Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen, ez normális
egyik oldal refi, másik tompított
Nekem is meg volt repedezve az ezredesen a tomites, de sose engedett ki, meg a szelepellenorzes utan sem... a haver Z750-en mar kellett cserelni, pedig ot evvel fiatalabb... lehet ha 750-es hiba...
Sziasztok!
Az normális, hogy az egyik első lámpám állandóan tompított, ha refizek akkor is? A másik meg csak a refi. Vagy valaki összekutyulta?
Gondolom inkább az utóbbi...
Sziasztok régiek és újak!

Múlt héten Siófokon láttam poroszkálni a rendőrségnél egy fekete Z 750 est és ma Budapesten Erzsébetnél(tesco) szintén egy fekete z 750 nappali menetfénnyel.
Valaki magáraismer?
Egyébként nekem is gyöngyözik a tömítés gyengén
Tömítést én is most cseréltetem. Nekem is repedezett, aztán finoman gyöngyözött az olaj a blokk oldalán. Nekem a szerelő 25 000-et mondott rá úgy, hogy benne van a gyertyákhoz tartozó tömítés es a csavarokhoz tartozó. Talán nem b***ott át.
Az lehet, de mint látod nem csak nekem, hanem másoknak is repedezik. Amit leírtam az az én tapasztalatom ha nem így van én elhiszem.
Látod, a kuplung kinyomó csapágy sem nyikkan mindenkinek, de azért mégis van rá nem egy példa...
A szelepfedél tömítés hivatalos bruttó ára: 14.496HUF (Z1000 - 2008)
háááát nem tudom hogy a szelep fedél tömítés típus hiba lenne ,
én a kezdetektől itt vagyok és eddig ez nem volt téma,
pedig több régi és új Z-t tudok 50 - 100 ezer km körül,
rá kerestem és éppen hogy 1 oldal hozzászólás van 2006-óta
hmm..... kakucs?
Nekem régi típusú blokkos 2006- os S - em van. Igen típus hiba ahogy látom. Elég sok kicsi Zé-n meg van kissé repedezve a szelepfedel tomites. De mondjuk ereszteni nem ereszt. Nekem legalábbis.
Anno az Er 5 szelepfedel tomitese olyan puha volt hogy már csak illembol cseréltem ki a harmadik szelephezag ellenőrzéskor de még el is kérte egy márkatárs olyan jó állapotban volt.
Annak az anyaga nagyon puha maradt végig ez egy beton darab ahhoz képest..
Miből gondolod, hogy nettó?
Szia!

Az a 14.500Ft az nettó ár,
én rendeltem tőle már kuplung bovdent, és nagyon korrekt és gyors.
Ajánlom.
Szintén. Amúgy 14500,- a körbetömítés ára Steelhorse-nál.
Nagyon enyhén gyöngyözik. Amikor a napokban mentem vele kb 60 km-t akkor kicsit megfolyt a tomites mellett.
Neked milyen mértékben engedi az olajat?
Az enyemben 25000 km van. A szerelő srác azt mondta kb 20 évnyi sportmotor szereléssel a háta mögött, hogy ez bizony típus hiba. Idén már az enyém a második nála ami ezt a hibát produkálja. Én meg azt mondom ennyi baja legyen és ne több.
olajpára=olajára :))) fos a billentyűzetem
Szia. Nálam ugyanez a szitu. Decemberben vettem a motorom, 2008-as z1000. Jobb idő lett, kipróbálgattam kicsit erősebben, és a szelepfedél tömítésen enyhe olajára nyomát láttam fényleni. A tömítés ára annyi, amit írtál, + 4x 2900 HUF a gyertyáknál lévő tömítés. Kérdeztem a kawásoknál, hogy ez valami típus betegség-e, de azt mondták még nem volt ilyen. Meg hogy biztos 24e-es szervíznél ellenőrizték a szelephézagot, de nem cserélték ki a tömítést. Ahhoz képest... Az enyémben most 28e van.
Az annyi lesz pedig kb...
Sziasztok! Sikerült belepnem a klubba egy 2008 as Z vel. Múlt héten vásároltam és hozzá kell tennem nagyon jó áron. Fél évig nézegettem mire megtaláltam amit kerestem. Ezidáig hármat vittek el az orrom elől. Miután hazahoztam azt vettem észre hogy szelepfedél tomitest kell cserelnem. Valakinek esetleg elfekvoben lenne? Nekem a szerelom azt mondta kb 16000 ft. Ez fedi a valóságot? Bocs az ekezetekert....telefonról írok.
Az ára lemaradt.
5500 forint. Utánvét is szívesen elküldöm a vevő terhére.
Sziasztok!

Van egy darab eladó tank védő matrica szettem.
Új, bontatlan Puig márkájú termék.
Ezzel én is igy vagyok,és minden tiszteletem társaimnak!de egy szar motor akkor is olcsó(még is cigánykodni akar árával),és ilyenkor egy megtisztelt motor tulaj meg kitarthatja árát tudja mit árulva!
Ezt a szezon van meg nincs szezon dolgot Én sem értem...
Nem értem miért kerülne egy motor kevesebbe vagy többe attól függőn, hogy a naptár júliust vagy decembert mutat...

Személy szerint sok olyan hirdetést láttam már (hozzá teszem hosszú hónapok óta hirdetett daraboknál) aminek a végére oda volt biggyesztve, hogy az ár csak eddig meg eddig érvényes, mert ha elkezdődik a szezon akkor emelni fogja...
Hát néha csak poénból szívesen felhívtam volna az ilyen tulajokat és hangosan röhögve kérdeztem volna meg tőle... "Hogy hülye gyerek mit gondolsz ha eddig a kutyának se kellett a motorod akkor majd szezon közben drágábban elfog kelni?"
Szerintem nem szezonális,ami jó,szép álkapotú az annyi télen,mint nyáron szerintem.