Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Belepillantottam a manualba.
Ott ez volt a 179. oldalon:

Subthrottle Valve Actuator (Service Code 62)

Angol az nekem nem nagyon megy, de valam folytószelep működtetésre vonatkozhat.
A gyári bukó gomba műszaki rajza megvan valakinek?
Sziasztok!

Tudja valaki mit jelent a 62-es FI hibakód z750-nél? Eddig nem is izgatott a dolog, azt hittem csak az inmob szórakozik, de most hogy írtátok, hogy FI felirat is van, ma megfigyeltem mikor kerültem egyet vele, hogy nekem is azért világít, nem mindig világít, általában csak néha, akkor amikor, nagyobb tempóról visszalassítok 50-alá. Utána, ha gyorsítok abbahagyja, de nem mindig csinálja, ha emlékeim nem csalnak múlt év végéről, még nem sok km-t hajtottam bele a gépbe max. 1500-at, eddig erre a hibára nem figyeltem, de most már figyelni fogok rá, remélem csak a sportkipufogó miatt írja ki ezt a hibát.
Köszi.
Azt ne feledjetek hogy pl Zére basi nem csak a hirdetésben látható két részből össze állítható hasidomot tudja, hanem kérésre egybe öntve is elkészíti!
Csak jelezni kell neki. Mondjuk én nekem így jobban tetszett és így kértem..
Sziasztok.
Ki készíti a hasidomokat?
Mi lenne, ha raknál bele egy jó akkut próbaképp?
Ja és azt elfelejtettem irni, hogy csak akkor villog ha nem jár a motor, menet közben még nem láttam hogy égne az Fi.
Kiszedtem az akksit 12,78 volt benne. Kerstem égőt,kábelt, blankoltam kb 3 perc volt, addigra felment 12,84 re. 21wattos égővel próbáltam,12,60 ig gyorsan lement és 12,38 nál megállt. Töltést most nem tudtam mérni, majd reggel. Kb 3-4 másodpercenként villan fel az a piros Fi lámpa. Elképzelhető hogy annyit merit az akksiból hogy 4 nap alatt lemeriti 4voltra?
Hali mocisok!mi a véleményetek az új kétoldalú traffikról,hogy fogjuk kivédeni....vagy tartsuk be?
13,8V max 14,2 V! Kivett akkun mennyit lehet mérni egy 21W-os égőt rákötve?
Mennyi lenne a jó? Ezt akkor mértem miután beraktam a frissen feltöltött akksit. Reggel rámérek inditás elött, megnézem mennyitt veszt éjjel, meg inditás után mennyivel tölt.
13 volt az kevés.
Igen az akksi szerintem is döglődik. Nem normális hogy 4 nap alatt ennyire lemerül. Töltést mértem alapjáraton, ugy hogy ment a világitás, igy is 13 volt. Szóval az akksi valóban cserés lehet. Inkább az zavar hogy nem-e olyan hibát jelez nekem az a lámpa amitől valami baja lehet a gépnek. Nem szeretném ha meghibásodna azért mert nem vettem figyelembe egy lámpát.
A múltkor valaki feltette ezt a képet.
Így néz ki egy immos motor gyújtáskapcsolója.

De szerintem az az akku már halott.
Mennyire is ült le? 3 voltra?
Csak egy kulcsot kaptam hozzá, egy natur fekete kulcs,kawa felirattal a műanyag részén. A gyujtáskapcsolón sem nem látom hogy rá lenne irva. Havernak van egy szintén 2004 es z750 es gépe, holnap viszi szervizelni redbaronba, elgurulok vele hátha tudnak valamit mondani. Próbáltam a kábeleket is mozgatni hátha érintkezési probléma,de nem változott semmi. Ma kiszedtem az akksit tölteni, berakás után is villogott tovább. Nem tudom ki hol lakik, de ismertek jó szervizt vagy jó szerelőt Baranya vagy Tolna megyében? Szeretném jó helyre hordani a motort ha gond van vele.
Ha van benne immo, a gyújtáskapcsolóra rá van írva.
Az FI ledjére van kötve az indításgátló is, nem csak a Kawánál, a kollégám R1-ese is így villog. Az nem hiba. Ha nincs még rajta indításgátló, akkor nem tudom miért villog...
A kulcson nem látni semmit, viszont kell lennie egy piros fejűnek, az a mesterkulcs.
Az nem F1 hanem Fi azaz Fuel Injection hibára utal. Lehet, hogy csak valami elektromos csatlakozó oxidálódót és meg kel mozgatni.
Szerintem sincs, a kulcs is sima mezei, nem mágneses vagy ilyesmi. Bár én nem nagyon értek hozzá.
Lehet, hogy tévedek, de ha jól tudom a kolléga 2004-esében még nincsen indításgátló. Vagy ha igen, akkor újabb motort vett mint gondolta. :)
Az indításgátló működését jelzi. Elvileg 24-óra múlva hagyja abba, de egy jó akksit ez nem meríthet le.