Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs road2 volt mind a két motoron.
Legalábbis én ezt tapasztaltam...
A pilot road egy betonkemény túragumi,2-3-4 es inkább sporttúra meglepően jó futással és tapadással.
Nem mindegy melyikre gondolsz.
Legalább valami puhafából.
No tessék, még egy tapasztalat. Végén esztergaltatok rá fából!
A tesztekben a bt16 ot utolsó helyre rakják.
(Vele kb 1 kategóriás gumival, bár hipersporttot nem tudom ki gyárt.)
Pl a Contonental de főként a Michelin is megelőzi.
De nem ilyen motoron.
pl BMW R1150R -en amit kipróbáltam a pilot road nemúgy tapadt és meglepően jó volt motorozni vele.
Érdekes módon nem csúszkált a motor, pedig le volt feltetve...
De a Z-n ez nem működött....
Sose lesz.
Ez fix,pláne a sportmotoron.5 ember legalább nyolcat fog tutit mondani és mind hülyének nézi a másik 4-et.
Tapasztald ki saját magad,olvass gyári ajánlást.
A bt16 meglepően kevest birt..........igaz használt volt.
Nálam ez most jó ideig marad, mert meg is szerettem, másrészt amibe az át alakítása került az én ízlésem, vagy inkább elvárásaim miatt, azt ember e földön meg nem fizeti...
Szal most már csak egy olyan guma tippre várok amire mondjuk 5- böl 3ember azt mondja egyöntetűen hogy jó. Mert idáig itt ilyen nem volt sajnos..
Én azt hiszem 25-26e km el vettem és pár hete cseréltem be 65e km-el.
Nekem volt pár fajta rajta.
Remél te is mész jó pár km ert,
én nagyon sajnáltam mert szerettem a gépet.
Tavaly vettem a gépet szinte teljesen új Pilot Power 2 CT-vel. Olyan sokat nem tudtam menni azért, hogy ennyi idő alatt 3-4 különböző márkájú, és fajtájú gumit le teszteljek
Hát igen, valamit valamiért.
Az biztos, hogy a road elég sokat kibír,
és esőben majdnem jobban tapad mint szárazon.
A power meg nem road, nem egy kategória.
Azért írtam, mert a powernek hegyes profilja,
a Roadnak meg nem, ezért külön "nyomon" fut és rontja a tapadást.
Bt21-et próbáltad? Annak 12e-et ki kell bírnia.
2003-as z1000 kiflik, a kerék nekem z1000, de a tárcsa a lényeg úgy is.
bele tudod tenni a 2004-es zx10r elejét is de az túl kemény, 636 jobb. sárfogó is kell majd+új fékcső.
Tudok bele -sokal komolyabb- 1190-es ktm dukeR elejt akár beszereléssel is.
Hát más fórumokon olvastam ezt a kombót- akkor ajánlj egy olyna gumit ami elmegy legalább 12 ezret meg jól is tapad. A gumi szélén nekem nem gáz az egy centis majrécsík sem, nálam az S túrázni van tempósan, nem a lábtartót karcolgatni..
És ennek a csodaragacsnak mennyi a futásteljesítménye? Mert kajak cumi, hogy pl. a Pilot Power 2 tc vagy ct mittomén épp csak kibírta a szezont? Már hátul..
Hidd el nem bánod meg.
Vigyázz a felső formaleválasztó réteg még nem kopik le ,
addig megcsúszhat,
de az viszonylag hamar le jön róla.
Meleg aszfaltnál bepuhul ragacsos lesz,
a különböző komponensek elválnak egymástól,
na akkor lehet neki adni.
Bt akartam irni
Br016 megrendelve
Ki írta azt, hogy elöl power,
hátul road?
Nekem volt ilyen kombináció,
A lehető legrosszabb döntés volt.
(Egy kanyarban majdnem eldobtam a motort amikor elindult a hátulja,
és még meg se borítottam a motort úgy, hogy meleg jó minőségű aszfalton kanyarodtam volna. Szerncse nem jött velem senki szembe, mert igen csak átmentem a szembesávba.)
Üdv hölgyek urak!

Van egy olyan apró gondom, hogy némileg modernizálni akarom a kis z futóművét (ha már az első féknyergek rottyon vannak). De... visszakeresgettem a topikban és egyértelműen nem nagyon találtam konkrét leírást, hogy mit hogy kéne? Ehhez szeretném kérni a nálam tapasztaltabb és jóval okosabb kollégák segítségét.
Az eljutott a tudatomig, hogy 2004-2006-os 636-os villaszárak, féknyergek és alsó villahíd pontosan passzol bele. De a felső villahíd, kerék, tárcsák milyet ajánlott? Nem akarok egy raktárra való felesleges alkatrészt venni. Mert a fejidomot és a kormányt meg akarom hagyni a jelenlegit.
A segítséget előre is köszönöm.
No igen, a tipikus milyen gumit vegyek, de mindenki mást mond.
Én is gumi csere előtt allnek de nekem elöl hátul Michel Pilot Power volt, mondjuk az tény hogy szeret csúszkálni...
Az első az jó, pár helyen azt írták elöl Pilot power, hátul Pilot Road.

Most meg úgy össze kevertetek hogy már én sem tudom milyet vegyek.
Alföldön sok sok egyenes kanyar van, szóval?
Én már eladtam a Z-t csak ez maradt belőle.
ekkora faszságot ne írj le. A slick széleit is ki tudod Használni a Z-n
Utcára pirelli angel gt és áldani fogod a nevemet
Na majd tavasszal ha elmegyünk huligánkodni kíváncsi leszek hol lesz a kis Z

Pont most van a disznó ölés szezon leszedhetnéd a kipufogót jó lesz hurkatöltőnek
Köszi. Utána nézek!
Tudod ebbe a fórumba olyanok írnak akik motorral nem pedig egy hengeres rotációs kapával (KTM) közlekednek.
Köszi a segitséget