Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért esett rá a választásom,sok sok agyalás után
Jó az összes hisz Kawa!
Szia,ismerős és szerelő köreimben elhangzottak alapján tettem ezt a "felelőtlen" kijelentést
Pusztan csak kivancsisagbol erdekelne, hogy mire alapozod ezt a kijelentest, hogy ez volt a szeria?
Hali,mikori a kis z-d?hasidom miatt kérdezem tetszik,de ahogy nézegettem 2004-hez nem sok választási lehetőségem van sajna!
2004-2006 közti z750-et kifogsz szép,megkimélt állapotban meghálálja neked a gondoskodást!ez az évjárat volt a legjobb széria z-ben,persze ez csak az én véleményem
Rosszul írtam az első sort. " a kis Z mellett"
Szia

A fogyasztás és a lóerő adó a kis Z ellen szól.
A lóerő a NAGY Z mellett.
Ha nem ragaszkodsz az 2007 utáni hoz
Akkor 1m-ből meglesz egy jobb kis Z.
Én a forma miatt gondolkodom, lecserélem a sajátom.
Üdv. Nem tud valaki 2005-ös Z750-re csomagtartó kart?
Hi!
1m körül nem fogsz találni normális motort (750 07-től)
Akkor inkább z1000 07-ig. Nekem az állapot a legfontosabb!
De kinek mi
Sziasztok!
Egy kis tanácsot kérnék. Z750 07-től vagy z1000 07-ig keresek paripát olyan 1m körül(talán kicsit felette). Nem tudok dönteni a kettő között. Adnátok tanácsot melyiket érdemesebb venni? Napi munkábajárás, belföldri, ausztriai túrázás és esetenként pályázás lenne a cél.
Előre is köszi!
Nem megy rá!
Egész más a formája és maga a váz nyulvany is alatta!
Hello! Z750 S hátsó oldalsó idom rá megy sima Zre is? Vagy akkor ülés is cserés? Mert kepek alapján nem tudom eldönteni.
Először az elejét bírjam összekaparni és kicsengetni. Utána a hátulját is meg akarom kicsit babrálni, mert szerintem arra is ráférne némi kis törődés. Aztán meg majd tavasztól körbeér majd a sisak alatt a fejemen a vigyor.
Mennyi egy ilyen!? Új ára is olcsó?
Gsxr.
K4 1000 rugóstag, de milyen K4?
636-z1000 teljesen patent nem kell faragni. zx10 telónál alul 2mm-t kell "csiszolni" Ne csak az elejét cseréld ki! K4 1000 rugóstag olcsó és nagyon jó a Z-be!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok minden motorosnak, kiemelten a "Z" tulajdonosoknak. http://youtu.be/j9QESOZGTEk
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
Karácsonyi akció, még pont odaér a fa alá
link
Boldog karácsonyt mocisok
Akkor 636-os villaszárakat faragás nélkül befogadja a z1000 kifli?
Sajnos igen, a tárcsa ami még nagy lutri, mert az sem kevés pénzt fog elvinni az amúgy is szegényes büdzséből, ha új kell. Sárvédő az legalább olcsóbb, mint az összes többi része. Fékcsövet meg mindenképpen cserélnem kellene, mert a gyári már talán ha 80%-ban alaktartó.
A ktm elejét hirtelen felindulásból gyorsan el is vetettem, mert azok a mocskos anyagiak... csóróság van sajnos.
A segítséget viszont köszönöm, ha elakadok úgy is kérdezek még.
Igazad van, nem vagyunk egyformák.
Mivel megkérdezték, én azért javasoltam ezt,
mert ez nem túl sportos, és nem túl túrás.
Nem fogja eldobni a motort,
ha bátrabban motorozik,
de nem fogy el 4000 km alatt.
(Bár bármit le lehet füstöltetni és pillanatok alatt elfogy )
Road 2 jó sportúra gumi,persze van kismillió jobb.
Ezért mondtam,motor,motoros,stilus,habitus,tudásszint,elérhetőség,péztá
rca,gyári szinpátia és még a kinézet miatt is mindenkinek más jön be.
Ezért is mindenki csak saját magára hallgasson (kivéve engem)
Tapasztalja ki mi a jó magának.