Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Honnan vetted,mennyibe állt meg,kormánylefogatót is kellett venned plusszba?markolat méret eggyezett,semmit nem kellett átalakitanod?
küldesz valami infót erről a kormányról? (bolt, pontos típus) lehet én is kipróbálom...

köszi :)
Ha lenne miből, meg mivel, akkor én is. Nincs egy satum sem itthon...
Hát Én azért a pár db lemezért nem adnék annyi pénzt...
A töredékéből megcsinálnám magamnak...
Sziasztok! Állítható rendszámtartója van valakinek? Honnan érdemes rendelni?
Ezt próbálta már valaki esetleg? http://szokemotor.hu/aruhaz/pr...
Szia
Simán tudsz állítani rajta. A váltókarhoz csatlakozó rudazaton kilazítod a anyát (anyákat) és tudsz állítani rajta.
Nekem is lent volt nagyon és pipecül magadhoz állithatod.
Sziasztok
A segítségeteket szeretném kérni most vettem egy kawa z 750 et és olyan problémám lenne hogy nekem nagyon lent van a váltókar, ezen esetleg lehet változtatni? Váltásnál alig fér oda a lábam annyira lennt van lehet ezen feljebb állítani anélkül hogy szervízbe kéne vinnem? Előre is köszönöm a segítséget, sokat segítenétek a válaszokkal
Hosszú idő után felkerült a pazzaz kormány, amit plexi hiányra javasoltak nekem kegyetlen jó lett így a motor. 20km/h-val megyek gyorsabban a gyári kormányhoz képest azonos kényelemmel Sokkal kezesebb is lett. Barátnőm sem panaszkodik már hátfájásra a más tartás miatt másik jó dolog meg a Triboseat, ami egy csuszásgátló háló a hátsó ülésre 5*
Hi!
Fényképezd le milyen forma
Legegyszerűbb ha fogsz egyet a másik oldalról, besétálsz egy normális csavarboltba és megkérdezed hátha van nekik olyan!

Aztán ilyenkor szoktak jönni azzal, hogy ááá ott biztos nincs, de erre csak annyit szoktam mondani, hogy: Láttam én már karón varjút...
Halihó

végre összeállt a gép , viszont 2 csavart elhagytam ami az idomokat rögzíti , hol kapok én ilyent? esetleg ha valakinek van kérem ne tartsa magában
Eladnék egy teljesen új ixs női goratex textil dzsekit
Meret M
Ár: 23.500.-ft
Címem z.kawa@freemail.hu
ennél az évjáratnál nincs.
Hát nekem nem egyértelmű a leírás. http://www.barracudamoto.com/m...
De az ára jóval szebb 130 eur.
Esetleg valaki tudja h a barracuda plexinek kell furni a fejidomot?
Es konzolos nincs? Nem nagyon szeretnem fúrni a fejidomot... ha túrára mennek csak akkor tennem fel...
Puig termékekben tudok segíteni. 2007 előtt felfúrós ( lásd a képet).
Utána már konzolos.
Kb. 26 ezer az ára.
3 hèt a szállítási idő.
Szia

Én tudok puig plexiben termékekben segíteni.
Rajta volt a motoron így vettem,26 ezres körül van ahogy néztem neten.
Szia!Mennyibe vetted?hol?
Puig,nagyon jó a szélvédelme
Meggyógyítottam awival én is, remélem bírni fogja.
Mennyi lenne? Milyen fajta? Konzolos vagy fejidomhoz kell fúrni? Érdeklődés szinten és továbbítom az illetékesnek
Jaja, ha rajta ulok. (Tehat menetirany szerint, ahogy mindennek az oldalat mondjuk a motoron )
Ha rajta ülsz.