Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Alapból nyitva van.
Budapesten vagyok, és akár a hétvégén is elugorhatsz, ha gondolod. Csörgess meg, nézd meg milyen, és utána megbeszéljük az árat, de figyu... nekem most tényleg fontosabb, hogy ne kelljen magammal vinnem :)
A számom +36 harminc 64 hetvenhét 888
Szia ! Menyibe fájna nekem ? Mikor lehetne megnézni és hol?
Lufi83!
Nekem van kipufogóm. Javított, de azon kívül, hogy kicsit mások a szegecsek, ez nem látszik rajta (az összekötő és a dob közötti hegesztés engedte el magát, és amiatt kellett javítani). Költözés előtt állunk, úgyhogy ha gyorsan elviszed, akkor jó olcsón megszámítom. Ha lehet, nem vinném magammal.
Üdv! Kipufogó /exup/ szelep alap helyzetben zárva vagy nyitva van?
Sziasztok ! Esetleg nincs e valakinek 750re való gyári kipufogója vagy valaki tudna e esetleg ? Előre is köszi !
Köszönöm
Szia,
22mm es vagy másképp 7/8" -os

Markolatok
Gyári 2004 z750 kormány átmérőjét megtudja valaki mondani?vett már valaki nem gyári markolatot?
Szia!

Van gyári szüröm hozá és gyári kawasaki olajam adatlapomon elérsz!
Szia

Én gyári szűrőt használok és Motul 5100 10W40-et.
Nekem ezzel meg semmi gondom nem volt.
Sziasztok. Olajcsere előtt állok. Van egy 2005-ös z750-em és azt kérdezném, ki melyen olajat illetve szűrőt javasol? Válaszokat köszönöm szépen.
Muldi,

Diagnosztikai csatlakozó
Sziasztok

Lehet hogy ez egy hülye kérdés lesz, de elektromosságban eleg off vagyok. :)

Levettem a z750 - em( 2010-es) lámpáját.
Visszarakáskor kicsit elbizonytalanodtam hogy hogy is volt a csatlakozó a tompított és a refi izzóján.
Az izzóból két érintkező áll ki.

Az számít hogy a csatit hogyan forditom mikor rányomom?
Ez igaz. Az évjáratra nem figyeltem.
2005től immos a z,az mást szolgálhat szerintem.
Amelyik lefelé néz ha jól tudom a kulcs programozó csatlakozó.
A piros kulcs mindenféleképpen kell hozzá, de azon a csatin keresztül egy pendrive hoz hasonló dologra ki lehet írni a immo kódját.
Üdv mindenki!
Valaki tudja, hogy 2004-es z750-en azok a csatik amik a kèpen vannak, azok mi cèlt szolgálnának?
Szia
Puig plexiben beszerzésében tudok segíteni.
A gyári indexek fent maradnak, ez csak ilyen "villogjon, ha már van" címszóval lenne bekötve. De lehet nem fogok akkor szarakodni a bekötéssel.
Műszakira visszapakolom a gyári rendszámtartót világítással minden sallangjával, úgyhogy a lámpa is a gyári lenne.
1 db lemez 2 cső, 2 Hosszú csavar.
A lég-olajos Banditnak is olyan hangja van, attól függetlenül sok rosszat nem lehet róla hallani.
Biza ám!

Így hívták őket. Az új típusokra már nem lehet ezt rásütni!
Sejtettem, hogy egyedi, mindössze az állóvizet akartam felrázni, mert kawás ember nem sokat ismerek. Kb egyet, ZL400-al.
Ha összeszedném amiket a hondások, suzukisok, kawások mondtak egymásról lenne kavics a tóban. Egyet be is dobok a kawához: Vödör csavar a blokkban, olyan a hangja.
Én azért nem tartozok sehova, mert a sors hozta a suzukit, hondát láttam, de mint mondtam kawással nem nagyon hoz össze az élet.
Én egyszer mentem nyáron egy ilyen lámpás Zx -10 után egy felvonuláson.
Mondhatni semmi nem látszott az indexből!
Amúgy műszaki vizsgán is lelőnek érte ha jól tudom...