Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép estét
egy kéréds
a gyújtáskapcsolót hogyan tudod kivenni a kifliből?(2004) 2 pöcök fogja?
Szerintem igen, a váz egyforma, a blokk-nál nem tudom van-e eltérés Van a tiédhez hátsó sárvédőm is.
Helló,
2007 utáni z1000-re is jó?
Nem egyedül megyek, jól átnézzük majd.
Köszönöm a tanácsokat!
Sziasztok.
Új, bukócső eladó 2007 utáni Z750-re. Komplett szett csavarokkal, szerelési segédlettel.
Igy vette vagy ő csúszott? mondjuk ez mindegy.
Azért jól nézd meg, a tank alatti kormányütköző állapota elárulja mekkorát estek vele, ha fel van hegesztve akkor nagyot(üreges az ütköző kis esésnél csak behorpad.)
Dekli fedél az egyértelmű, mellette a másik festése feketére az se semmi.
itt egy példa nézd meg a jobb oldalát, csak úgy nem sérül a dekli megy vele a többi is, eső idom, tank, kormány hátsóidom, kipuff, első sárvédő széle szokott elkopni.
Kormánylefogató csavaroknál hiányzik a takaró műanyag mind a négy, kormányvégsúly nem tudom milyen csavarral van felszerelve, de a gyári fekete.stb...
A képek jók az biztos, segít a motor eladásában laikust hamar elvarázsolja.A rendszámtartó keret felirata sem a kedvencem
Hívtam, igen. Jobb oldalán csúszott már. Magyarországi, egy éves kora óta nála van, ezer valahány km. volt benne mikor vette.
Miket találtál? Én csak a kuplung dekli fedelet látom. De amúgy vak vagyok.
Szia!
Szép képek!, de azért megkérdezném az eladót a motor előéletéről, mert árulkodó jelek vannak rajta, hívtad már?Kiváncsi lennék mit mondott volt e sérülve és, hogy magyarországi e?
Köszi az infókat! Kalocsa felé nem megyek mostanában, viszont a linkelt motort megnézem jövő héten, remélem nem viszik el az orrom elől.
givi csomagtartó z 1000 eladó 06704275150
Szia!

Nagyon megbízható, Nagyon agilis, már nekem nyilván, motor. Semmi gyerekbetegsege nincs a blokknak. Amit tudni kell. 7000- nél van benne egy erosebb vibracio ez a régebbi szeriak jellegzetessége. Engem nem zavart, nem rezeg jobban mint akár ahogy olvastam pl. Cbr 600.
Régebbi szeriak futomuve puha kissé ezt ki ki saját ízlése szerint javítja nekem elég volt előre a Wilbers progressive rugó szett.
Fogyasztás 5-6 liter közt 6 inkább már vadulosabb vezetés mellett.
Bele olvastam a motor keresesi hirdetésedbe. Én azt mondom, hogy bár nekem mindenbol a Kawa a legjobb de a Ze karakán embert kíván. Kissé magas erzesre az ulespozicio valójában teljesen jó. De én 182 cm vok.
Súlyát szokták fikázni ez 224 vagy mennyi kg, nekem nincs vele bajom. Egyben lemotorozhato tav 150 km utána megállás mert akkor már kényelmetlen.
Utasnak még roszabb ha magas mert a hátsó labtartok eléggé fel vannak húzva az ülés bármennyire is kinpadnak néz ki, kényelmes. Azonban erosen lejt előre igy a kapaszkodó leginkább használatos dolog!
Hosszú távon utas emiatt lehet nem lesz full komfortban.

Mindezek ellenére imádom a típust, nekem nagyon bejött igy másfél év távlatából!
De ha fullos túra motort keresel ez gyári állapotában nem az, hanem a Sima Z kissé komfortosabb kivitele.
Ezért idén már készül is rá a doboztartó szett!

Ha Kalocsa környékén jársz, laksz ugorj el rá ülhetsz, probakor nem garantált de már ez is sokat segíthet.


Kawa forever!
hogy faszba forditotta meg
elkészült tavaszi öltözet,csutka fekete volt anno:-p
Látom neked is ilyen van, minden OK vele? Megbízható gép?
Köszi nem erre gondoltam, ez inkább szervizkönyv, én kezelési útmutatót keresek.
Hu pedig az S-t de sokan ócsàroljàk hogy ronda! Még ami nagyon mutatós, és ritka belőle az a matt kék. Az is szép!
Sziasztok!
Nem ismeri valaki véletlenül EZT a gépet? Nagyon megtetszett így képről.
Épp a múltkor linkeltek egyet Itt találod
Sziasztok,
egy lehetőleg magyar(de angol is jó) kezelési útmutatóval ki tud segíteni valaki egy 2008-as z1000-hez?
Előre is köszönöm.
Innen láttam ma valakit a budaörsi Tesco parkolójában dél magasságában egy fekete Z-vel?
Basszus hogy reggel még befagy az ember segge.
Na akkor marad az ebay, hátha sikerül találnom olyat ami megfelelő méretben is.
Sajnos ebben nem tudok segíteni, mert én a mellényúlásom után úgy döntöttem, hogy jó az úgy anélkül is. Meg persze lusta is voltam keresni.
Nem,persze,esetleg tudnál adni valami linket ahol ilyen kormányba valót lehet találni ?