Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt az aproban van két S is bontva, vedd fel velük a kapcsolatot!
Sziasztok

Keresek 2005-ös z750 s-re kilóméteróra burkolatot.
Elvileg ez a cikkszám tartozik hozzá: 25023-0009

Ha valakinek tele van a polca ilyesmikkel az jelezze!

Köszi
Sziasztok! Ma meg is jöttek a gumik, Michelin Pilot Road 2-t rendeltem. Első és hátsó emelőt is várok, remélem a héten meglesznek. Eddig minden gépemen volt középsztender.
Csaknem 75 ezer pénz lesz mire a nevemre kerül a motor, a pofám leszakad, mire kérnek el ennyit, 15 perc munkájuk van vele kb.
Majd csinálok pár képet.
Csak erdekessegkeppen egy régi KZ 1000 az emelon

KZ 1000 1977
sziasztok!esztergáltam magamnak egy bukógombát gondoltam megmutatom!Ja és azt hogy hogy áll a gépezet a full gyárihoz képest! :D
Sziasztok!pazzazt tárgyaljátok,jó ideje érdekel a téma.milyen előnyeit,hátrányát tudnátok mondani?
nem mindenki
nekem a gyári van és király
Heló ! Èn éppen ezen a kormany mizérián gondolkodtam bele vágtam . Azt tudom neked mondani hogy én 28as kormányt dobtam fel ! Átalakítót 17 pénzé vettem a kormanyt 20ert . Ha nem akarsz sok pénzt költeni rá akkor a 22es a tiéd és nem kell feltétlen kifúrni a kormányt én szalagot raktam a kezelőszervek alá nekem nem fordul el. De minden képp jobb a szélesebb kormány !
Pazzaz 22-es alu merevítős van nekem is fent. 800mm széles, titan színű. Ehhez nem kell átalakító. Picit jobban rádőlős mint a gyári, ill. jobb a szélesebb fogás. Minden kezelőszerv elfér rajta, egyedül a kis műanyag pöcköket kell kivagdalni belőlük, vagy meg kell furkálni a kormányt. Én szeretem nagyon.
Sziasztok!

