Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az biztos nem, mert nem radiális, és a felfogatása sem egyezik meg a ZX 636-é val!
Bocsi Z1000 2003-2006-ra gondoltam
Érdeklődnék hogy a Z 1000 2007-es radiális fékei megegyeznek a zx6 636 2004-2005-2006 modelljével ? Úgy értem a felfogatása...
Azért kérdezem mert van egy 636-os telom és radiális féknyereg kellene hozzá , és nem tudom hogy milyen passzolna rá a 636-on kívül !
Az lehet,de nekem sima van már
Bt 016 pro!jobb mint a sima 016.
Bridgestone bt16 két komponensű?
Bocsi tényleg...
89-90 -ben nem forditott de utána már az!
A telod milyen gépé volt ? mivel a ZXR-é nem fordított..
Jól néz ki a géped..Gondolom a kerekek is ZXR ?
Biztosan összelehet hozni azzal is valahogy de a lényeg a fordított teleszkóp! Az enyémben ZXR 750 eleje csücsül fékekkel és tárcsákkal, Z1000 villahíddal.Sportmotor lévén biztos jobb mint a Z750 gyári fékjei!
Már csak egy kérdés ?
A 2004 előtti zx6 modellek első futóműve , féknyerge stb már nem jó a z750-hez 2004-2006 ?
Pl. ez:::
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Csak azért kérdezem mert ez itt van a szomszédban..
A Z1000 "talán kicsit felettében" tudok segíteni, van egy eladó 2004-es Z1000 a tulajdonomban. Másik motor vásárlása miatt eladó, 3 motornak már kicsi a garázs .
Ha érdekel keress meg, árban normális keretek közt rugalmas vagyok.
Infot itt találsz: Kawasaki Z1000
Igen azokat kell cserélni amiket írtál hozzá még annyit tennék hozzá hogy a 2004-től a ZX636-os villák is megfelelőek hozzá nem csak a 2006-os!Ja és ha nem szeretnél kereket cserélni akkor kénytelen leszel csapágyat cserélni mivel a tengely átmérő nem egyforma!

Ui.: Z1000 villahidat nagyon nehezen fogsz találni, szerintem jelenleg még mindig nincs Magyarországon! Én az Ebay-n rendeltem 100 fontért Angliából.
Hali!
Ugyan ezt a témát boncolom én is vagy egy hete, mert nekem a fékek rottyon vannak.
Hozzávalók, amiket megtudtam eddig:
2003 z1000 kormánykiflik
2006-os 636-os villaszárak, féknyergek, fékcsövek és sárvédő
gyári első kerék nem tudom mennyire kompatibilis, de a z1000-é azt mondták patent. De kereket én se szívesen cserélnék.

Javítást, toldozást-foltozást szívesen fogadok, ha valamit rosszul tudok, vagy kihagytam.
Egy fontos dolog keveset szeretnék faragni ! A Z750 fékje engem kielégít, tehát nekem nem életbevágó a cseréje..
Tudom hogy már lerágott csont de a Z750-hez "2006" melyik évjáratú 636 vagy zx10 első futómű passzol hozzá ? esetleg ha tud valaki eladót érdekelne... köszi.
Kösz a hozzászólásokat, bár kicsit több gyakorlati tapasztalatnak jobban örültem volna.
A korai 750-re a nem állítható puha futóművet írják és a gyengébb féket.
A hasznaltauto.hu-n a 2007- 750-eseket már 1,2m irányártól már találni.
Igen, arra!
Arra még figyelj oda, ha ilyen Hasidom kell mint az enyém, hogy úgy kérd hogy egybe öntött legyen, mert alapból két felbol össze csavarozhato fajtát csinál. Nem kerül többe az egybe sem csak szólni kell neki Rendeléskor!
Basi2 akartam irni
Felveszem akkor vele a kapcsolatot,köszi a segitséget.batsi2@citromail.hu erre gondoltál?
Én láttam vagy 4-5 féle hasidomot Zéhez a régebbi évjáratokhoz!
Az enyém pl. basitól van. basi2(kukac)citromail.hu címen elérhető vagy itt fent a fórumon is. Korrekt, precíz, jó áron van. Gyárt a PUIG is meg még sok sok. E bayen is lehet párat találni