Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a segitséget. Hát az akksi lemerült 3,89v hát nem is csodálom hogy nem akart indulni. Viszont van még valami amit elfelejtettem. Mikor hazaértem a motorral vásárlás után,leállitottam és a műszerfalon egy lámpa villogot pirosan azt hiszem F1 egy láttam. Kiszedtem a kulcsot és akkor is villogott tovább. Aztán valamikor abbahagyta és azóta nem láttam. Egyszer beinditottam pár napra rá és nem emlékszem hogy villogott volna tovább de lehet hogy csak nem vettem észre. Tudja valaki miért villogott az F1, vagy mi az egyáltalán? Lehet hogy azért merült le az akksi? És köszi mégegyszer az ülés leszedéshez a megfejtést.
Bakker egy perccel késtem le. :)
Feco
A hátsó ülést leveszed, akkor már látni fogod azt a csavart, ami az első ülést fogja, és közvetlenül a szerszámostáska mögött-fölött van. Azt egy 10-es kulccsal kikapod, és akkor már ki tudod venni a rögzítőt, innentől kezdve pedig csak le kell emelni az első ülést.
Hali!
Igen, teljesen jól közelíted meg a dolgot, az első ülés alatt van az aksi.
Hozzájutás menete pedig: leszeded a hátsó ülést, majd belesel a hatalmas csomagtartóba az első ülés alá. Ott fogsz találkozni az ülést leszorító lemezzel és az azt rögzítő 6-os csavarral. Azt kicsavarod, lemezt kiszeded és már fel is tudod emelni az első ülést is.
Sziasztok. Segitségeteket szeretném kérni. 2 hete vettem egy 2004 es z750-es. 40km volt a hazaút, minden ment simán. Azóta egyszer inditottam be, vasárnap délelött,akkor sem volt semmi probléma. Ma lecseréltem az olajat akarom inditani és nem csinál semmit. Mintha lemerült volna az akksi csontra, bár szerintem nem ez a baj de nem zárom ki. Az órán sem látszik hogy kapna áramot. Elakadtam egy nagyon amatőr problémán, nem tudom hogy jutok az akksihoz. Én ugy gondolom hogy az ülés alatt van,de nem tudom hogy lehet leszedni az ülést. Megköszönném ha valaki elárúlná hogy nyissam föl.
Pályamotor az mindenféleképp lesz. Most épp keresek, ha esetleg van valakinek elfekvő 600-as gixxere akkor szóljon. Nem kell rendszámos, úgyis kell vennem motorutánfutót, mert menni akarok alsóörsre is :D

Viccet félretéve a V-rod lesz az utcai, kicsit kényelmes, de azért erős, nem chopy, nem cruiser. Sportmotorozni, meg igazából versenypályán akarok, mindig is ez volt a cél, de talán most meg is tudom valósítani...
Szerintem az, hogy 20 év múlva kellene ezt a kategóriaváltást megtenni.
Apósomnak van 1200-as Harley-ja... Teljesen más karakterű motor, de azért kell ott is kapaszkodni...
Sok sikert hozzá! De remélem még nem tettél le róla, hogy vegyél egy pályamotort is mellé...

Z.
Most mi a bajod? Naked is, 120 ló is, asszony sem esik le, meg ízirájder öcsém
hát én tegnap gurultam keveset kicsit csuszkált de okosan mentem.facen megjelölhetnél oszt tudunk értekezni
Hát bazz, már hányok
Nem rakta be egyik hozzaszolasomba sem hogy vegyetek fel facebookon. Molnar Bela
Magam szeretnem csinalni.
Jogsim meg csak folyamatban van.
Koszonom mindenkinek a segitseget.
Persze,szivesen bent vagyok egy gurulasban.
Sziasztok!

Eladó Z1000 SX gyári hátsó doboztartó platnival. 15000ft.
Hali:) en benne vagyok csak elobb legyen jo ido. Nem sok kedvem van kemenyre fagyni a motoron :) idokep szerint marcius vege fele lesz 15fok korul:( tavaly marcius 10.en voltunk Becsben motorral majdnem 20fokban :)
Sziasztok! Csináltam ma néhány képet, igaz csak az udvarban, majd lesznek jobbak. A fotógalériákhoz felraktam.
Fain paripa majd meg lesném élőben is ha van rá mod.olajra a válasz motul 5100 használtam még yamalube-ét ez a yamaha gyári olaja motul szintű.ha valami kérdésed van itt vagy facebookon megtalálsz.kivel csináltatod az olajcserét vagy magad?
Ahogy látom szépen gyülnek a Zés sárkányok,ez a rohonci kerülő ha beszálhatok megköszönném.De tényleg dobhatnánk egy talit ha már ugyanaz a gépünk van oszt dumálhatunk is.Én személyszerint szombathely -balogunyomi most már vagyok.időpont és hol és benne vagyok
Hát a givi.it oldalán megnézheted mit adnak hozzá giviek.
Én a múlt évben dobozoltam fel a motoromat.
Talán töltöttem is fel róla képeket.

Ha van esetleg kérdésed szivesen segitek ha tudok!
Szia!

Nálunk van gyári olaj ha érdekel!
adatlapomon elérsz!
Sziasztok. Segitseget szeretnek kerni. z1000 vagy Fz1 vasarlasat tervezem tavaszra. Par infot irjatok a z1000 fenntartasi koltsegeirol! fogyasztas,biztositas,szeria hiba (ha van ilyen),meghibasodasok? Van e kulonbseg az evjaratok kozt. Mondjuk egy 2007os es egy 2008-2009 es kozt?
Koszonom a segitseget
Udv Roland
Szia! Én motul 5100-t használtam én maximálisan megelégedtem vele. Tavasszal áttérek majd MOL-os olajra kíváncsiságból,arról majd megírom a tapasztalatom.
Szép a Zéééd
Ahogy látom Szombathelyi vagy...nyáron egy Rohonc-Lékát majd tekerhetnénk
beci001,

Tőlünk rendelhető hátsó sárvédő hozzá.
És minden más, mivel Kawasaki márkaszerviz (is) vagyunk.
Sziasztok.
Én is boldog tulaja lettem egy zöld z750-nek. :)
Igaz,még garázsban áll,mivel a jogsit most rakom le. :)
2012.12-es, 6000km-el.
Mielőtt bevetném a mélyvízbe,egy olajcserét szeretnék csinálni rajta.
Milyen olajat ajánlotok?És szűrőt.
Valamint hátsó sárvédőt hol kaphatok hozzá zöld színben?
Köszönöm.