Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pitbike elkelt, majd lesz egy nagyobb, most csak egy DAX maradt és egy R1 eladó.
Köszi.
Gondolkodom rajta.
Igy néz ki motoron.
Ha komolyan érdekel megoldjuk anyiba.
Szia
Nagyon állat a kidurrogó amit árulsz.
Ilyet képzeltem el a sajátomra.
Ha lenne részletfizetés már vinném is.
Ha valaki ugyancsak z750 re viszi akkor 55-ben
az összekötő cső is venne van?
Hello eladó egy mivv carbon dob.55 EFt.E betüvel hangtompító pipával.Szép és durva hang.Kawasaki z 750 en (2004) volt ha kell tudok hozzá összekötőt is.Bármelyik motorra felszerelhatő.
Valakinek van valami Infója az alábbi Gyári Kawa olajról?
http://www.olajmezo.hu/ELF-VEN...
Nekem van egy fekete 2007-es. Adatlapomon találsz mail címet. Írj oda, és küldök képeket, valamint leírást.
elvileg mindkettő,de a fekete biztosan!
fekete:
Szia
Köszi a számokat ezek a motorok akkor fennt vannak valahol a neten vagy még sehol?
Szia!Bocsi,de ezer más dologgal is foglalkozom!Máris:
a narancssárga:30/278-6922 Koncsik Laci
a fekete: 70/514-8594 Turi Tomi
Az összekötőcső ára: 9000Ft
Érd.: 30/9068005
Eladó Z750, Z750s 2004-2006 közöttihez Micron gyártmányú összekötő cső bármely slip-on dobhoz, ami kb. 64mm csatlakozó átmérőjű. Komoly belsejű, amit a 2. kép is mutat. Bilincsekkel és összehúzó rugókkal.
Mert szereted ha nem fúj a szél, a s100-ast is azért spoilerezted agyon! A pitbike-ről dobj fel ide pár képet.
Én se tudtam eladni a kifogástalan Z1000-et, elcseréltem egy GSX-R-re és nem is bántam meg.
Akkor most már tudod!
Nem tudtam hogy te ekkora király vagy hogy mindent tudsz a saját pénzemért had döntsem el mit veszek
Az lehet, de az ilyen válogatós vakeragyurik mint te szippantják fel a legnagyobb fosokat. Bár más típusból is ilyen választék lenne a piacon mint ebből és mégsem jó 1 sem! Olvasok itt ilyet dögivel aztán vagy nem vesz, vagy más típust vagy fost, de te azért biztos kivétel leszel!
Azt hittem te árulod egyébként nem hiszek a télapóban de az ilyen hozzászólásodra nem vagyok kiváncsi
Honnan tudjam, nem én árulom, de te még hiszel a télapóban is? Szervizkönyv, km. olyat csinálnak amilyet szeretnél, a motort kell megnézni és az mindent elmond pedig beszélni sem tud!
Köszi rendes vagy azért nem tetszik mert narancssárga és van hozzá szervízkönyv?
Miért kell azt keresni, ez pl. miért nem jó? http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750-8437953