Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valoban nem kevés, de a kínálat gyér.
mondjuk nem a mai vagy a holnapi napon akarok z750-et, de mondjuk lassacskán.
Az olcsóbbakat már elvitték (2 hét alatt kb 7db Z750 hirdetése tűnt el), így most csak reménykedek, hogy lesznek még eladó darabok. de ahogy közeledik a szezon, nem gondolom, hogy az árak lejebb fognak menni.
Hali,mit tud ez a moci a többi 2007 tesókhoz képest,hogy ennyibe akarják eladni?szerintem kicsit sok,de lehet csak az én véleményem!
Sziasztok!

nincs valaki esetleg veszprém környékéről, aki meg tudná kukkantani ezt a mocit? ?
Megértem, hogy visszahúz a szíved. A Z750-be én is azonnal beleszerettem (pedig volt akkor egy komolyabb gépem is) , és csak anyagi okok miatt adtam el3 év múlva. A Fazer is jó motor... Nekem 2005-ös, karbis volt a Yamaha. Ott nem volt ilyesmi probléma, viszont a futómű nem tetszett... De nem egy Kawa...
Latom Fazered is volt.
En 2003-as Zerol valtottam 2006-os Fz1 Fazerre, es meg kell, hogy mondjam nagy csalodas volt. Minden rendben van rajta, de a motra szivoszelepsort csereltem mar rajta 28000-nel, a befecskendezok motorfek es gazadas kozt nem tudnak atmenetet csinalni. Hiaba egy turas motor 4000-ig nem tud semmit, folotte meg olyat huz, hogy csak gyozzon az ember fekezni a kanyar elott.
Futomuvileg es fogyasztasilag rendben...
Ket eve van meg, de nem tudom megszokni. A Zehez szinte azonnal hozzanottem volt, igy tervezgetem a visszaterest...
Az nagyon jó fogyasztás. Nekem a Z750 sem evett 7 alatt. Bár azzal nem óvatoskodtam...☺
Nekem normál használattal 100-140 közt 5-5.2 liter. 140-180 közti tempos haladasnal 5.5. Hozzám képest vadulosabb vezetési mód mellett tehát 180-240 közt de nem folyt, csak ki ki huzatva 6.05 liter volt a maximum. 2006- os Z750 S gyári dobbal beállításokkal.
Üdv!
Én is csak kb 600 km-es fogyasztási adatot tudok mondani, de nekem is 7 körül evett most. Nyelezés nélkül....
Koszonom a valaszokat!
7 liter ala nem tudtam volt hozni a 2003as Zemet, mondjuk cserebe adott is valamit.... kivancsi voltam, hogy alakitottake a fogyasztasan...gondolkodom a 2010eshez valo visszatereshez
Túl sok információval nem tudok szolgálni, mert én késő ősszel vettem az enyémet. A blokkja nem hiszem, hogy sokban külömbözik a 2010- töl. De a megtett 500 km alatt nemnagyon ment az átlagja lejjebb 7l nél. Pedig még elég lájtos gurulások voltak. Valamint eléggé csukló függő is ez!
Viszont ahogy nézem szinte ugyan az a blokk van benne mint az előző kettőben csak a furat x löket arányán változtattak egy keveset, így kicsit combosabb lett LE-ben és nyomatékban.
Szerintem kb. ugyan annyit fogyaszt mint elődei, ami kb 6-10 liter körül mozog használattól függően.
A hasonló évjáratú SX-ben is ugyan ez a blokk van, gondolom hasonló képen fogyaszt az is!

2010-es Z1000 adatok
2011-es Z1000SX adatok

A két linken találsz némi adatot róluk, köztük gyárilag megadott fogyasztást is km/liter-ben!
Szerintem azaz évjárat nincs senkinek...
Én személy szerint az elmúlt 5 évben (mióta megjelent) konkréten még csak 1 db-ot sem láttam belőle élőben...
És itt az SM-on sem találni a képek között olyan galériát amit valaki a sajátjáról töltött volna fel.

Egy szó mint száz, nem azért nem válaszol senki mert nem akar segíteni, hanem nagy valószínűséggel nincs köztünk olyan tulaj akinek ez a verziójú Z1000-se lenne.
Sziasztok
Senki nem tud informacioval szolgalni, hogy a 2010-es Z mennyit eszik, vagy az SX?
Koszi!
Köszi! Már nem aktuális! De jó három évvel ezelőtt feldobtam ide is a kérdést. Sejtettem, hogy valami ilyesmi lehet. Ha tudtam volna biztosan, hogy ilyen apróság, akkor kicseréltem volna én is. Amúgy kis melegítés, és párszor behúztam a kuplungot, utána már nem jelentkezett.
Szia!

Olaj csere alkalmával le kell kapni a kuplung fedelet és ha szétszeded meg kell mérni a kopólamellák vastagságát! Szervizkönyvben 100%, hogy benne van milyen értékek közé kell esnie a vastagságuknak.
Ha határértékeken belül vannak akkor már csak arra kell figyelni, hogy ugyan abban a sorrendben rakd össze ahogy szét lett szedve!
Z750 rendszámtartó idom tökéletes állapotban 5e ft-ért eladó.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Én már beszéltem fektitibivel, egy nagyon nevetséges árat mondott anyaggal és Munkadijjal együtt a hiba orvoslására, úgyhogy nyáron megszüntettetem vele ezt a hangot. Én ugyan tovább nem hallgatom.
Sziasztok!

Szia Fisi!

Nekem is adja ki ezt a hangot, de csak akkor ha hideg van, pontosan úgy ahogy leírtad.
Én is találgattam, hogy mi ez, de azóta megszoktam, és együtt élek vele. :)

Annyi kérdésem még lenne, hogy egy kuplung csak akkor tekinthető elkopottnak és cserésnek, amikor nagyobb terhelésen és magas fordulton megcsúszik?
Vagy esetleg lehet előbb is kiszűrni a kopott kuplung lamellákat?

Köszönöm a válaszokat.
Öröm az ilyen asszony a háznál!
Barátnőmtől születésnapomra már csak feltenni kellene
Újszerű-gyári első betétek:11.000-06302093728
Valakinek vane 2010es z1000-se? Erdekelne, hogy mennyi a fogyasztasa, es a hatso ules tenyleg hasznalhatatlan hosszu tavon?
Koszi!
Akkor ez okozza ezt a buzi hangot!? Jól sejtem te ezt meg birnad csinálni!? Mekkora munka ez illetve mennyi pénz, és idő!? Csapagyat is gondolom be tudnád szerezni?
Sajnos golyós csapágy a kinyomócsapágya.Javítani lehet rajta ha kicseréled nem C-s csapágyra.Ja és Japánra mert sajnos nem japán ami benne van.Ameddig nem melegedik be sajnos beremeg,de inkább bénázáskor.A másik meg a motort MELEGÍTENI KELL!A Z 1000nek már nem sporolós az alkatrésze.
A fenébe!