Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

EBC FA fékbetétekről véleményetek?
Na de mind1 mert már megvettem őket, majd elválik mennyire fognak nyígni...
Hali mindenki!

Kérdés!

Kicsi Z 750- nél milyen időközönként szoktátok ellenőriztetni a szelephézagot? Mivel lapkás, már látom nem lesz ez occó mulatság...
SZal ha jól látom a gépkönyv 24 ezer km- t ír, de pl volt Er- 5 - ös Kawám ott 12 ezrenként volt írva de soha nem kellett előbb mint 24 ezer ellenőrizni.
Véleményeket várom!

Másik, írja 24 ezernél az injektor szinkront is- ezt ki milyen időközönként csináltatja meg?

Itt is köszönöm a válaszokat előre is!
Igen sajnos,azt gondolná az ember egy felsőkategóriás gyártó motor betétekben szarokat csinál,több ember véleménye szerint is.én letettem róla!
Na ez nem jó hír... mert azt vettem én is... de még nem raktam fel őket.
Szia,van valakinek magyar z szervizkönyve?:-)
Szia! A magyarnyelvű beszerelési útmutatót le tudnád nekem fényképezni és elküldeni? Nekem is van egy ilyenem, de valahogy nem működik... :S Használtan vettem nincs hozzá útmutató és nem jön össze már 1 éve csak ott porosodik... Előre is köszi!
A brembo tényleg visít, kivágtam a kukába. Nagyon idegesítő volt.
Fékbetét ügyben érdeklödnék!brembor milyen véleménnyel vagytok?nagyon megosztó,és negativ véleményeket hallottam ismerősökröl(felkeményedik hamar,visit,stb)!
Hali!
Én kb 3 éve csináltattam a Miskolci Kawánál, 20 papírba fájt... végeredményt ne részletezzem...
A szimering gyári méret: 41x53x8/10, 5 (motoralkatresz.en-n 2200Ft/csomag)
Olaj szerintem meg 10w, hogy melyik márka azt passzolom. De ha változtatni akarsz a keménységén a villának, akkor simán eltérhetsz tőle.
Ha Te is a környéken vagy összehozhatnánk égy közös gurulást.
Sőt ha valaki a xx ker. Körül van az is jöhetne.
Hi!
Én is láttam már a környéken!
ok.
sziasztok!

Köztünk van az akinek a szép kis fekete 2007 utáni z-je a 23 ker. újtelep utca környékén látható?
Sziasztok. 2004-es z750-em első tellojabol szivárog az olaj... Kérdésem az lenne h valaki tudja h mekkora szimmering jár bele? Milyen olajat tegyek bele? Esetleg valaki már járta ezt meg?
Válaszokat előre is köszönöm!
Hű, dormi, bocs, de Lufi ma délelőtt elvitte a kipufogót.
Szia engem is érdekel gyári kipuf 2004-06 közötti z-re, ha még eladó, írj egy elérhetőséget. üdv.
Sziasztok! z-t szeretnék venni, esetleg erről a motorról nincs valakinek infója? http://www.kepesmotor.hu/kawas...

a tulaj két hét múlva lesz otthon, így képről tetszik!
előre is köszi!
Heló ! A régebbi dob kellene nekem . De azért köszi!
Köszönöm a választ.
Sajnos a stekkeren nincs ami meghatározza az irányt.
Gondoltam is hogy ezert mindegy.

De más hinni és tudni!

Köszi a segítséget.
Hali!
Mind1, hogy hogy tolod rá , mivel olyan mint egy sima izzó. Bár lehet csak egyféle képpen tudod rendesen rádugni. De ahogy anno az elektro tanárom mondta: "annak a szarnak mind1, hogy az áram jobbról-balra, vagy balról-jobbra közlekedik"
Enyhén hülyegyerekes megfogalmazás, de legalább megértettük!
Jó állapotban levő z750 eladó

http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Kawasaki_Z750_25434256.htm?ma=1
Ha jól emlékszem csak egyféleképpen tudod rárakni , gondoltak erre is a japánok...
Tényleg korábbi kérdésemre nem tud esetleg valaki valaszolni?

"Lehet hogy ez egy hülye kérdés lesz, de elektromosságban eleg off vagyok. :)
Levettem a z750 - em( 2010-es) lámpáját. Visszarakáskor kicsit elbizonytalanodtam hogy hogy is volt a csatlakozó a tompított és a refi izzóján.Az izzóból két érintkező áll ki.Az számít hogy a csatit hogyan forditom mikor rányomom?"
Nekem egy ilyenem lenne eladó.