Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kormányba behegesztett menetes rész az kb egy 10-12cm-es köracél tengely.
Ha rendelsz új végsúlyokat, akkor a kormány belső átmérőjét mérd meg először, mert azzal én is megszívtam... 17/23-as kormányhoz valót vettem, aztán bőven nagy lett még az is.
Gondolom nem akarsz feleslegesen ennyit kiadni.
Üdv,
Pont most tervezem én is hogy szélesebbet teszek fel.Rendeltem is egy Pazzaz-t. Gondom az lenne hogy ugye a gyári kormányba bele van hegesztve a súlynak a menetes része, a másik meg hogy ugye a Pazzaz az alu igy vastagabb a fala, a belső átmérője igy jóval kisebb ha rendelek hozzá másik súlyokat azokat majd bele tudom ebbe tenni minden gond nélkül ?
Egy ilyenre gondoltam volna.
Szia!

Van nekem raktáron! Adatlap
Köszönöm a segítséget !
A kormánykapcsolókon belül kis tüskék vannak. Ha korrekt módon akarod megcsinálni a cserét, akkor az új kormányba is belefúrod azokat a lyukakat, amikbe ezek illeszkednek.
Vagy fogod magad, levágod a tüskéket, és akkor oda teszed és fordítod a kapcsolókat ahova csak akarod :) Mondjuk ekkor kellhet alá egy kis szigszalag, nehogy maguktól elforogjanak menet közben.
Egyébként 22 mm-es kormányt simán felrakhatsz akármilyet. Nekem extra széles van, 810 mm-es, és a bowdenek meg a kábelek így is simán felmentek. A szélesebb kormánnyal jobb lesz a kanyargás, de városban nagyobb szopás vele a sorok közt ickázni.
Ha vastagított kormányt akarsz, 28 mm-est, akkor másik befogó is kell majd.
Sziasztok

Ismeri valaki a Red Line motorszervízt valaki?
Ha igen, érdekelne milyen munka kapcsán?
Szelephézag állítás előtt vagyok.
És nem tudom ki megbízható Pesten vagy a környékén.
Köszi
Hali.ebayről akarnék z750(2004) hez nyers kulcsot rendelni,de Ninja zx12r,z1000,zr7s hez találok csak.megeggyezik ezekkel a gyujtáskapcsolója?
Heló ! Azt érteném alatta hogy a gyári helyére feltenni egy masikat (csak kormányt) átalakítás nélkül.
Halo!
Érdekelne pár dolog, írnál rám mailt pls (lásd adatlapom), hogy privátban megbeszéljük?
Thx! L.
Mit értesz berhelés alatt? Ha néhány lyuk kifúrása a pozícionáló tüskéknek az az, akkor nem. Vagy letöröd a tüskéket és akkor ezzel sem kell törődni.
Sziasztok ! 2007-2008as z tükör pár kellene nekem hol tudnék beszerezni ? Vagy ha valakinek lenne elfekvőben esetleg az ne tartsa magában . Még egy kérdésem lenne szeretnék másik kormányt tenni a zémre de csak kormányt berhelés nélkül megoldható ? Ha igen akkor milyet lehet rá rakni?
Minden fogyó alkatrészét nézz át, ami "kopott" nyugodtan alkudozz mert pl egy féktárcsa is elég húzós összeg mint az előttem levő is írta... Hallgasd a motor hangját meg... ne zakatoljon össze-vissza, egyszerűen egy darab rongyot tegyél a kipufog végéhez és akkor mar jól lehet hallania motor hangját. Olajnyomok árulkodó jelek lehetnek, figyelj rá nagyon...
Nyugodtan a tulaj tudtára adhatod bármilyen hibáját észleled és alkudozz mert utólag majd fog bántani h kicsi apróságok sokaságát cserélned kell.
Üdv!

Szelephézag állításra készülök a 2008-as literesemen. Valaki nem tudja véletlenül, hogy mekkora átmérőjű lapka való bele? 7,48mm vagy 9,48? Még nincs teljesen lebontva, de jó lenne tudni, hogy milyen készletet kell hozzá szerezni. Gyanítom, hogy a 2007-2012? közötti Z750-esekhez is ugyan ez kell, akinek ilyen van és tudja, mondhatja :)
skacok a sima z750-nél 2006 tól van imós kulcs
nagyon egyszerű ha ilyen akkor immos
Ha jól tudom 2005- től vezették be?! Az S- en tuti van.
Igen,de ő irta 2004 néz.annak nincs,nem imos!
Hát nem tudom mert az enyém 2006-os és van piros kulcs !
2004-nél nem kell piros kulcson gondolkoznia
Üdv
Én tavaly vetem az enyémet külföldit.
Amit én benéztem az a piros kulcs. Lehet programozni az immot de a 40 ropiba fáj kulcsai együtt. A márkakereskedő nem tud benne segíteni.
Apró tippek: Gumi, első teló, blokk, váz, kormány ütköző, váltó, fékpofák, féktárcsák
Jelentéktelennek tűnik pl a tárcsa mégis piszkosul drága.
Sok sikert a vásárláshoz
szia
típus hiba nincs, pont ugyan azt mint egy másik motoron
de a keresővel gyorsabb válaszokat kapsz
Blokkot nézd át csavarokat,felfüggesztéseket sokat elárul lett e nagyon bojgatva.....km valószinű nem a valós lesz(de ki lehet fogni szép,megkimélt állapotút)!nem zárkoznék el kinti mociktól,de ha van lehetőséged itthon,magán személytől vennék!motor állapota elárulja milyen gazdája volt,de mindent lehet eladható állapotba hozni....ez csak egy kezdő nagy motoros véleménye,kérdezz tapasztaltabb mocisokat is!
Szia

Ugye Te érdeklődtél nálam a plexi és a sárvédő miatt?
Megkaptak az e-mailt amit küldtem?
Sziasztok Z750 én gondolkodom 2004 és. Külföldi papíros kereskedésben mit kell átnézni mire figyeljek. Előre is hálás vagyok!
ez beugratós kérdés
vagy szivatsz
bevallom igen