Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. melegen egyre nehezebben indul a motorom! Valakinek volt már ilyen gond?
Üdv.KAWASAKI Z 750 2004-06 használt-hibátlan oldaldekli eladó.9.000 ft-06302093728
Akkor miért vannak ilyen drágán hahun?
Vagy ezek a"hirdetem hátha elviszi valaki "árak?
A kereskedés csak a jelenlegi beszámítása miatt pozitív dolog. Bár azt számolom, hogy kb 500 at fognak ajánlani, akkor meg már jobban járok ha annyiért eladom másnak (legalább más is jobban jár ) én meg megveszem EZT
1,4millió felett szerintem csak akkor reális ha 2010 körüli első tulaj ,km óra állás 20.00km körüli így érthető a magasabb ár
ja és kormány ,fékkar ha ezek nincsenek meg akkor bukta volt
az a baj, hogy ez kereskedő és ennyit nem fog engedni mert akkor nincs meg rajta a maga kis haszna
Ezeket meg is kérdeztem, még várom a választ. Akkor nem csak én sokallom az 1.4M feletti árakat? Oké, abs-szel 1.4 a reális szerintem..
gyári kipuff,index,sárvédő, rendszám t.tartó,szervizkönyv ha ezekből mind megvan a gyári is akkor oké ha nem akkor én sztornóznám
ja és 1,3millió mert ez csak 750-es
Sziasztok, keresek 2004-2006 közötti Z750 gyári kipufogó dobot. Sérült is érdekel. Tel.: 30/9068005
Sziasztok
EZEN láttok valamit amit én nem? Szóval pro kontra érvek kellenének. Azt én is látom, hogy nem R-es
Köszi
Arra nem gondoltál, hogy leméred mennyivel nagyobb az immós gyújtáskapcsoló átmérője, és esztergáltatsz bele valami szakival egy sörért cserébe egy amolyan kis perselyt?
Van valakinek z1000-hez 2008 magyar szervizkönyve?
Sajnos a 04-es z750 még nem immos és állítólag nem igazán kompatibilis a felfogatás a nem immos és az immos gyújtáskapcsolónak.
Mondjuk már lassan ott járok, hogy az sem érdekel, ha mindent bálamadzaggal kell felkötni a motorra, csak a futóműve álljon már végre össze.
Muldi! Ja nem, az alsó és felső villahídnak is a 2007-es Zéről kellene származnia. Meg sztem a tengelynek is.
Ha passzol a 03-04-es felsőhöz, akkor a határolók nem is nagyon érdekelnének, mert átfaragom.
De sajnos már a 05-06-os z1000 alsóval sem passzol össze 03-04-es felsőm.
Nála próbálkoztam anno először, akkor nem volt és azt mondta, nem is nagyon lesz 03-04-es villahíd.
Sziasztok.
Az mitol lehet,hogy melegen ha tolom a motort,a hatso kerek felol kattogo hangot hallok?Nem a lanc.
Ha minden kötél szakad akkor jó a 2007 utáni Z750 villahídja is. Kicsit mókolni kell a kormányhatárolóval de nem egy nagy kaland. Nem annyira vastag darab, de a telószár belecsúszik.
Jelcsánál érdeklődtél már?
Z750/Z1000 cuccok
Szia, jó lenne, de mint írtam annyi nem lesz rá és nem is szeretnék annyiért venni. 1.2-1.3 volt először a cél, de aztán képbe jött az abs. Jó lenne papírozással együtt 1.5 ből megoldani...
Üdv mindenkinek!

Kicsit meghanyatlott a villacsere projekt a kis Z-ben, mert nem találok 2003-04-es z1000 alsó villahidat ebben a töpörödött országban...
Ha bárki tud reális (emberi) áron eladót azt megköszönném.
Vagy esetleg egy sérült villahíd javíttatásáról kinek mi a véleménye?
Szia!
Ha ilyen cangát szeretnél akkor a Panyo bácsi gépe talàn a legjobb vállasztàs...
Én négy éve vettem az adrenalin pumpámat de egy hajorakomány zst rácsorgattam és még mindig lehet...
Ha hasonlo tudásu gépet szeretnél költségesebb lesz plusz egy ügyes ezermesterre is szükséged lesz aki belefaragja a cuccost....
Szia. É n is írtam tegnap .. Megkaptad ?
Ok, írtam e-mail-re
Szia. Beszéljünk emailben . Az enyém publikus , írjál oda . Köszi.