Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem Puig van és azzal maximálisan meg vagyok elégedve. 200 felett is nagyon jó a szélvédelem.
Biondi z750-re plexiről valakinek véleménye?
Sziasztok!

2006-os z70s-hez keresnék csomagtartó konzolokat, mert amit eddig láttam, az túl drága.
Esetleg van valakinek eladó?
Van valami ötletetek kit keressek?

Kösz: bugee
Eladó Z750s műszerfal, kítűnő állapotban, sértetlen műszerfalhély, de a kilóméter óra plexijén képen látható repedéssel. Tökéletesen működik, 23800km-rel.
Ára: 29000Ft
Érd.: 30/9068005
Sziasztok, eladó Gpt fokozatkijelző dobozában, magyar nyelvű beszerelési útmutatóval, használt, de kíválló állapotban.
Bolti ára 20000Ft volt.
Ára: 9900Ft
A villapár mibe való és mit kóstálna?
Dainese gerincvédő14e
Mellény 12e
Szia !
a protektornak mi lenne az ára?
Akit esetleg érdekel eladóvá vált két protektorom.
A Dainese csak gerincprotektor.
A másik gerincprotektor és mellény egyben, de akár szét is cipzározható.

Mindkettő mérete: M
Azon agyalok hogy hogyan levegőzik, ha azon a nyilason egy gumis anyagú kupak vana.
Számítok a hozzáértők tanácsaira!
Ja és a befolyásolást normál kereteken belül értem.
Nem áll szándékomban lyukat furni bele. Vagy egy száguldó galambot a bámészkodó motoromnak vezetni. :)
Tudja valaki véletlenül, hogy 2007 utáni z750 lámpaegységén lehet-e valamennyire a szellőzést befolyásolni?

Van az a két kis gumidugó szerűség, de meg nem piszkáltam őket.
Azok a szellőzők nem?
Király kép, még a tábla is rajta van.
Ha motor a talajon van akkor a jó ha két vonal közt van. Az nem ha az olaj teljesen be takarja az ablakot. És az sem jó ha motor hátsó emelőn van olajcserekor.
Az gyakorlatilag azt jelenti hogy az ablakon van felül, meg alul egy jelzés- és a felső jelzésig van, függőlegesen mérve..
Ja maximum... gondolom egyenes állapotban, nem oldalsztenderen mérve a visszajelző ablak felső vonala a max.
Nekem d.u. kb. 3,2-3,3L ment bele.
Mit jelent a maxig?
Van egy szintjelző az olaj szint ellenőrzőnél. Addig kell tölteni hivatalosan.
Annyival vagy előrébb ha feltoltod a szűrőt hogy egy poppet hamarabb felkapja az olajat. Gyakorlatilag pár másodpercrol van szó. Kicsit kevesebb ideig jár szárazon a rendszer..
4 literrel épp maximumig van..
Nekem 3,8-literrel nincs teljesen max.-ig.
Nekem is ezva tapasztalatom,nem is hallottam légtelenitésről...attól lehet!
Csatlakoznék grofbanditához...
Én sem szoktam feltölteni a szűrőt, egyedül a tömítő gumigyűrűt kenem meg rajta friss olajjal, és azt is csak egyszerűen az ujjammal! Cseréltem már olajat autón, motoron nem egyen és még soha sem volt gond a légtelenedéssel, pár másodperc után mindig kialudt a visszajelző lámpa.
sziasztok
abból kifolyólag hogy az én z750-re rá is van írva mennyi olaj kell bele.
Most nincs előttem de emlékeim szerint 3.1 liter alapból + 0,3 liter az amit a szűrő benyel. Úgyhogy a 3,8-4 liter picit sok szerintem.
ami tudtommal nem teszi tönkre a motort viszont magasabb fordulaton tönkre megy a szelepfedél tömítés. Talán pont gyöngyözni fog
Én most az eneos-t próbálom ki,kocsimba régóta használom.jó kis japán olaj.
Gondolom- nem ,mert mint írtam a H7 izzóban csak egy szál van, nincs benne refi szál!