Tapasztalatotokra lennék kíváncsi. Fülembe ültették a bogarat,hogy a Zre cross kormányt kellene tenni. Hazaérve itt a fórumon rákerestem és láttam sokan Pazzaz kormányra cseréltétek a gyárit. Újabb keresés, elkönyveltem,hogy nem is vészes árak vannak. Viszont...van 22mm-es és 28mm-es. Melyik az az átmérő és szélesség,ami gond nélkül felmegy? 28mm-ről azt olvastam,hogy ahhoz már átalakító kell,ami olyan+10e körül van.
válaszotok előre is köszönöm!
Köszi!
A fejidom formája megszokós, viszont a motor többi része tetszik nagyon. Az hogy viszonylag kicsi a motor, nálam nem hátrány, én is az vagyok, meg a hely is a garázsban.
Gratulálok!
Üdv az S- esek táborában! Hihetetlen hogy egy ilyen ronda motort vettél, fogod ezt még hallgatni pár ismerőstől!
Hasidom ügyben keresd basi-t!
Az azért így nem igaz hogy nagyon kicsi, egyrészt mert a sima Z még kisebbnek érződik, másrészt nem ültél az új Z1000- en.
Az viszont igaz, hogy a normális méretű vasak a Zzr - Gtr 1400 párosnál keresendők, ritka pöcsköszörű amúgy méretre szinte mind!
Sok sikert hozzá, remélem szeretni fogod.
Ahhoz képest hogy a motor kereső posztnál azt írtad hogy nem jön be az S, egész jól összejött!
Sziasztok!
Megvettem az ezüst Z 750 S-t. Hazagurultam vele Budakalászról, kb. 65km-ről. Egész jó idő volt, csak erős szél fújt. A párom fiával néztük át, aki régi motoros. Csúszásból eredő nyomok vannak rajta, de azért szép a motor. Megrángattuk az elejét, hátulját, nem lötyög semmi, olaj nem folyik sehol. Hidegen indíttattam be, egyszer fordította át az önindító, és már járt is (szivató nélkül). A hangját már most imádom, gyári dobbal! A gumik nagyon szarok, izzadtam is kicsit hazafelé jövet, de azért élveztem. Tetszett, hogy stabil volt erős szélben, még ezekkel a gumikkal is, a kormányt el is lehetne engedni.
Szeretnék rá majd egy hasidomot, és egy hátsó pótsárvédőt, csak előbb az átírás meg a gumik. Kell vennem motoremelőket is.
Egyszóval nagyon frankó kis gép, meglepett hogy egészen kicsi és alacsony, teljesen leér a lábam a 167 centim ellenére.
Zircen, vagy Székesfehérváron elég sokat vagyok.
Én bp-i vagyok, hol tudjuk megnézni, hogy passzol-e?
Az biztos, hogy móka és kacagás lesz!
De ahogy az előttem szólók is írták, nem egy 10 perces mutatvány.
Ülések le, tankot 1 db csavar/anya tartja (már nem emlékszem pontosan), aztán jön a vicces rész, mert le kell szedni a benzincső "gyors csatlakozóját", ami felpattintáskor gyors, leszedéskor inkább..., aztán tank hátulja megemel kicsit, 2 csatlakozó széthúz, majd egy kecses mozdulattal ahogy emeled a hátulját úgy húzod hátrafele a tankot és közben nézed a kis vízelvezető csövet, hogy az szabadon jöjjön ki ahogy emeled a tankot. Ennél a résznél rádöbbensz, hogy kell minimum 1 cigi, meg egy sör a folytatáshoz. Aztán a két vázcső között lévő termosztátot vagy mi a túró is van ott leválasztod a motorról, hogy el tudd tolni valamerre, mert enyhén lesz útban a pipák és a gyertyák kijátszásában.
Összerakásnál meg a csövekre kell figyelni, hogy egyiket se tőrt meg, vagy lapítsd el, mert vagy benzined nem lesz, vagy a víz nem fog elfolyni a tanksapkád körüli részről.
No nekem nem minimális rutinnal volt vagy 3-4 óra meg szerintem egész japán csuklott.
Egy elbaxott rossz buzi volt, aki kitalálta, hogy így kellett eldugni a gyertyákat benne.
Jó mondjuk ebből egy óra az volt hogy toporogtam hogy szedjem le a tankot, meg azt a hitvány gyorscsatlakozót hogy oldjam ki. Mondjuk ez Kawa módi hogy mindent bedugnak a tank alá, mintha muszáj lenne..
hali
nem gáz, de várd meg a jó időt
szép kényelmesen minimális rutinnal kb 1 óra,
a tank alatt a benzincső, és talán 1 csatlakozó ha jól emlékszem amit szét kell kapni, gyors csati mindkettő, de fontos hogy a gyári gyertyakulcs kell hozzá /lehet hogy más is jó, nekem kb 4-5 féle van de csak a gyárival megy/
Télre tele lett tankolva,akkor előtte kimotorozom ami benne van
Aztán indulhat a móka.
Hali!
Általában csak a tank miatt kell két ember, meg nem árt néha a segítség a ferdeszemű kis japó tervező felmenőinek a szidásában.
De ha szinte üres a tank, akkor megoldható egyedül is.
Hali,
gyertyát mennyire macera cserélni ? Lassan esedékes lenne,nem tudom egyedül belevágjak e.

2007 es Z1000 ről lenne szó.
Szia.
35 e Ft.
Szia!
Mi az ara a bukocsonek?
A gyárban a csavarok meghúzásakor letörik a csavar feje! azért látsz csak két "pöcköt!
Le kell fúrni a csavar fejeket !
Azt hiszem, hogy azok a pöckök lopásbiztos torx csavarok, amiknek letörik a feje ha ki karod venni őket (vagy azért csak pöckök mert már le vannak törve?)