Az elsőt pedig 1 db 6-os csavar tartja (szükséges segédeszköz 1db 10-es csőkulcs), amit ha betekintesz a csomagtartónak csúfolt rekeszbe az első ülés fele, akkor meg fogod látni. Csavar kicsavar, az ülést leszorító körmös lapot kiveszed, aztán az ülés hátsó felénél fogva fel tudod emelni. Kb ennyi a menete.
Sziasztok.
Hogy a fenebe tudom levenni az elso es a hatso ulest?
Ja, még egy dolog: A mellény alkalmas-e cicis (nem mell, ha érted!) utasnak is? A képen elég "fiús", lapos.
Hello,
Sajnos tényleg régen volt...
De ne a múltat sirassuk , épp másik lakásba költöztem egy hónapja, úgyhogy épp esedékes lesz egy mojito-s lakásavató ismét
Ugyan kevesebb lesz a motor mint anno, de majd azt is pótoljuk...
Szia,
a mellény megvan-e még? Ez komplett váll-könyökvédővel együtt van, mint a képen? 175-178cm-es normál alkatra jó lehet?
Szia,
nekem jól működött a Szalvána. A Gábor telefon után azonnal fogadott - d.e. ráért - 10 perc várakozás után felgumizta a gépet. Raktáron volt neki Michelin Pilot Road4-es gumija, szerelve a pár 85-ért elfogadható volt a piac tükrében. Szerencsét is hozott. Hazafelé Környén elkapott egy hatalmas zivatar. Az új szakasz előtt 100m-rel, a régi, hepehupás aszfalton mintha jégbordára mentem volna, elöl-hátul táncolt alattam a gép. Elmondva Gábornak mondta, hogy ennek a guminak extra kiváló a vízfutás tesztje is. Hát, úgy gondolom, így szerencsém volt, a régi, csereérett gumikkal eldobtam volna a technikát. Ergo: A csavar negatívuma után pótolt a sors.
Üdv
szevasz Tomi
remélem minden ok,
azok a fasza kis mojitok
basszos régen volt vagy csak úgy tűnik
Sziasztok!

Csináltatott már valaki 2003as z1000-hez (textiltáskáknak) oldaltáskatartó konzolt? Egyedül csak z750-eshez láttam még neten, de az is brutál 30ezer körüli áron mozog...
A tapasztalatokról annyit, hogy én február végén vettem a vasat...
Persze attól még szívesen eldumálgatok róla.
A Szalvanót én nem szeretem, egy ember hajlandó ott motorgumival foglalkozni, aki mindig épp akkor nincs ott, amikor megyek. Ha meg nagy nehezen sikerül ott érni, akkor is foglalkozik mondennel, csak nem velem. Mintha szívességből cserélné a gumimat. Vértesszőlősre járok inkább a Múzeum utcába. Nagydarab gumis, egyedül dolgozik, maga is motoros.
Sziasztok,

Segitsegeteket kernem,

Van egy 25kw-os z750-em, visszaolvastam de sehol nem talaltam ra megoldast hogy mit is kell vele csinalni hogy meglegyen az a 106 loero amire kitalaltak :))

Koszonom elore is segitsegeteket!
Üdv Mindenkinek,
Találtam otthon költözéskor egy hűtőt...
Régen volt hozzá motorom is, talán még emlékszenek itt páran rá
Szóval van egy Z1000 hűtőm, termosztáttal, ventillátorral:
Z1000 hűtő
Ok, kösz, megoldjuk, hogy találkozzunk. majd kibővítem a személyest. Neked biztosan van tapasztalatod, én egy hónapja vettem a Kawát. Most éppen egy keresztélű csavar fészkelt be az első gumimba, a cserére gyúrok. Keresem a Szalvana gumiszervizt, azt ajánlották többen. (Yamaha Tata, Honda Komárom...)
Sziasztok! Készült két videó a szombati Kakucs-Ringes Kawasaki pályanapon, hátha érdekel valakit, van rajta pár Z is:
Kezdő csoport - 10:15
Kezdő csoport - 11:00