Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
2004s Z750 boldog tulaja vagyok. Szezonig cserélni szeretném rajta a gyertyákat és a láncszettet. Gyertyából két márkát találtam a típushoz.Denso és NGK. Ti melyiket vennétek bele? Láncnál hasonló a helyzet, D.I.D és J.T a kiszemelt. J.T vel kapcsolatban van tapasztalatotok? Olcsóbb,de nekem mindenki azt mondja "lánc csak D.I.D"
ui.: Souno helyett én ajánlanám a Leo Vince GP Style-t. Tavasszal én vettem egyet Jelcsától. Kegyetlen szép hangja van még az is megdicsérte,aki utálja a motorokat Többször volt,hogy lámpánál állva odafutottak hozzám,hogy "qva jó hangja van"
Válaszotokat előre is köszönöm!
Sziasztok, van pár új akciós póló a 636 topicban!
O gratulálok!
Most csak azért nem végez velem az irigység, mert nem Sx, de így is elsárgultam, nem kicsit!
Köszönöm szépen a kupont!
Gratula
Lecseréltem a kis z-t a nagy Z-re, így új házisárkányom lett
Kívánom mindenkinek, hogy karácsonyi kívánsága így teljesüljön!
Szia,van de nem véletlenül hanem szándékosan.Készleten kb. 30 db Suono karbon és karbon-fém is.Ha további kérdésed lenne 70 3179083.

üdv,P.
Szia! A képen jobb hátul a fóliában az milyen teló és villa híd? 2004-es MIVV Suono full karbon dobod nincs véletlenül? Várom válaszod!
Van egy 5000 forintos kuponom amit Forcefield protektorok vásárlásánál lehet beváltani 25000 forint vásárlás felett dec 21-ig. Én nemigen tervezek mostanában ilyesmit venni, ezért a kedves fórumtársaknak ajánlanám fel - természetesen ingyen és bérmentve :)
E-mail az adatlapomon
Köszi, vissza már könnyebben ment !
Ugyan így csináltam ahogy leírtad,kijöttek törés nélkül! Köszönöm!
Igen-igen,inkább az mint csavar... Köszönöm! Sikerült kiszednem
Jól mondták a többiek, ez egy bolha. Bár a régi Z - n még teljesen sima felületű. Kiszedese egyszerű. Benyomod a közepét és ki bírod húzni .
Vissza tenni meg úgy kell hogy kihuzod a közepét teljesen, és miután helyre raktad akkor a kihuzott közepét teljesen szintbe nyomod, evvel záródik vissza. Ennyi!
Ezekkel én is megszívtam :D
Én egy pici laposfejű csavarhúzóval ki tudtam szedni kifelé a közepét (benyúltam a két műanyag közé, és kifeszítettem), és utána már kijött könnyen a külső is.
ZsZoli jól mondja!
Egy ha kijött nézd meg, hogy működik, nagyon egyszerű.
Többi könnyebb lesz.
Én az elsőt kibarmoltam, aztán láttam mit rontottam el és röhögtem egy jót. Boltba lehet venni, ha vmelyik makacskodna nem nagy összeg.
Ne csavargasd, csak fordítsd el és nyomd meg vagy picit kotyogtasd és teszi a dolgát.
Köszönöm a reakciót,szerintem az itthoni kawánál maradok gyáriban,az a biztos
ez csak tipp.
Szia
Gyanús hogy nem csavar, hanem csavar utánzatú kárpit bolha.
Az csak át kell tolni.
Szia
A kawa szervízben 12500 körül van a gyári kulcs.
vagy sokkal olcsóbban az ebay-ről.
viszont nagyon figyelni hogy csipes legyen!
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem,remélem tudtok rá válaszolni...
A képen látható 2-3 csavar hogy jön ki? Mert akár hogy is tekerem csak elforognak. Próbáltam kicsit feszíteni,meg is indult egy darabig... :/ el/benn törni meg nem akarom :) a motor egy 2008-as Kawa z750 Előre is köszi!
Szia! Tudok segiteni! Adatlap
Sziasztok,hol lehet imos kulcsot csináltatni z750-hez,ès mennyibe kerül?vagy gyárit kikérni?mesterkulcsom is megvan,meg egy kulcs.plusszba akarok még egyet!köszi
Hali nekem vanucci sportivom van tök jó meg jól is néz kik csak az ár nem kevés 130euró és akciózva kedvezményel volt nekem 60 vagy 40 euro de havernak moto detail van 20-60eurig vannak de fölötte is forna okés és pakolható nem gagyik.szerintem a pénztárcádtól függ .a louis.de vannak énis ott vettem
Hali,mondjatok márcegy fasza tanktáskát z750-re(2004)!
A szélről annyit: R1-et egy szezonon keresztül idom nélkül nyúztam. Buli, csak nem lehet 220 felett menni mert emelkedik az eleje kanyarban is. CBR929 DETTÓ, csak egykerék nélkül, később azon is lett műanyag. 180-ig bírja a nyakam utána már a hasalás marad.