Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbos a tompított
Szemből nézve vagy ha rajta ülsz?
Nekem úgy rémlik, hogy nekem is a jobb oldali a tompított [Z750 2011]
2007 utani z750 - en, az ikerfényszóró melyik oldala a tombított?
Most láttam egy z800-et, ott a jobb oldal vilagított csak. (városban).

Nekem meg úgy rémlik hogy az enyémen a bal a tompított.

Felcseréltem a csatlakozókat?
Szia
Én tudok segíteni a hasonló plexi beszerzésében!
Kis méretű plexit 2004-es z750re milyen néven tudnék keresni és hol? Csatoltam egy képet kb akkorát szeretne haverom felrakni az övére. Használ is valamit?
Én is ezt az infór kaptam,köszi
Brigéciol, víz, szárítás és jöhet az olaj!
JAR, nekem azt mondták olcsó és jóis plusz kéznél van, plusz spray nekem is aktuális lenne a mosása
Köszi,igy sikerült jaja...elég volt!sport légszűrőt mivel lehet faszául kimosni?
igen nekem elég volt
hali
úgy emlékszem nem
meg lehet emelni annyira a tankot szerintem!
Valakinek z750 2004-en plexi? valakinek tapasztalata? Milyent tegyek rá h jó is legyen es találjon a mocival is?
Válaszokat előre is köszönöm!
Igen, tesóm régebbi kicsi Z-je is így járt annó, awi hegesztővel gyönyörűen meghegesztettem és utána nem tört el, még nála volt a motor, gondolom azóta is bírja a hegesztés.
Na majd látom mi a baja,remélem nem led!de köszi azért!
Üdv!
Valaki járt már így 1000-essel, 750-essel? Elkezdett természetellenes hangja lenni, aztán kiderítettem, hogy körbe van repedve a leömlő. :(
Ha szét tudod szedni a lámpát, akkor tudsz ledet is cserélni, ha ki tudod forrasztani. De ebay-en már 4000 Ft-ért már utánad dobálják free shipping-gel a füst színűt.
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Nem kapcsol be a hűtőventillátorom 100 fok fölött sem a motoron.
Gyújtással rövidrezártam a hűtő így megy,gondolom a hőfok jeladó vagy mi a franc a rossz.Hol találok ilyen alkatrészt?
Köszi előre is aki rámszán egy percet
Igen!
Innét tudsz letölteni szervízkönyvet hozzá!
Levegőszürő cserére tankot le kell venni?
Bocsi nem néztem utána rendesen. a képen láthatóra érdekelne csere
Engem érdekelne küldj egy emailt a csere menetéről.
Szia,ha led van kimenve benne azt csak kompletten tudom cserélni?mármint panelt?
Sziasztok. Koso tükör páromat cserélném gyárira. 2004 évj.
Úgy tudom, az ECU nem írható a Z-n, vagyis Power Commanderre lesz szükség. Chiptuninggal foglalkozó céget kell keresni. Pl:
http://www.xtremetuning.hu/ind...