Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááá, egyszer volt valami motorostalin (biciklivel) ott fotózta le valakinek a fasza gépét...
azóta erre veri magát
Tied az a motor ami képen van?
hát ha szeretnél ne fogd vissza magad
nem tudom milyen ötletre gondolsz
inkább tankpadot tegyél az legalább hasznos
Hali,z750(2004) tanksapka körül szeretnék piros matricát,vagy bármilyen ötletet meghallgatnék?!
Küldtem mailt!
Szia Basi!
2007-es Zé hasidommal kapcsolatban érdeklődnék, mert ha jól látom te csinálsz még. Egy e-mail-t tudnál küldeni, hogy megbeszéljük? dakugabor@index.hu
Előre is Köszönöm!
Üdv!
Daku
Doma2!
Nekem van egy gyárim elfekvőben. Hamarosan költözünk és nem nagyon vinném magammal. Ha érdekes lehet akkor írj egy mailt.
Külön nem eladó, az egyik sport a másik gyári a műszakihoz.
Egy barátom kedvéért egy kis javítást eszközölnék.
Ha nem lenne egyértelmű.
A képen látható bukógomba kerül 25000 forintba.
És egy szettről van szó ami 2db-ot jelent és pont elég egy motorra.
További kérdésekre is szívesen válaszolok.
zoltanzsini@gmail.com
Szia!
Ha adsz egy email címet, én szeretnék rendelni...
Sziasztok

Ha valaki szeretne a motorjára PUIG terméket, annak tudok segíteni.
Egy példa: Z750 2003-2006 25000 Ft/db+posta díj.
Természetesen más PUIG termékekre is tudok árat adni.
Sziasztok!
Nem tud valaki szerezni Z1000sx 2014 hez service manualt szerezni.
Mindenhol csak dolláros fizetős oldalakon látom.
Igazad van, azokat tényleg könnyű cserélni.
Csak már láttam ilyen motort hirdetésben. Ott azt mondta a tulajdonos, hogy az tényleg 2008-as és nem volt sérülve.
Na ott elkönyveltem, hogy próbál a srác megetetni. Nem is foglalkoztam tovább vele.

De most megint feltünt egy ilyen motor.
Na és ez generálta az első kérdésem.

Aztán talán ez lehet ugyanaz a motor. Csak már más hirdeti.
2007-ben a segédváz is szürke volt, úgyhogy elég fura ez a kombináció.
A műanyag takarónak pedig szerintem mattnak kéne lennie mint az ülés alatt, de ez mintha nem az lenne.
7-8 éves motorról van szó, látszik hogy mókoltak már rajta...szóval...ennyi belefér....meg kell nézni közelebbről...
:DD na azokat azért elég könnyű cserélni/ fényezni :D
2007-esnek sem stimmel. Ott a lábnál lévő műanyag takarok is szürkék. meg a felnik is.
én úgy tudom hogy 2007 ben még ezüst volt és 2008 ban már fekete.
lehet h ez a mocc 2007 ben lett gyártva és szalonban pihent 2008ig amikor először forgalomba helyezték....
Lehet csak a forgalombahelyezése 2008-as...
link

Egy kérdés. ...
2008-as évjaratnál nem feketének kellene lenni a blokknak?
Ha jól emlékszem... Sőt még meg is van valaahol otton a 2008-as z-katalógus, de abban feketék a blokkok.

Talán ez esetleg valami más piacról származhart?

Egy barátom motor vásárlás előtt áll és ez vetette fel a kérdést.
Hátha tudja itt valaki a magyarázatot!

Nektek mi a veleményetek?
Helló!
A motor mellett lévő gyári kipufogót mennyibe adod?
Régebben már leírtam a Z750 villahíd és a Z1000-é csak a villa befogóban különbözik egymástól így azzal nem volt gond a villákkal kellett egy kicsit szórakozni mivel a szárak felső vége 2 mm-el vastagabb volt így a villahídból és a szárakból is esztergáltunk 1-1 mm-t a többi meg már adta magát!
A piros a master key- avvaL taníthatod be az új kulcsokat ha a rendes kulcsokat elveszted! Elég fontos komponens, mert úgy tudom a Kawa nem ad ki másik master keyt, hanem cserélheted az egész gyújtás kapcsolót ha elveszted a meglévő kulcsokat!