Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

karbon dob, mélyen szól a hangja, nyomaték természetesen oda van, én keresek mást láttam egy vladót, azt még nem próbáltam.
mastek. 45 e ft kompletten, 35 e a dob 10 e az összekötőcső. nekem kicsi lett.
Nekem van! Adatlap!
Mennyibe fájhat egy z750 lancszett gyáriban egy 2007-es évjaratra?
Kép,ár,tipus?
z750-re karbon dob valakinek kell-e?
Tudomasom szerint alapon nyitva van.
Pesten talàltam a sràcot.
Dehogy is csak figyelemmel kísérem a ténykedéseiteket meg gondolkozok a visszatérésen
Sziasztok !
Tudna nekem valaki segiteni ,a gyári kipufogoban hogy néz ki a szelep ,hogy áll alaphelyzetben .Sportkupufogom összekötöcsövébe szeretnék egyet csináltatni!
Jah, elég galád volt!
Ki csinálta!? És hol?
Oké. Mindenféleképp kinézek! :)
Ez z750 kerék. Màr ìgy vettem pirosan,csak a políroztatni vittem el.
hali
ha jó idő lesz előfordulhat
sajna nem csak az időtől függ, de jó lenne menni még úgy is hogy sose megyek a pályára
szeva Janika
szopatod az új fiúkat
Köszi a választ, nekem is pont így csinálja, de akkor megnyugodtam

Uzsoltnak is köszönöm,hogy válaszolt.
Tehát akkor nem lehet belőle gányolás nélkül kihúzni. Na mindegy, szétbarmolni nem fogom. Azért köszönöm!
Szeva!
Nekem az előző tulaj megnyitotta a dobot egy kicsit...
Jó hangja van, kb mint ha nem lenne rajta dob. Biztos szeretik, mikor este 11 körül húzok hazafele.
Viszont ha szerelgetni akarod, akkor szegecselőt, meg ilyeneket szerezz be.
Mi megyünk fel legalább két motorral :)
Régen látott már pályát a Zetor :)
én sikítok eleget a bukó alatt
Akkor nyomj le a torkán 1 16-os köracélt ha nm nyeli be segíts neki kalapáccsal tuti sikítani fog, ha nem akkor meg te.
Sziasztok! Egy hónapja leptem meg magam egy 2006-os Z750S-sel. A kérdésem az lenne, hogy a gyári dobból ki lehet valahogy operálni a szűkítőt? Persze szigorúan csak úgy, hogy utána vissza lehessen tenni! Így egy picit csendes a kiscsaj, mondjuk így is nagyon tetszik, de kíváncsi lennék milyen ha teli torokból énekel a kis kurva.
Ne aggódj. Majd pár nap és levélben kapsz egy számlát.
Ja, és ez is 2007-es Z1000...