Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Z-sek!

Problémám a következő:
Z-nek hidegen valami kattogós hangja volt (2008 Z1000) én vezérműlánc környékéről véltem hallani. Nem vészes hang, de megütötte a fülem,h valami nem olyan mint volt. Na most körbe jártam a témát és olvasgattam ezt azt a kawa féle beszorulós vezérműlánc feszítőről. Kiszedtem az enyémet látszik, hogy hol állt a köröm a fogaslécen. Visszaállítottam gyárira, visszatettem a blokkba, behajtottam a nyomópálcás csavarját, visszakattogott szépen a helyére. Kérdésem az lenne, hogy okozhatja-e ez a zajt, hogy esetleg vagy meg volt szorulva, vagy épp "fél pozíción" állt és nem kattant be következő fokozatba még?
Na most ha feszített állásához képest én kiszerelt állapotban kattintok még egyet, azzal okozhatok problémát?
ismerős helyzet
Max. rövid 50-100km-es utakra viszek utast 3-4x\év, elsősorban egyedül használom.
Utassal sokat használod-nád?
Sziasztok! Jelenleg egy Yamaha FZ6N tulajdonosa vagyok, megfordult a fejemben hogy egy 2007 utáni Kawasaki Z750-re cseréljem (vagy FZ1N, Z1000, stb.).
Tudnátok mondani valamit a Z750-ről? Van a kettő között jelentős különbség (FZ6N vs. Z750)? Jellemzők, típushiba esetleg, ilyesmi. Köszönöm előre is!
Kép ár nem lenne a kipufokról.
Sziasztok
Most vettem, és máris használatban van.
Köszi
üdv
ha szeretnél gyors válaszokat használd a keresőt, a legtöbb kérdést kb 100x kitárgyaltuk
és ha beütöd a kereső szót kb. 100x tanácsoltam már ezt
pláne ilyen kérdéseknél, ki, mire, hogyan, mennyiért szeretne gumit,
nekem volt már powerem jó gumi szerettem és pont arra használtam amit írtál
angel gt esetleg power race
Michelin pilot power3 vélemény z750-re?vagy melyik a legjobb utcai használatra,nem pályára?!száraz,nedves idöben is,és persze tapadásra,kis döntögetésre
Köszönöm a választ,sejtettem nem valós amit mondott róla előzö gazdája.miért kell az embereknek világolnia másiknak,nem egyenes öszinte beszédet adni!
Szia!

Először szerintem töltsd ki az adatlapod mert nem derül ki milyen évjáratú Z750-ről van szó, másodszor Kb.5 liternél kezd el villogni a Fuel jelzés így mást nem mutat ha jól emlékszem de ha nyomkodod a műszerfal oldalán a gombokat akkor a fuel felirat eltűnik viszont az üzemanyag szintjelző villog tovább, a tank 18,5 literes.De javítsatok ki ha nem jól emlékszem!Az hogy maradna 4 liter benne sztem nem igaz én már mentem ki üres tankkal a kútra úgy hogy épp leállt mikor begurultam de abban nem volt 4 liter max fél liter maradhat az alján amit nem tud kiszívni!Egy teli tankkal kb 300 km lehet elmenni persze ember függő ki mennyire húzza neki, nekem már sikerült, 250-260km után kezdett el villogni a FUEL jelzés!
Van 750 tulajdonos aki tudna nekem előzö hozzàszolásomhoz szólni?
Sziasztok!nem rég vettem egy z750et!nem volt ismerőseim körében rákérdezzek,de nagyon érdekesnek tartok egy két dolgot.elméletileg van egy 19-21 literes tankja.7liter körül volt benne napokban mikor járattam kicsit garázsban.semmi mást nem jelenitett meg a müszerfal,csak a fuel lámpa villogott.se a hőfok,semmi.hoztam bele 10 litert,mondom úgy is tele legyen télire.azt mondta a volt gazdája 7 liternél már jelez a fuel lámpa,4 liternél meg be se indul,mert olyan a tank kialakitása..."u" alakú,és a másik feléből nem birja kiszivni:-))))úgy is tankolta anno,hogy félre tartotta egyik részbe is a csövet,másikban is:-)))adjatok magyarázatot légyszi,meg ha van hasonló turpisság,az is érdekelne ezzel a z750-el kapcsolatban
0620 3784290
akkor jó! megadod a számod?holnap felhivlak!
Hello eladó egy mivv carbon dob.55 EFt.E betüvel hangtompító pipával.Szép és durva hang.Kawasaki z 750 en (2004) volt ha kell tudok hozzá összekötőt is.Bármelyik motorra felszerelhatő.
Hello igen.
Haló! engem érdekelne! még meg van?
Szia!

Ennyi tényleg még a gumik is gyáriak!
Koszi a tippeket!
Kawazsolti jövő hétra összeszedem, hogy mi kell nekem és felhívlak.
Az oldalon láttam az ER6F-t . Tényleg csak 1700km van benne és 2007-es? Mit lehet még róla tudni? Egyik barátom venne motort neki ajanlottam csak a km álláson akadtunk meg mind a ketten :)
Szia!

Ha alkatrészben kell segitség itt elérsz www steelhorsemotor hu
Szia!

Gratula!
Gyetyából szerintem mindkettő jó, talán állítólag a Densot nem hamisítják (annyira) mint az NGK- t, bár én is NGK-t tettem bele, esetleg rendlej NGK-t megbízható helyről..
Láncból Enuma van rajta gyárilag azt meg a magyar forgalmazótól tudod beszerezni szerintem ehhez még lehet van csavarozható patentszemes megoldás is (két csavarral kell felsajtolni a külső hevedert- így nem kell hozzá célszerszám)..

Enuma láncok
Gratula! Sok balesetmentes km-t hozzá! Nem sokan vagytok még az országban. Egyszer szívesen szemügyre venném élőben Sikerült már némi tapasztalatot gyűjteni róla? Mondj már pár szót, gondolom mások is kíváncsiak...