Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi köszi,nézegetem nézegetem én is rávettem magam csizmára,jobb lesz az
én mindenképpen valami normális motoros csizmát ajánlok sokkal biztonságosabb, sajna leszállásnál kicsit kényelmetlen, de meglehet szokni, én supermoto/cros csizmában nyomom mert ezt szoktam meg és szerintem jobban véd mint bármi más
ja a haverom robogóval esett, titok zokni tornacsuka, 3 órás műtéttel rakták össze a bokáját
bakker sajnálom de van ez így,
én is néha elgondolkodom, HD V-rodot még nem próbáltam de az MT-01 nagy hatással volt rám, tetszett
a másik, hogy egy idő után a fórum nem csak a márka társakról szól,
ezért remélem motortípustól függetlenül senki nem tűnik el
Sziasztok!
Érdekelne givi oldaldoboz konzol (akar dobozok is), ha valaki tud segíteni ebben akkor megköszönöm!
Köszi a választ,van benne igazság!
A lábfejed ugyan úgy belerohad a motoros cipőbe is...
Én mindenképp csizmát vennék mert az legalább védi a bokád és az akhilleszed is!
Lesz pályagép is, nem rendszámos csak bulira...
na szép... "pályamotoros leszel" Harleyval?!
Háááát várom a megkövezést, de úgy néz ki, hogy egy Harley V-rod lesz belőle.....
nebassz
lesz valami helyette?
Halihó!csizma vagy cipő mellett döntenétek?nyilván csizmába belerohad a lábad nyáron,de ha már bőr ruha szerintem inkább csizma....de cipők is tetszenek!kinek,hogy....vélemények?
Sziasztok Z750-esek. Tegnap eladtam a vasam, így nem tartozom sajnos már közétek, de jó közösség volt. Köszönöm a sok baráti segítséget és minden jót nektek.... Külön köszi: Panyó, Figu, Roys, Kawa Jack, Bivaly és a Szomszéd tanácsait az elmúlt években. Ja, jó gazdához került, márciusban tuti bejelentkezik...
Abból már nem engedett egy forintot sem...
A fénye ahogy én látom már nem gyári, de a futómű fékek, blokk, váz úgy fest teljesen rendben van. A lán és a lánckerekek is újszerű állapotúak.
Extraként van rajta gyári bukógomba, gyári magasított plekó, emelőszem, állítható fék- kuplung karok (+ a gyáriak) és a két Arrow dob amik "e" szabványosak. (sőt még a papírjai is megvannak a doboknak). A gyári dobok viszont
Könnyen indul, egyenletesen jár, szép a hangja, egyenes futással és fékezéssel sincs semmi probléma.

A legnagyobb probléma amit fel tudtam róni, hogy az első fékbetétek nemsokára csere érettek lesznek.

Remélem nem is fog előjönni semmi eltitkolt probléma...
Jó vétel volt, láttam pénteken. Ismerősömnek szóltam, hogy nézze meg, de elbénázta, szép nagyon. Sikerült még gyötörni valamit az egyébként is kedvező áron?
Igen, narancs színű.
Én láttam, ha jól emlékszem narancs színű a gép, igaz?
Valakinek nincs véletlenül magyar nyelvű szervizkönyve elektronikus formában?
Ha mégis lenne és eltudná küldeni az adatlapomon található mail címre azt megköszönném! :)
Mert közben tegnap elmentem megnézni és el is hoztam a kicsikét!
Mai nap ha nem fog folyamatosan esni akkor csinálok róla pár normálisabb képet!
hááááááááááááááááát bakker 1 egész oldalt adott a link
és Z1000 csak 1 van az oldalon az is külföldi papiros,
amiről sanszosan nem tud senki semmit
brb@ktvzirc.hu / 20 318 8864
Székesfehérvárig esetleg elgurulnék, ha jobb idő lesz, tudsz email címet vagy tel. számot adni, hogy inkább ott egyeztessünk?
Sziasztok!

Esetleg van valakinek némi infója erről a gépről?
Z1000
Szia

Ajánlom figyelmedbe a Ricsibontót.
Budapest üllői út 18 ker.
szia
nem bonyolult, az apróban, alkatrészek, Kawasaki
és az első tízben 2db z750S van bontva
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Az apróban már kerestem ezt az alkatrészt de nem akadtam rá.
A bontott motorokat hol találm ott?